اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

sn0wbreez 2.4b1 برای ساخت کاستوم در 4.3.1 در آیفون 4

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دارم وسوسه میشم ببرم 4.3.1 یکی از تجربش میگه لطفا سرعتش چطوره راستی موقع جیلبریک سیدیا 1.1.1 نصب میشه برنامه هیی مثل overbord یا offlinemap رو کسی روش چک کرده ؟ همینطور activator رو لطفا لینک دانلود ایپاد 3G هم بدین من که خیلی وسوسه شدم.

نظر

عزیزم این دوستمون آیپاد دارن
      توی آیپاد آیکنهای پائین به این شکله

نظر

نوشته اصلی توسط ehsan_07 نمایش پست ها
        دوستان ، تو این عکس دومی ، اون ۲ تا ایکون music و video چی هستن ؟
        چرا ما نداریم ؟
        دوست عزیز idevice ایشون تو این عکس ipod touch هست!
        و مال شما آِیفون!

نظر

عجله نکنید

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
          دارم وسوسه میشم ببرم 4.3.1 یکی از تجربش میگه لطفا سرعتش چطوره راستی موقع جیلبریک سیدیا 1.1.1 نصب میشه برنامه هیی مثل overbord یا offlinemap رو کسی روش چک کرده ؟ همینطور activator رو لطفا لینک دانلود ایپاد 3G هم بدین من که خیلی وسوسه شدم.
          اصلاً عجله نکنید چون اصلا ارزش نداره و فقط چند ساعت وقتتون بابت ریستور گرفته میشه.
          تا جبلبریک درست حسابی نیومده دست به اینکار نزنید چون من تجربش رو دارم

نظر

نوشته اصلی توسط bahram112003 نمایش پست ها

اصلاً عجله نکنید چون اصلا ارزش نداره و فقط چند ساعت وقتتون بابت ریستور گرفته میشه.
            تا جبلبریک درست حسابی نیومده دست به اینکار نزنید چون من تجربش رو دارم
            سرعتش چطوره و برنامه هایی که گفتم چی کار میکنه یا نه؟

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
              سرعتش بد نیست!به نظر من مثل 4.1 نمیشه!
              ولی فوق العاده خطر ناکه!نباید هر برنامه از cydia رو روش نصب کنید!وگرنه بالا نمیاد!!!!!
              با ریست شدن spirintboard خیلی مشکل داره!

نظر

نوشته اصلی توسط iiiamirrr نمایش پست ها
                ببخشید دوستان فقط بعد از هر بار خاموش روشن کردن باید با ibooty روشن کرد؟یا بعد از هر بار ریست کردن(بعد از نصب بعضی برنامه های cydia) و همجنین بعد از ریست شدن spiritboard هم ibooty می خواد یا نه؟!
                و یه سوال دیگه اینکه من بعضی ئقتا که روشن میکنم رو آرم اپل گیر میکنه و با ibooty میام ولی بعضی وقتا هم روشن میشه ولی هیچ کدوم برنامه هام باز نمیشن!!!!!
                1- بله باید با ibooty بوت کنید

نظر

نوشته اصلی توسط ehsan_07 نمایش پست ها
                  دوستان ، تو این عکس دومی ، اون ۲ تا ایکون music و video چی هستن ؟
                  چرا ما نداریم ؟
                  اخه این ایپاده

نظر

دوستان تا این لهظه هیچ مشکلی نداشته نه springboard نه cydia
                    برنامه کرک شده هم راحت نصب میشه

نظر

نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
                      دوستان تا این لهظه هیچ مشکلی نداشته نه springboard نه cydia
                      برنامه کرک شده هم راحت نصب میشه
                      دوست عزیز من تا حالا 2 بار از اول ریستور کردم!!!!!!
                      برنامه resuppoted4 مشکل داره! و همچنین offline map!

نظر

بچه ها به جون خودم این ibooty ایراد داره!کچل شدم:-) تی میرنم که با ibooty بیاد بالا گوشی میره تو حالت recovery !!!و رو آرم آیتیونز گیر میکنه!
                        آیتیونز هم میگه که گوشی باید ریستور شه!!!!!!
                        این باره 8 مه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!کمککککککککککککککککککککککک ککککککک
                        ویرایش توسط iiiamirrr : https://i-phone.ir/forums/member/18281-iiiamirrr در ساعت 28-03-2011, 03:45 PM

نظر

خب اونا هنوز برای 4.3.1 اپدیت نشدن
                          من خوده سیدیا رو گفتم

نظر

بچه ها ibooty فوق العاده حساسه!1 ثانیه دیر تر یا زودترش عمل کنید کار نمیده!

نظر

خب دوستان تفاوت کاستوم با روشی که در این پست گفته چیه؟ خدایی خیلی راحت و واقعن 4.3.1 داره عالی جواب میده با این روش که جیلبریک کردم و خیلی هم راضی هستم.
                              جیلبریک تتر 4.3 آیفون 4 بدون نیاز به کاستوم - انجمن تخصصی آیفون
                              کاستوم فریمور مزیتی داره ؟ یا همین روشی که انجام دادم بهتره.

نظر

نوشته اصلی توسط iiiamirrr نمایش پست ها
                                بچه ها ibooty فوق العاده حساسه!1 ثانیه دیر تر یا زودترش عمل کنید کار نمیده!
                                ا، اونقدرها هم حساس نیست ها. من وقتی میگه آماده باش گارد میگیرم! تا رفت رو بگیر، با هم هر دو کلید رو میگیرم، تا گفت پاور رو بردار، سریع برمیدارم، تو ثانیه 23 تا 20 ، DFU رو شناسایی میکنه و بعد از اینکه Done اومد، 9 ثانیه بعد گوشی میاد بالا

نظر

صبر کنید ..
                                X