اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب برنامه های کرک شده app-store بر روی آیفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش نصب برنامه های کرک شده app-store بر روی آیفون

خب اکثرمون این کار رو بلدیم اما بصورت ابتدایی برای یه عده از دوستان که شاید تازه با آیفون آشنا شدن و میخوان بازی ها و برنامه های کرک شده با پسوند ipa رو روی گوشیشون داشته باشن توضیح میدم .

*. اول از همه مطمئن شین iTunes که رو کامپیوترتون نصبه حداقل 7.7 هست . لینک دانلود آخرین ورژن iTunes

برای کسانی که به وایرلس دسترسی دارن .

1. مطمئن شین که ورژن گوشیتون 2.0 و یا بالاتر هست و گوشیتون jailbreak شدست .

2. Cydia رو باز کنین و برنامه OpenSSH رو از Network نصب کنین .

3. آموزش وصل شدن به Winscp رو از اینجا بخونین .

4. اگه دفعه اول با وصل شدن به گوشی مشکل داشتید یه بار retry کنین . اگه باز هم مشکل داشتید گوشی رو خاموش روشن کنین .

5. بعد از وصل شدن به این مسیر برین /var/mobile/ و یک فولدر به اسم Documents بسازین و پرمیشن رو به 0777 تغییر بدین .

6. حالا به این مسیر برین /Applications و یک فولدر به اسم Documents هم اونجا درست کنین و پرمیشن اون رو هم به 0777 تغییر بدین .

7. فایل MobileInstallation رو از اینجا دانلود کنین .

8. حالا فایل دانلود شده رو به این مسیر کپی کنین و روی فایل قبلی replace کنین : “/System/Library/PrivateFrameworks/MobileInstallation.framework”

9. پرمیشن فایل MobileInstallation رو هم به 0777 تغییر بدید .

10. گوشی رو خاموش روشن کنین .

11. حالا از گوشی وارد app-store بشید و یه برنامه مجانی رو دانلود کنین . قبل از اینکار باید یه account تو آیتونز بسازین که طریقه ساختنش رو از اینجا میتونین یاد بگیرین . این مرحله خیلی مهمه و حتما باید انجام بدید !

12. حالا میتونین فایل هایی که دانلود کردید با پسوند ipa ، رو بریزین تو آیتونز و sync کنین .برنامه ها و بازی هارو از این سایت میتونین دانلود کنین : http://www.themonkeysball.com/

13. خب تمومه ، حالا کافیه بازی رو از گوشی اجرا کنین .

------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    برای کسانی که به وایرلس دسترسی ندارن .

از این پست کمک بگیرین و با usb به گوشیتون وصل شین و مراحل 4 به بعد را تکرار کنین .

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Error : The application “XXXXXXX” cannot be opened

راه حل : گوشی رو خاموش روشن کنین .
    مطمئن شین که از گوشی از app-store یک برنامه دانلود کردین . [ مرحله 11 ]

0xE800001 Error:

راه حل : usb رو عوض کنین . اگر جواب نداد برین اینجا Control panel->System->Device Manager->Universal Serie Bus Controller و روی Apple Mobile Device USB Driver راست کلیک کنین و update کنین .
    ویرایش توسط oosin : https://i-phone.ir/forums/member/22-oosin در ساعت 22-12-2008, 10:16 AM

لطفا لينك MobileInstallation را اصلاح كنيد

نظر

لینک اصلاح شد فایل مربوط به ورژن خوتون رو دانلود کنید

نظر

نوشته اصلی توسط oosin نمایش پست ها
        0xE800001 Error:

راه حل : usb رو عوض کنین . اگر جواب نداد برین اینجا Control panel->System->Device Manager->Universal Serie Bus Controller و روی Apple Mobile Device USB Driver راست کلیک کنین و update کنین .
        دوست عزيز من با اين error موقع نصب برنامه مواجه شدم و راه حل ها رو انجام دادم ولي باز هم همين error مي ياد بايد چيكار كنم.:confused:
        من چند تا برنامه free رو هم رو گوشيم نصب كردم

نظر

اون امورش اکانت توی اون یکی هاست هست که suspend شده

نظر

نوشته اصلی توسط hirad نمایش پست ها
            اون امورش اکانت توی اون یکی هاست هست که suspend شده
            بزودي براتون آماده ميكنم و قرار ميدم دوست عزيز ...

نظر

دوستان کسی نسخه ی 2.2 mobileinstalation رو داره ؟؟؟برای دانلود نه از Cydia
              ویرایش توسط alireza1234 : https://i-phone.ir/forums/member/316-alireza1234 در ساعت 25-12-2008, 11:08 PM

نظر

نوشته اصلی توسط alireza1234 نمایش پست ها
                دوستان کسی نسخه ی 2.2 mobileinstalation رو داره ؟؟؟برای دانلود نه از Cydia
                از سورس ir-iphone.ir/cydia میتونی بگیریش...
                far-shad.ir

نظر

مرسی می تونید برام اپلودش کنید من فعلا نمی تونم از Cydia استفاده کنم .

اگر دارید بزارید تا خودم از طریق ایفان باکس کپی کنم .

نظر

>>>>>>> دانلود mobile installation 2.2

نظر

3. آموزش وصل شدن به Winscp رو از اینجا بخونین .
                      اینم suspend هست

یه سوال داشتم:
                      من mobileinstalltion رو از روی cydia روی iphone نصب کردم ایا بازم نیاز دارم اون کارای بالا رو بکنم؟ ایا میشه وقتی فایل های ipa رو دانلود می کنم از طریق sync با itunes بریزیم رو iphone؟ یا حتما باید اون کارا رو بکنم؟
                      ویرایش توسط hirad : https://i-phone.ir/forums/member/267-hirad در ساعت 27-12-2008, 01:58 AM

نظر

نوشته اصلی توسط hirad نمایش پست ها
                        اینم suspend هست

یه سوال داشتم:
                        من mobileinstalltion رو از روی cydia روی iphone نصب کردم ایا بازم نیاز دارم اون کارای بالا رو بکنم؟ ایا میشه وقتی فایل های ipa رو دانلود می کنم از طریق sync با itunes بریزیم رو iphone؟ یا حتما باید اون کارا رو بکنم؟
                        اگه mobile installaion رو از source نصب کردی. کافیه یک برنامه مجانی از itune store بگیری بعدشم ipa ها رو با itune سینک کنی.
                        برای این کار به یک account itune و یک ف.ی.ل.ت.ر.ش.ک.ن نیاز داری (برای تغییر ip )

ساعت 3:22 !!!

نظر

نوشته اصلی توسط shining نمایش پست ها
                          شاهین جان لینکت مشکل داره

نظر

نوشته اصلی توسط Momeks نمایش پست ها
                            شاهین جان لینکت مشکل داره
                            :confused:
                            کوچیکت سروش هستم !
                            همین الان دانلود کردم !

نظر

گه mobile installaion رو از source نصب کردی. کافیه یک برنامه مجانی از itune store بگیری بعدشم ipa ها رو با itune سینک کنی.
                              برای این کار به یک account itune و یک ف.ی.ل.ت.ر.ش.ک.ن نیاز داری (برای تغییر ip )
                              منظورم رو درست نفهمیدd من میگم مثلا من بازی x رو با pc دانلود می کنم ایا می تونم بدون این کارا با itune سینکش کنم تو iphone? اخه من با cydia خود mobileinstallation رو ریختم
                              ویرایش توسط hirad : https://i-phone.ir/forums/member/267-hirad در ساعت 27-12-2008, 08:37 PM

نظر

صبر کنید ..
                              X