اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب برنامه های کرک شده app-store بر روی آیفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

ورژن آیفون من 2.0.2 هست
    MobileInstalation رو از سورس سایت گرفتم و یه برنامه فری هم از آیتیونز گرفتم.. *** و کانکشن ها هم همه بدون مشکل هستن.. اما چرا IPA ها نصب نمیشن ؟ نشون میده که پر میشه اما آیکانی توی اسپرینگ برد نمیاد !!!!

نظر

authorize کردی ؟
      تو itune ازمنوی بالای صفحه store بعد Authorize computer رو بزن.

نظر

نوشته اصلی توسط Arashabl نمایش پست ها
        روزبه جان چند سالته بابا؟؟
        دوست عزیز من پست های قبلیتو ندیدم که راهنماییت کردم
        :mad: یه اخطار خیلی دوستانه
        اینجا همه با هم دوست هستند به یکی توهین کنی از کمک همه محروم می شی
        i-phone.ir
        The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

نوشته اصلی توسط arashabl نمایش پست ها
          دوستان من الان از itunes بازی گرفتم تونستم بریزم ولی بازی های که از نت گرفتم و با فرمت ipa نمیتونم بریزم ؟؟ مشکل چیه ؟
          مشکل از ادبیات شماست !
          چه اروری بهت میده ؟!
          من آریایی ام، خدای من ایران، پیغمبر من کوروش، امام من داریوش، کتاب مقدسم شاهنامه، دستور دین من لوح کوروش کبیر، پرچم من درفش کاویانی، بهشت من آزادی، عید من مهرگان، دین من زرتشت، ذات من آریاییست، دشمنم تازیان، ذکرم پاینده ایران، مذهب من آریاییست، من آریایی ام

I turned to look back but It was Gone
          I cannot put my finger on It now
          The Child is Grown , The Dream is Gone
          I ... Have Become COMFORTABLY NUMB

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
            دوست عزیز من پست های قبلیتو ندیدم که راهنماییت کردم
            :mad: یه اخطار خیلی دوستانه
            اینجا همه با هم دوست هستند به یکی توهین کنی از کمک همه محروم می شی
            من که با شما نبودم با یه روزبه جان دیگه بودم ! بیخودی موضوع رو کش ندین من عجله داشم میخواسم سریع مشکلم حل شه دیدم ایشون آنلاین هستم باهاشون در میون گذاشتم بعدش گفت تو انجمن مطرح کن که مطرح کردم
            حالا میخواسم سریع تر کارم راه بیوفته , چون من دوستانه سوالمو مطرح کردم فکر نمیکردم همچین جوابی بده .منم ناراحت شدم گفتم خیلی باحالی .. بعدشم تو فروم های ایرانی یه چیز زشت که باب شده اینه که با کاربر جدید مثل دشمن رفتار میکنن ,خوب اگه کاربر قدیمی بودم سریع جوابمو میداد تو پیغام خصوصی
            نمیدونم والا , حالا که مشکلم حل شد
            بیخیال موضوع .......

نظر

من که با شما نبودم با یه روزبه جان دیگه بودم ! بیخودی موضوع رو کش ندین من عجله داشم میخواسم سریع مشکلم حل شه دیدم ایشون آنلاین هستم باهاشون در میون گذاشتم بعدش گفت تو انجمن مطرح کن که مطرح کردم
              حالا میخواسم سریع تر کارم راه بیوفته , چون من دوستانه سوالمو مطرح کردم فکر نمیکردم همچین جوابی بده .منم ناراحت شدم گفتم خیلی باحالی .. بعدشم تو فروم های ایرانی یه چیز زشت که باب شده اینه که با کاربر جدید مثل دشمن رفتار میکنن ,خوب اگه کاربر قدیمی بودم سریع جوابمو میداد تو پیغام خصوصی
              بیخیال موضوع .......
              نه دوست عزیز ربطی به جدید یا قدیمی بودن نداره ، کلا اینجا کسی توی پیغام خصوصی جواب نمیده چون ممکنه مشکل شما مشکل بقیه هم باشه ، بعد همه مجبور میشن توی پیغام خصوصی بپرسن ولی اگه توی تاپیک باشه هر کی با یه سرچ کوچیک سریع به جوابش می رسه ، یه مقدار اینجا بمونی به جو دوستانه محیط پی میبری ، به هر حال خوشحالم که مشکل شما هم حل شد...
              من آریایی ام، خدای من ایران، پیغمبر من کوروش، امام من داریوش، کتاب مقدسم شاهنامه، دستور دین من لوح کوروش کبیر، پرچم من درفش کاویانی، بهشت من آزادی، عید من مهرگان، دین من زرتشت، ذات من آریاییست، دشمنم تازیان، ذکرم پاینده ایران، مذهب من آریاییست، من آریایی ام

I turned to look back but It was Gone
              I cannot put my finger on It now
              The Child is Grown , The Dream is Gone
              I ... Have Become COMFORTABLY NUMB

نظر

بیخیال موضوع .......
                دوست عزیز می دونم با من نبودی ، منظور من هم اینکه اگر می خواهید کارت راه بیفته با همه دوست باش
                اگر با یکی دربیفتی اینجا با همه در میوفتی چون اینجا همه با هم دوستیم
                والا به خدا ، هم من تو پیام شخصی همه رو راهنمایی کردم هم تو یاهو هم تو فروم
                کاری هم نداشتم کی جدیده کی قدیمی
                i-phone.ir
                The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

Shining عزیز ممنونم! آیکان بروی اسپرینگ برد هم آمد.. من Asphalt4 رو نصب کردم اما وقتی میخوام واردش بشم پیغام The Application "asphalt4" cannot be opened رو میده.. اما من MobileInstalation و یه برنامه مجانی هم ریختم که..

نظر

mobile installation مخصوص فریمور رو ریختی ؟
                    برنامه کرک شده هستش ؟
                    اگه اسم برنامه رو هم قبل از sync تغییر بدید این ارور رو میده.
                    مطمئن بشید که برنامه مجانی رو دانلود کردید.
                    فایل بازی رو کامل دانلود کردید ؟.
                    mobile installation رو یک بار از این سورس دانلود کن ! بهتره .
                    http://ir-iphone.ir/cdia/cydia
                    ویرایش توسط shining : https://i-phone.ir/forums/member/273-shining در ساعت 29-12-2008, 04:50 PM

نظر

بله
                      بله
                      تغییر ندادم
                      برنامه مجانی بود
                      بله
                      از همین سورس بود!

حالا 2.2 ریختم ببینم چی میشه..

نظر

سلام به همه
                        من هر کار میکنم نمیتونم به winscp وصلشم میتونم mobileinstallation از سورسای cydia بگیرم؟این سورسی که shining عزیز گذاشتن تو cydia نمیاد
                        ممکنه راهنماییم کنید؟
                        ممنون میشم

نظر

نوشته اصلی توسط hrom24 نمایش پست ها
                          سلام به همه
                          من هر کار میکنم نمیتونم به winscp وصلشم میتونم mobileinstallation از سورسای cydia بگیرم؟این سورسی که shining عزیز گذاشتن تو cydia نمیاد
                          ممکنه راهنماییم کنید؟
                          ممنون میشم

سلام

open ssh رو از سیدیا باید نصب کنی تا بتونی با winscp وصل شی ...

با برنامه ifone box هم میتونی وصل شی (با کابل ) و پچ mobileinstallation رو بریزی ....

لینک دانلود برنامه : http://rapidshare.com/files/179662798/iFunBox.exe.html
                          ویرایش توسط ahriman : https://i-phone.ir/forums/member/215-ahriman در ساعت 04-01-2009, 05:07 PM

نظر

سلام دوستان من یک مشکل دارم وقتی دیکشنری فارسی رو نصب میکنم ایکن اون رو صفحه نمیاد کسی میتونه کمکم کنه؟

نظر

نوشته اصلی توسط hahair نمایش پست ها
                              سلام دوستان من یک مشکل دارم وقتی دیکشنری فارسی رو نصب میکنم ایکن اون رو صفحه نمیاد کسی میتونه کمکم کنه؟
                              سلام

چند صفحه برنامه نصب کردی (9 صفحه کامله) :confused:

نظر

نه 3 صفحه نصب کردم و ورژن Iphone 2.1 هست بقیه برنامه ها پس از نصب دیده میشن فقط این برنامه با اینکه کامل نصب میشه دیده نمیشه 2 بار هم پاک کردم و مجدد نصب کردم ولی باز هم نشد

نظر

صبر کنید ..
                                X