اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

برنامه نویسی در ipad

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• برنامه نویسی در ipad

با سلام خدمت شما
    آیا برنامه ای برای برنامه نویسی در ipad موجود می باشد؟ به عنوان مثال برنامه نویسی به زبان C، fortran و... و کامپایل و اجرا کردن آنها!

خودم یک برنامه ای به اسم CodeToGo پیدا کردم که به نظرم جالب هست ولی تنها مشکلش اینه که حتما باید به اینترنت متصل بشه.
    با تشکر

در ايپد كه نميشه برنامه نوشت دوست من

شما بايد با كامپيوتر اين كار رو انجام بدين و با برنامه ي Xcode يا هر چيزِ ديگه!

نظر

نوشته اصلی توسط RedBull نمایش پست ها
      در ايپد كه نميشه برنامه نوشت دوست من

شما بايد با كامپيوتر اين كار رو انجام بدين و با برنامه ي Xcode يا هر چيزِ ديگه!
      یعنی هیچ راهی نداره؟؟ حتی نوشتن برنامه های خیلی ساده!
      آیا شما برنامه GCC را میشناسید؟ بعضی جاها گفته شده که امکان compile کردن رو داره!
      یعنی cpu 1GHz نمیتونه یه برنامه جمع و ضرب کامپایل کنه!!!!!!

با تشکر از شما

نظر

نوشته اصلی توسط ashaebani2002 نمایش پست ها
        یعنی هیچ راهی نداره؟؟ حتی نوشتن برنامه های خیلی ساده!
        آیا شما برنامه GCC را میشناسید؟ بعضی جاها گفته شده که امکان compile کردن رو داره!
        یعنی cpu 1GHz نمیتونه یه برنامه جمع و ضرب کامپایل کنه!!!!!!

با تشکر از شما
        کلا چند تا مشکل هست که باید باشون کنار بیایید
        GCC و ++G روی iOS به طور کلی نصب میشه و با ترمینال میتونید کامپایل بکنید (البته مسیر لینکر را باید درست کنید قبلش)
        ولی مشکل اصلی اینه که توی چه محیطی کدتون را بزنید، چون IDE که نداره، با VIM هم کار میتونید بکنید باز ولی خوب روی کیبورد Arrow Key نیست که عملا کار را باش خیلی سخت میکنه!

نظر

نوشته اصلی توسط Alireza نمایش پست ها
          کلا چند تا مشکل هست که باید باشون کنار بیایید
          GCC و ++G روی iOS به طور کلی نصب میشه و با ترمینال میتونید کامپایل بکنید (البته مسیر لینکر را باید درست کنید قبلش)
          ولی مشکل اصلی اینه که توی چه محیطی کدتون را بزنید، چون IDE که نداره، با VIM هم کار میتونید بکنید باز ولی خوب روی کیبورد Arrow Key نیست که عملا کار را باش خیلی سخت میکنه!
          این برنامه VIM چه زبانهایی را ساپورت میکنه؟ پس با توجه به فرمایش شما تنها راه ساده ای که برای من می ماند استفاده از همین برنامه CodeToGo هست!!

راستی جناب Alireza شما نمیتونید یه همچین برنامه ای برای ios بنویسید؟؟
          ویرایش توسط ashaebani2002 : https://i-phone.ir/forums/member/1335-ashaebani2002 در ساعت 16-03-2011, 09:33 PM

نظر

نوشته اصلی توسط ashaebani2002 نمایش پست ها
            این برنامه VIM چه زبانهایی را ساپورت میکنه؟ پس با توجه به فرمایش شما تنها راه ساده ای که برای من می ماند استفاده از همین برنامه CodeToGo هست!!

راستی جناب Alireza شما نمیتونید یه همچین برنامه ای برای ios بنویسید؟؟

VIM یک Text Editor اه با قابلیت Syntax highlighting اه و جای IDE را نمیگیره. اگر قبلا باش کار نکردید که کلا بیخیال شید، چون پاسخ شما نیست.
            بله، بهترین راه شما فعلا همینه.

کلا چیزی مثل IDE یا Word Processor چیزهایی نیستن که یک نفر بتونه از پسشون بر بیاد و نتیجه ی قابل قبول بگیره.

نظر

صبر کنید ..
            X