اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فعال کردن Multitasking Gesture در آیپد بدون نیاز به xCode

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نقل قول الکی....صفحه بالا نمیاد

نظر

نوشته اصلی توسط Dr.apple نمایش پست ها
      من تمام این کارهارو انجام دادم ولی هیچ چیزی به setting اضافه نمیشه
      دوست عزیز به ستینگ نباید چیزی اضافه بشه
      اگر با برنامه x code فعال کنید به ستینگ این گزینه اصافه میشه
      ولی شما در حالت کرک شده یا به عبارتی جیلبریک شده که مورد تایید اپل نیست این کار انجام دادی
      شما اگر میخوای این قابلیت رو فعال کنی راحت ترین روش روش دوم پست اول این تاپیک هست که از داخل ایپد انجام میشه
      و راحت میتونی فعال و غیر فعالش کنی
      موفق باشی

نظر

نوشته اصلی توسط imosi نمایش پست ها
        نقل قول الکی....صفحه بالا نمیاد
        شما به جای اینکه اسپم بدین سعی کن راهنمایی کنی.از این دوست گل تو تاپیک پایین یاد بگیر لطفا

نظر

اگه با sn0wbreeze 2.5 جیلبریک کنم این قابلیت به منوی setting اضافه میشه یا اونم بصورت پیشفرض فعاله ؟

نظر

نوشته اصلی توسط e123han نمایش پست ها
            اگه با sn0wbreeze 2.5 جیلبریک کنم این قابلیت به منوی setting اضافه میشه یا اونم بصورت پیشفرض فعاله ؟
            بله اگه با sn0wbreez کاستوم بسازید و ریستور کنید به صورت پیشفرض فعاله
            ویرایش توسط Arianismmm : https://i-phone.ir/forums/member/12543-arianismmm در ساعت 04-04-2011, 04:41 PM

نظر

با سلام
              آیا میتوان در ios 4.3.1 با جیلبریک redsnow جدید که untether میباشد امکان Multitasking Gesture را فعال نمود؟؟
              با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط ashaebani2002 نمایش پست ها
                با سلام
                آیا میتوان در ios 4.3.1 با جیلبریک redsnow جدید که untether میباشد امکان Multitasking Gesture را فعال نمود؟؟
                با تشکر
                اره میشه!

نظر

نوشته اصلی توسط ashaebani2002 نمایش پست ها
                  با سلام
                  آیا میتوان در ios 4.3.1 با جیلبریک redsnow جدید که untether میباشد امکان multitasking gesture را فعال نمود؟؟
                  با تشکر
                  بله دوست عزیز، کاملا قابل انجام هستش.

من الان خودم با همین روش در 4.3.1 این امکان رو فعال کردم.

نظر

تشکر از swia عزیز
                    می شه لطفاً بگید که نحوه کارکردن و تکنیکهای مولتی تسکینگ را کجا می شه پیدا کرد؟

نظر

نوشته اصلی توسط aminskan نمایش پست ها
                      تشکر از swia عزیز
                      می شه لطفاً بگید که نحوه کارکردن و تکنیکهای مولتی تسکینگ را کجا می شه پیدا کرد؟
                      دوست عزیز زیاد نیست ؛

- کشیدن چهار انگشته به سمت بالا = دوبار زدن دکمه Home = نشان دادن برنامه های در حال اجرا.

- کشیدن چهار انگشته به سمت چپ یا راست = Switch کردن بین برنامه های در حال اجرا

- جمع کردن پنج انگشت در وسط صفحه = بستن برنامه در حال اجرا که الان در آن قرار دارید. ( برنامه به لیست Multitasking اضافه میشود. )

- در حالتی که لیست برنامه های در حال اجرا در حال مشاهده هستند ( شماره اول این قابلیتها که در بالا گفتم ) با کشیدن چهر انگشت به پائین، لیست برنامه های در حال اجرا بسته میشود = دوبار زدن دکمه Home

من فکر میکنم همین باشه.

نظر

دوست عزیز من این کار و انجام دادم . اما بعد از خاموش شدن دستگاه وقتی می رم دوباره وارد ای فایل می شم اون تنظیمات همگی کامل پاک شده اند

نظر

برای من متاسفانه نمی دونم چرا اکتیو نمی شه

نظر

دوست عزيز ورژن دستگاهتون رو لطف كنيد بگيد
                            ممنون

نظر

دوستان يك سوال اين امكان يخورده عملكرد دستگاه دو كاهش نميده؟
                              اخه بعضي مواقع بعضي كارهارو
                              مثل سوييچ بين برنامه ها از طريق روش يخورده هنگ ميكنه
                              مشكلش از كجا ميتونه باشه
                              ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط I-SH نمایش پست ها
                                دوستان يك سوال اين امكان يخورده عملكرد دستگاه دو كاهش نميده؟
                                اخه بعضي مواقع بعضي كارهارو
                                مثل سوييچ بين برنامه ها از طريق روش يخورده هنگ ميكنه
                                مشكلش از كجا ميتونه باشه
                                ممنون
                                فکر نمیکنم. مگر اینکه خود آیپدت پر از اطلاعات باشه و همینطور، رم دستگاهت پر باشه.

در حالت عادی با استفاده از دکمه Home چون یک انیمیشن کوتاه میبینیم، این هنگ ( Delay ) به چشم نمیاد. ولی با استفاده از Multitasking Gestures چون این انیمیشن رو نمیبینیم و بین برنامه ها خیلی سریعتر Switch میکنیم، پس این Delay بیشتر به چشم میاد.

البته این نظر منه، شاید واقعا هنگ وجود داشته باشه و اپل در حال کار روش باشه ؟!!!

نظر

صبر کنید ..
                                X