اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبریک تتر 4.3 آیفون 4 بدون نیاز به کاستوم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

unable to recognize specified ipswارور میده چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

دوستانی که رفتن به 4.3 تفاوتش با 4.2.1 چی هست؟

نظر

نوشته اصلی توسط sam007 نمایش پست ها
        unable to recognize specified ipswارور میده چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟
        چون طبق آموزش جلو نمیرین و به جای 4.2.1 به رد اسنو 4.3 رو میدین

نظر

نوشته اصلی توسط davidbeckham نمایش پست ها
          unterther نیست ؟ آیا تا به حال کسی رهای برای این پیدا نکرده ؟
          نه دوست عزیز آنتتر نیست و راهی هم واسش تا به حال پیدا نشده باید منتظر بمونیم واسه آنتتر چون اکسپلویت گرین پویسون که جیلبریک رو آنتتر میکرد رو این فریمور بسته شده

نظر

نوشته اصلی توسط daneshmand نمایش پست ها
            دوستانی که رفتن به 4.3 تفاوتش با 4.2.1 چی هست؟
            تفاوت خاصی نداره فقط hotspot برای آیفون 4 داره و بهبود قابلیت air play و multi gesture واسه آیپد

نظر

نوشته اصلی توسط einstein
              امیرجان تبریک میگویم جناب saurik در آپدیت جدیدی که امروز ارایه کرده مشکل MobileSubstrate در فریمور 4.3 برطرف کرده
              فایل زیر رادانلود کرده با آیفان باکس درپوشه autoinstall کپی کرده و گوشی را خاموش وروشن نمایید
              لینک دانلود
              با این اوصاف الان بسیاری از برنامه ها که بر پایه mobilesubstrate بودن و رو 4.3 کار نمیکردن الان باید کار کنن

نظر

نوشته اصلی توسط einstein
                جالب اینجاست که اونها هنوز اطلاعی از روش شما ندارند و حرف از اسنوبریز 2.3 میزنند
                آره بنده خداها

نظر

mobilesubstrate جدید مشکل ASLR رو که قابلیت جدید در 4.3 هست و باعث ایجاد کد دسترسی راندوم برای اطلاعات در حال اجرا میشه و این باعث کرش نرم افزارای سیدیا میشه ، حل میکنه . فقط اگه توسط auto install cydia میخواین نصب کنید بعد از ریستارت کردن گوشی رو با ibooty در وضعیت جیلبریک بالا بیارید
                  ویرایش توسط amirsardari : https://i-phone.ir/forums/member/23846-amirsardari در ساعت 15-03-2011, 11:53 PM

نظر

دوستان روش جل برک کاستوم هم تتر هست و این همن تتر هست حالا فرق بین روش کاستوم با روش شماها چیه؟
                    بهتر بگم: حسن روش شما نسبت به روش کاستوم چیست؟

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

نوشته اصلی توسط hosseinyz نمایش پست ها
                      دوستان روش جل برک کاستوم هم تتر هست و این همن تتر هست حالا فرق بین روش کاستوم با روش شماها چیه؟
                      بهتر بگم: حسن روش شما نسبت به روش کاستوم چیست؟
                      1- عدم وجود دردسر برای ساخت فریمور کاستوم

2- فریمورای کاستوم همیشه یه ایرادی دارن و بعد یه مدت دچار باگ های ریز و درشت میشن

3- عدم وجود دردسر های ریستور به فریمور کاستوم و ارور های آیتونز

نظر

نوشته اصلی توسط amirsardari نمایش پست ها
                        با این اوصاف الان بسیاری از برنامه ها که بر پایه mobilesubstrate بودن و رو 4.3 کار نمیکردن الان باید کار کنن
                        یه اتفاق جالب 2 روز پیش واسم افتاد، تازه رفته بدوم روی 4.3، برای تست برنامه SBSettings رو دانلود و نصب کردم. همراه این برنامه Mobile Substrate هم دانلود و نصب میشه.

ریستارت که کردم، آیپد کرش نکرد. جالب بود.

بعد از نصف روز مجبور شدم دوباره فیرمویر رو ریستور کنم، ولی از پریروز تا 2 ساعت پیش، بعد از آپدیت Mobile Substrate همش آیپد کرش میکرد.

اون یه بار نمیدونم چرا کرش نکرد ... در ضمن SBSettings هم بعدش که اومد بالا کامل کار میکرد.

نظر

نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
                          یه اتفاق جالب 2 روز پیش واسم افتاد، تازه رفته بدوم روی 4.3، برای تست برنامه SBSettings رو دانلود و نصب کردم. همراه این برنامه Mobile Substrate هم دانلود و نصب میشه.

بعد از نصف روز مجبور شدم دوباره فیرمویر رو ریستور کنم، ولی از پریروز تا 2 ساعت پیش، بعد از آپدیت Mobile Substrate همش آیپد کرش میکرد.

اون یه بار نمیدونم چرا کرش نکرد ... در ضمن SBSettings هم بعدش که اومد بالا کامل کار میکرد.
                          احتمالا به خاطر ASLR هستش که کد های دسترسی رو تغییر میده شاید اونموقع که کار میکرده ASLR رو کدهایی بوده که تو mobilesubstrate موجود بوده اما بعد از گذشت زمان ASLR کدها رو عوض کرده و شما به مشکل برخوردین

نظر

با این روش رو چه بیس باندی بالا می باد برای 4.3

نظر

نوشته اصلی توسط alireza1905a نمایش پست ها
                              با این روش رو چه بیس باندی بالا می باد برای 4.3
                              دوستایی که گوشی لاک دارن نباید ازین روش استفاده کنن چون بیسبتد آپدیت میشه . واسه آیفون 4 میشه 04.10.01

نظر

نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها

تا قبل از کرشتون آدرس stack ثابت بوده.وقتی aslr عوضش کرده اطلاعات برای mobilesubstrate گم شده و کرش کرده
                                People!There is no way in the middle...

نظر

صبر کنید ..
                                X