اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبریک تتر 4.3 آیفون 4 بدون نیاز به کاستوم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

اطلاعات بک اپ هم ریستور کردم مشکلی نیست
    راضی هستیم
    با Hotspot همایونی حال میکنیم
    شب بخیر

نظر

اگه دستگاه ریستارت بشه خودش بالا میادیا باید بانرم افزار بخصوصی این کارو کرد

نظر

سلام دوستان
        دوستان این جیلبریک برای آیپاد 4 هم کار میکنه ؟

ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط ashil_42 نمایش پست ها
          اگه دستگاه ریستارت بشه خودش بالا میادیا باید بانرم افزار بخصوصی این کارو کرد
          دوستان اگه امکان داشته باشه زودتر راهنماییم بکنید چون من هرکاری می کنم نمیتونم به 4.2.1 ریسنورکنم همه اش ارور 3015رو میده دستگاهم الان توحالت اون عکس سوکت وآرم آیتونز گیر گرده
          آیفون4
          آنلاک فکتوری
          ورژن 4.2.1

نظر

نوشته اصلی توسط bestl3oy نمایش پست ها
            سلام دوستان
            دوستان این جیلبریک برای آیپاد 4 هم کار میکنه ؟

ممنون
            به انتهای پست اول مراجعه کنید متوجه میشید چجوری رو آیپاد استفاده کنید

نظر

دوستان اگه امکان داشته باشه زودتر راهنماییم بکنید چون من هرکاری می کنم نمیتونم به 4.2.1 ریسنورکنم همه اش ارور 3015رو میده دستگاهم الان توحالت اون عکس سوکت وآرم آیتونز گیر گرده
              آیفون4
              آنلاک فکتوری
              ورژن 4.2.1
              بالا میاد دوست عزیز اما واسه اینکه سیدیا کار کنه باید با ibooty تو پست اول بالا بیاریش . دقیقا طبق آموزش انجام بده

نظر

نوشته اصلی توسط amirsardari نمایش پست ها
                خوب مزیت این روش اینه که هم از فریمور اورجینال استفاده میشه که به طبع باگ نداره و با ارور های آیتونز روبرو نیستین و مهمتر این که حتی اگه گوشی خاموش شه به صورت عادی بالا میاد و احتیاجی به کامپیوتر نداره واسه بالا اومدن فقط سیدیا کار نمیکنه

دوست عزیز، این موردی که گفتین گوشی خاموش شه، بصورت عادی بالا میاد، تا وقتی هستش که Mobilesubstrate آپدیت نشه. اگه آپدیت بشه، دیگه بالا بصورت عادی بالا نمیاد و باید حتما Tethere بالا بیاد.
                ویرایش توسط siwa : https://i-phone.ir/forums/member/25144-siwa در ساعت 15-03-2011, 01:13 PM

نظر

نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
                  دوست عزیز، این موردی که گفتین گوشی خاموش شه، بصورت عادی بالا میاد، تا وقتی هستش که Mobilesubstrate آپدیت نشه. اگه آپدیت بشه، دیگه بالا بصورت عادی بالا نمیاد و باید حتما Tethere بالا بیاد.
                  کاملا حق با شماست تا قبل از آپدیت Mobilesubstrate

نظر

خیلی ممنون از آموزش بسیار خوبتون.

فقط روی مک هم میشه ؟ اگر میشه بیشتر راهنمایی کنید چون برنامه ها برای مک نیست !

نظر

نوشته اصلی توسط davidbeckham نمایش پست ها
                      خیلی ممنون از آموزش بسیار خوبتون.

فقط روی مک هم میشه ؟ اگر میشه بیشتر راهنمایی کنید چون برنامه ها برای مک نیست !
                      واسه مک هم میشه به نظرم اما امتحان نکردم . شما با آخرین ورژن رداسنو مخصوص مک همین مراحل آموزش رو دقیقا انجام بدین و واسه بالا آوردنش تو وضعیت جیلبریک
                      شما باید به جای ibooty از قسمت Booting in Tethered Mode در لینک زیر استفاده کنید
                      http://www.redmondpie.com/jailbreak-...-how-to-guide/
                      ویرایش توسط amirsardari : https://i-phone.ir/forums/member/23846-amirsardari در ساعت 15-03-2011, 02:46 PM

نظر

تو قسمت uploading ramdisk گیر می کنه
                        مشکل حل شد
                        ویرایش توسط abcdx : https://i-phone.ir/forums/member/5753-abcdx در ساعت 15-03-2011, 04:23 PM

نظر

open ssh و afc2add زو 4.3 کار میکنه ؟

نظر

دوست عزیز توسط این روش openssh به طور پیش فرض نصب شده و احتیاجی به afc2add نیست شما میتونین راحت به فایلای سیستمیتون دسترسی پیدا کنید

نظر

آیفون4
                              آنلاک فکتوری
                              ورژن 4.2.1
                              به ۴.۲.۱ نمیتونید برید چون shsh ندارید
                              4.3 هم بدون نرم افزار میاد بالا اما سایدیا کار نمیکنه

نظر

unterther نیست ؟ آیا تا به حال کسی رهای برای این پیدا نکرده ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X