اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نحوه به کار انداختن iMovie بر روی آیپد نسل اول

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

خوب الان این چند تا مسئله داره که با یاری دوستان حل میشه...:

1-فایل ویدیویی چجوری بهش اضافه کنم؟

2-حالا یه کلیپی ساختیم...به قول برنامه پروژه امون رو تموم کردیم...حالا چجوری ببریمش رو pc? این قضیه home sharing چیه...میگه میفرسته به iTunes ولی خبری نمیشه..

ممنون..کمک کنید...

نظر

نوشته اصلی توسط iMosi نمایش پست ها
      خوب بالاخره بعد از ساعت ها کلنجار تونستم بریزم این iMovie رو...اونم iMovie آیپد 2 رو ...برای آیپد 1...

خوب شروع میکنیم....مواد مورد نیاز که باید دانلود کنیم:
      1-iMovie برای آیپد 2....که میخواهیم بیاریمش روی 1:دی
      GarageBand for ipad - iPhone Download Center

2-iPhone PC Suit...که خیلی توپه:
      91.pandaapp.com - PandaApp.com | Free Your Mobile Life

3-شما باید برنامه های زیر رو از سیدیا نصب کنید:
      SBSetting....وOpenSSh.....

خوب بعد از دانلود میریم سراغ کار مون...

شما باید پسوندiMovie رو از ipa به zip تغییر یدهید...
      سپس فیل zip رو باز کنید وارد فولدر payload شوید وفولدر iMovie.app رو رو بکشین بیرون...

بعد با برنامه iPhone PC Suit به آپدتون کانکت شین ...اگر زبانش چینی بود روی علامت اپل در گوشه سمت چپ بالا کلیک کنید وروی گزینه ای که پیکان دارد نگه دارید وزبان انگلیسی رو انتخاب کنید...
      سپس تب systems رو باز کنید وروی files کلیک کنید...به فولدر Applications رفته و فولدر iMovie.app ای که کشیده بودین بیرون رو با درگ داپ به این فولدر منتقل کنین..هنگام انتقال پیام میده..به صورت زیر پرش کنید:

بعد از انتقال توی آیپدتون بالای بالا انگشتتون رو سوییپ کنید تا status bar بیاد...گزینه Respring رو بزنید...آیپد که ریست شد تموم میشه...یک iMovie خوشجل روش دارید...
      دوست عزیز من روشی رو که شما ذکر کردید انجام دادم ولی آیکون iMovie در آیپد بصورت سفید رنگ ظاهر میشه و زمانی که روش کلیک میکنم اجرا نمیشه .
      ممنون میشم ی توضیج مختصری بدید. باتشکر

نظر

نوشته اصلی توسط MasouDShirazI نمایش پست ها
        دوست عزیز من روشی رو که شما ذکر کردید انجام دادم ولی آیکون iMovie در آیپد بصورت سفید رنگ ظاهر میشه و زمانی که روش کلیک میکنم اجرا نمیشه .
        ممنون میشم ی توضیج مختصری بدید. باتشکر
        من یه مرحله دیگم انجام دادم گفتم شاید نیاز نباشه بگم....
        بعد از انتقال فایل iMovie.app به فولدر applications دوباره روی همین iMovie.app کلیک راست کردم و تو گزینه ی property دوباره همه ی این تنظیماتی که عکسشو گذاشتم تنطیم کردم...

در هر صورت من تمام مراحلی که نوشتم خودم انجام دادم والان iMovie رو دارم...

نظر

کسی این برنامه رو رو ایپدش داره کمک کنه....
          دوستان گرامی کسی بالده با iMOvie روی آیپد کار کنه؟
          بنده الان روی آیپد نصبش کردم ولی نمیدونم چجوری فیلم وعکس هامو توش وارد کنم.....اهنگ ها هست ولی فیلم ها وعکس ها نه....توی library itunes هم فیلم دارم ولی توی iMovie نه....
          یک عکس هم که اتفاقا بکگراند ایپد من هم هست توی برنامه بود....با اون یک کلیپ ساختم...بعد یه گزینه داشت که send to itunes رو زدم....میگه باید home sharing رو راش بندازی....روی ایتونز پی سی هم راه انداختم ...خبری نشد.....اصلا پروژه هایی که با این برنامه می سازی رو چجوری میشه به پی سی انتقالش داد....؟

کمک کنید که میخوام از این معجزه اپل بعد از garageband حداکثر استفاده رو ببرم....:20:

نظر

من هم بالاخره نتوستم تو ویندوز روی ایپد نصبش کنم.
            شاید مشکل از فریموره که 4.2.1 هست.

نظر

نوشته اصلی توسط iMosi نمایش پست ها
              من یه مرحله دیگم انجام دادم گفتم شاید نیاز نباشه بگم....
              بعد از انتقال فایل iMovie.app به فولدر applications دوباره روی همین iMovie.app کلیک راست کردم و تو گزینه ی property دوباره همه ی این تنظیماتی که عکسشو گذاشتم تنطیم کردم...

در هر صورت من تمام مراحلی که نوشتم خودم انجام دادم والان iMovie رو دارم...

منم اول همین مشکل رو داشتم چون iMovie.app رو تو دسکتاپ کپی کرده بودم و از تو دسکتاپ می ریختم تو آیپدم
              اما وقتی فایلرو ریختم تو یکی از درایورا {تو یه پوشه } درست شد

فقط یه مشکل دارم و اونم اینه که آیکون iMovie نمی یاد

نظر

برای من هم نمیاد آیکونش
                یکی کمک کنه:
                بنده الان روی آیپد نصبش کردم ولی نمیدونم چجوری فیلم وعکس هامو توش وارد کنم.....اهنگ ها هست ولی فیلم ها وعکس ها نه....توی library itunes هم فیلم دارم ولی توی imovie نه....
                یک عکس هم که اتفاقا بکگراند ایپد من هم هست توی برنامه بود....با اون یک کلیپ ساختم...بعد یه گزینه داشت که send to itunes رو زدم....میگه باید home sharing رو راش بندازی....روی ایتونز پی سی هم راه انداختم ...خبری نشد.....اصلا پروژه هایی که با این برنامه می سازی رو چجوری میشه به پی سی انتقالش داد....؟

کمک کنید که میخوام از این معجزه اپل بعد از garageband حداکثر استفاده رو ببرم....

نظر

صبر کنید ..
                X