اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نحوه به کار انداختن iMovie بر روی آیپد نسل اول

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

فکر کنم فقط رو 4.3 نصب میشه

نظر

How To: Install and Run iMovie On The iPad [Tutorial]

این بهتره...هرکی میخواد بره اینجا

نظر

نوشته اصلی توسط kingstar نمایش پست ها
        فکر کنم فقط رو 4.3 نصب میشه

REQUIREMENTS: Compatible with iPhone 4, iPod touch (4th generation), iPad 2 Wi-Fi, and iPad 2 Wi-Fi + 3G. Requires iOS 4.2.6 or later.

نظر

دوستای عزیز نیازی به این کارا نیست از installous دانلود کنین یه ۳ ساعتی مشه واسه دانلود گذاشته من رو ایپد نصب کردم خوبم جواب داد

نظر

نوشته اصلی توسط MasouDShirazI نمایش پست ها
            مشکل در نصب برنامه دارم،ویندوز7 64 بیت دارم.
            برنامه iMovie رو هم در iPhone Configuration Utility هم کپی کردم ولی هیچ گزینه اینستال ی رو من نمیبینم.ممنون میشم راهنمایی کنید:
            از سمت چپ در قسمت Library وارد Applications بشید ، لیستی از برنامه ها رو مشاهده می کنید
            گزینه ی "Add" رو انتخاب و برنامه "iMovie" رو انتخاب کنید
            سپس از پنجره سمت چپ Devices ، آیپد رو انتخاب کنید و تب Applications رو انتخاب کنید
            ویرایش توسط iEdris : https://i-phone.ir/forums/member/12688-iedris در ساعت 11-03-2011, 07:48 PM

نظر

یکی که خودش انجام داده بیاد با اسکرین شات درست درمون یاد بده....پدرم در اومد

نظر

اقا ممنون فقط من برنامه رو به لیست برنامه ها اضافه کردم فقط وقتی میریم به device توی تب برنامه ها برنامه imovie نمیاد که من نصبش کنم
                دقیقا قسمت اخر رو گیر میکنم
                ممنون

نظر

واسه من هم همین شکلیه

نظر

دوستان اگه آيپد داشتم تا الان نصبش كرده بودم يكم خلاقيت به كار بگيريد

برنامه imovie رو كه دانلود كرديد به پوشه application انتقال بديد

نظر

[url]http://www.filedude.com/download/DNVELbZ0Vaf398132875
                      ***1576;***1575; ***1570;***1740;***1578;***1608;***1606;***1586; ***1576;***1607; ***1585;***1575;***1581;***1578;***1740; ***1575;***1740;***1606;***1587;***1578;***1575;** *1604; ***1605;***1740;***1588;***1607; ***1575;***1604;***1576;***1578;***1607; ***1578;***1608; ***1575;***1740;***1606;***1587;***1578;***1575;** *1604;***1608;***1587; ***1607;***1605; ***1607;***1587;***1578;
                      ویرایش توسط kiarashsafaei : https://i-phone.ir/forums/member/33269-kiarashsafaei در ساعت 11-03-2011, 10:49 PM

نظر

نوشته اصلی توسط iedris نمایش پست ها
                        دوستان اگه آيپد داشتم تا الان نصبش كرده بودم يكم خلاقيت به كار بگيريد

برنامه imovie رو كه دانلود كرديد به پوشه application انتقال بديد
                        بزار جيلش بياد . اونوقت بهت ميگم

نظر

جیل نه

جیلبریک

متوجه منظور شما نشدم جیلبریک چی بیاد ؟؟

بعد چی میخواهید بهم بگید ؟؟
                          ویرایش توسط iEdris : https://i-phone.ir/forums/member/12688-iedris در ساعت 11-03-2011, 11:27 PM

نظر

رو آیفون ۴ ورژن 4.2.1 که نصب نشد به علت اینکه به فرمور ۴.۳ نیاز داشت

آیپد رو نمیدونم ؟؟؟؟؟

نظر

ادريس جان ما هر چي خلاقيت داشتيم ريختيم بيرون ديگه خلاقيتي نمونده
                              جدا از شوخي بزاريد تا جيلبريك ٤.٣ بياد انشاالله اون وقت نصب ميشه
                              ممنون بابت اموزش

نظر

خوب بالاخره بعد از ساعت ها کلنجار تونستم بریزم این iMovie رو...اونم iMovie آیپد 2 رو ...برای آیپد 1...

خوب شروع میکنیم....مواد مورد نیاز که باید دانلود کنیم:
                                1-iMovie برای آیپد 2....که میخواهیم بیاریمش روی 1:دی
                                GarageBand for ipad - iPhone Download Center

2-iPhone PC Suit...که خیلی توپه:
                                91.pandaapp.com - PandaApp.com | Free Your Mobile Life

3-شما باید برنامه های زیر رو از سیدیا نصب کنید:
                                SBSetting....وOpenSSh.....

خوب بعد از دانلود میریم سراغ کار مون...

شما باید پسوندiMovie رو از ipa به zip تغییر یدهید...
                                سپس فیل zip رو باز کنید وارد فولدر payload شوید وفولدر iMovie.app رو رو بکشین بیرون...

بعد با برنامه iPhone PC Suit به آپدتون کانکت شین ...اگر زبانش چینی بود روی علامت اپل در گوشه سمت چپ بالا کلیک کنید وروی گزینه ای که پیکان دارد نگه دارید وزبان انگلیسی رو انتخاب کنید...
                                سپس تب systems رو باز کنید وروی files کلیک کنید...به فولدر Applications رفته و فولدر iMovie.app ای که کشیده بودین بیرون رو با درگ داپ به این فولدر منتقل کنین..هنگام انتقال پیام میده..به صورت زیر پرش کنید:

بعد از انتقال توی آیپدتون بالای بالا انگشتتون رو سوییپ کنید تا status bar بیاد...گزینه Respring رو بزنید...آیپد که ریست شد تموم میشه...یک iMovie خوشجل روش دارید...

نظر

صبر کنید ..
                                X