اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تبادل مستقیم فایل بین آیفون و هرگوشی دیگر با WiFi

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تبادل مستقیم فایل بین آیفون و هرگوشی دیگر با WiFi

این آموزش برای تبادل مستقیم بین یه آیفون و چند گوشی (یا هر دستگاه وای فای دار) دیگه هست و اصلا نیازی به کامپیوتر، لپتاپ، مودم و روتر و... نیست!
    از بعد از عرضه ی iOS 4 عده ی زیادی منتظرند تا بلوتوث آیفون/آیپاد/آیپد کرک بشه تا بتونن بین گوشیشون و گوشی های غیر اپل انتقال فایل داشته باشن. اما حقیقت اینه که اصلا نیازی به بلوتوث نیست و با استفاده از WiFi می شه انتقالی بسیار بسیار سریع تر و با مصرف انرژی کم تر داشت.
    تنها کاری که نیازه بکنیم اینه که یه شبکه ی وایرلس توسط آیفون ایجاد کنیم و بقیه ی دستگاه ها رو بهش متصل کنیم.
    برنامه هایی که شما نیاز دارید این ها هستند:
    MyWi هماهنگ با نسخه ی iOS تون.
    iFile
    هردو این برنامه ها از سورس repo.insanelyi.com قابل دریافتن.

بعد از اینکه هر دو رو نصب کردید MyWi رو باز کنید و WiFi Tethering رو روشن کنید.

حالا به iFile برید و توی نوار پایینی روی دکمه ی دوم از سمت چپ کلیک کنید.

حالا تو پنجره ی باز شده یه آدرس به شما داده.

وای فای گوشی یا هر دستگاه دیگه رو روشن کنید، به شبکه ای که تو آیفونتون درست کردید وصل شید، مرورگر رو باز کنید و اون آدرس رو وارد کنید.
    حالا تمام فایل های آیفون پیش روی شما هستند!

با تشکر و سپاس ... !

با تشکر از شما
    این برنامه mywi روی ipad هم جواب میده؟

نظر

با تشکر از شما این برنامه mywi روی ipad هم جواب میده؟
      خواهش می کنم ... !

تو Iphone و Ipod کار می کنه و جواب داده ... حتی می تونم بگم سرعت Transfer هم به 8 مگ بر ثانیه هم میرسه ... ولی راجب Ipad می گردم و بهتون جواب می دم ... !

نظر

بهتر نبود توی بخش معرفی برنامه های سیدیا باشه چون آموزش خاصی نیست.
        دیگه هر جور صلاح هست دیگه
        with

نظر

دوست عزیز من وقتیMyWi رو باز می کنم و WiFi Tethering رو روشن می کنم و به ifile میرم اون گزینه دوم فعال نیست
          مشکل از کجاست؟

نظر

نوشته اصلی توسط einstein
            اين سورس mywi آخرين ورژن بصورت كرك شده داره؟!
            بعدشم(حالا تمام فایل های آیفون پیش روی شما هستند)به نظرم فقط اون كسي كه با واي فاى به آيفون شما وصل ميشه ميتونه دريافت كنه وارسال امكانپذير نيست درسته؟!
            خيلى از گوشيها واي فاي نداره ازاينرو اين روش فايده نداره پس بهتر اين هست كه منتظر باشيم تا برنامه بلوتوث بياد
            ولی خودمونیم ها ! حیف نیست آیفون جماعت دمخور گوشی بشه که وای فای نداره افت تکنولوژی داره!

نظر

اين سورس mywi آخرين ورژن بصورت كرك شده داره؟!
              بعدشم(حالا تمام فایل های آیفون پیش روی شما هستند)به نظرم فقط اون كسي كه با واي فاى به آيفون شما وصل ميشه ميتونه دريافت كنه وارسال امكانپذير نيست درسته؟!
              خيلى از گوشيها واي فاي نداره ازاينرو اين روش فايده نداره پس بهتر اين هست كه منتظر باشيم تا برنامه بلوتوث بياد
              دوستان بنده روي ايفون 4 با نرم افزار 4.2.1 تست كردم و به راحتي مي توان هر فايلي كه دلتان مي خواهد به گوشي تان انتقال دهيد نرم افزاري كه من استفاده كردمMyWi 4 با اينترنت اكسپلور ويندوز چندين با سعي كردم نشد اكسپلور را ريستارت كردم و كار ساز بود.

دوست عزیز من وقتیMyWi رو باز می کنم و WiFi Tethering رو روشن می کنم و به ifile میرم اون گزینه دوم فعال نیست
              مشکل از کجاست؟
              احتمالا ایراد از ifile شماست ... ! از چی استفاده می کنید ... جیلبرک شده است چه ورژنی ... ؟
              ویرایش توسط h_r_gholamsim : https://i-phone.ir/forums/member/46502-h_r_gholamsim در ساعت 09-03-2011, 08:49 PM

نظر

با عرض سلام من تمام کارها را کردم تو قسمت آی فایل که میرم وای فای را میزنم اون شماره را به هم نمیده

نظر

دوستان این ورژن روی 4.3 جواب میده؟نزنیم ایپاد بترکه حوصله رستور کردن رو ندارم اونم با این ورژن 4.3 فضایی

نظر

به نظرم زمانی اون ip ادرس در ifile ظاهر میشه که اینترنت سیم کارت فعال باشه یا به هر حال پای اینترنتی در میان باشه.
                    در غیر اینصورت برای sharing از چی استفاده میشه بجز اینترنت که ip ادرس بگیره؟
                    اگر اشتباهی در گفته هام هست لطفا اصلاح کنید

نظر

و سوال دیگه ای داشتم؟
                      به جای برنامه mywi از چه برنامه جایگزینی میشه استفاده کرد که نیاز به جیلبریک نباشه؟ ایا از air sharing pro میشه؟

نظر

من همه كارا رو ميكنم آدرسم ميده اما تو ويندوز ميزنه notfound

نظر

نوشته اصلی توسط JAKSON1368 نمایش پست ها
                          من همه كارا رو ميكنم آدرسم ميده اما تو ويندوز ميزنه notfound
                          شما به نحوی به شبکه وصل بودین ...ینی از طریق اینترنت سیم کارت یا اینترنت وایرلس خانگی...؟
                          یا بدون استفاده از هر نوع شبکه ای تونستین ip ادرس بگیرن؟

نظر

دوست عزيز من وايرلس دارم تو خونه اينترنت گرشي هم قطعه

نظر

گوشی های htc نمی تونن wifi آیفون رو پیدا کنن
                              کسی می دونه مشکل چیه ؟
                              ولی بقیه ی گوشی ها براحتی پیدا می کنن

نظر

صبر کنید ..
                              X