اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تبادل مستقیم فایل بین آیفون و هرگوشی دیگر با WiFi

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

اقا ما یه سوال کردیم این برنامه رو 4.3 جواب میده انگار هیشکی سوال ما رو ندید یعنی کسی رو 4.3 امتحان نکرده

نظر

نوشته اصلی توسط h_r_gholamsim نمایش پست ها
      این آموزش برای تبادل مستقیم بین یه آیفون و چند گوشی (یا هر دستگاه وای فای دار) دیگه هست و اصلا نیازی به کامپیوتر، لپتاپ، مودم و روتر و... نیست!
      از بعد از عرضه ی iOS 4 عده ی زیادی منتظرند تا بلوتوث آیفون/آیپاد/آیپد کرک بشه تا بتونن بین گوشیشون و گوشی های غیر اپل انتقال فایل داشته باشن. اما حقیقت اینه که اصلا نیازی به بلوتوث نیست و با استفاده از WiFi می شه انتقالی بسیار بسیار سریع تر و با مصرف انرژی کم تر داشت.
      تنها کاری که نیازه بکنیم اینه که یه شبکه ی وایرلس توسط آیفون ایجاد کنیم و بقیه ی دستگاه ها رو بهش متصل کنیم.
      برنامه هایی که شما نیاز دارید این ها هستند:
      MyWi هماهنگ با نسخه ی iOS تون.
      iFile
      هردو این برنامه ها از سورس repo.insanelyi.com قابل دریافتن.

بعد از اینکه هر دو رو نصب کردید MyWi رو باز کنید و WiFi Tethering رو روشن کنید.

حالا به iFile برید و توی نوار پایینی روی دکمه ی دوم از سمت چپ کلیک کنید.

حالا تو پنجره ی باز شده یه آدرس به شما داده.

وای فای گوشی یا هر دستگاه دیگه رو روشن کنید، به شبکه ای که تو آیفونتون درست کردید وصل شید، مرورگر رو باز کنید و اون آدرس رو وارد کنید.
      حالا تمام فایل های آیفون پیش روی شما هستند!

با تشکر و سپاس ... !
      باسلام.لطف کنیدتوضیح آخرروتصویربذاریدچونکه بنده متوجه نمیشم.آدرس روکه به مرورگرمیدم وبعد
      سرچ not found میزنه

نظر

نقل قول نزنین الکی

نظر

این حتما نیاز به ۳جی یا دیتا کانکشن داره یا نه ؟
          یعنی سوالم اینه که ما که آیفون ۴ لاک داریم هنوزم آنلاکش نیومده و گوشمون شده ipod بدردمون نمی خوره

نظر

دوستان میشه بیشتر توضیح بدید وویعنی ip رو در گوشی دیگه در کدام قسمت وارد کنیم و بعدش چی میشه ؟

نظر

آقای غلام سیم

لطف کنید فایل db برنامه mywi رو بزارید

نظر

برنامه MyWi را می توانید از سورس cydia.mobile4persian.net نصب کنید. ( به صورت کرک شده )

نظر

خیلی ممنون برنامه جالبی بود
                  فقط برای ریختن فایل رو گوشی یه قسمت دار ک نوشته اپلود ولی فیل رو معلوم نیست کجا میریزه
                  من هر چی اسم فیلی ک ریختم سرچ کردم پیداش نکردم
                  لطفا راهنمایی کنید

نظر

منم مشکل مشابه دارم... وقتی تو فایلها میرم ( دوتا آیفون رو به هم کانکت کردم ) نه میتونم دانلود کنم و نه آپلود. اگه میشه توضیح بدین که چه جوری دانلود و آپلود کنیم... مرسی

نظر

من وقتي وايرلس رو از mywi برنامه on ميکنم بعد چند لحظه خاموش ميشه!!
                      رو انواع و اقسام نسخه ها و سورس ها دانلود کردم ولي حل نشد!!

نظر

خوب برنامه با ( یا جیلبریک یا ورژن فعلی تون ) مشکل داره.
                        Ifile رو جایگزین پیشنهاد میکنم.
                        ویرایش توسط b.a23 : https://i-phone.ir/forums/member/24411-b-a23 در ساعت 10-06-2011, 01:12 PM

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
                          خوب برنامه با ( یا جیلبریک یا ورژن فعلی تون ) مشکل داره.
                          Ifile رو جایگزین پیشنهاد میکنم.
                          ورژن فعلي 4.3.3
                          جيلبريک شده با redsn0w 0.9.6rc16

نظر

با استفاده از این روش آیا از ترافیک اینترنت کم می شه یا نه فقط تبادل اطلاعات هست

نظر

سلام خسته نباشینمن جهت این برنامه ها به سورس گفته شده مراجعه کردم ولی نمی دونم از کجا باید داون لود کنم

نظر

شما برنامه رو از بخش i پیدا کن بعد روش بزن.میری یه جا که مشخصات پکیج رو مینیویسه
                                اونجا بالای صفحه Install هست
                                روش بزن نصب میشه البته صفحه سیاه میشه با یه سری نوشته که عادی هست.
                                ویرایش توسط diabyte : https://i-phone.ir/forums/member/48692-diabyte در ساعت 04-09-2011, 06:54 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X