اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ترفند دستکاری کردن بازی محبوب FieldRunners برای ipad,ipod,iphone

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ترفند دستکاری کردن بازی محبوب FieldRunners برای ipad,ipod,iphone

سلام بر همه امروز میخوام بهتون یک کار باحال یاد بدم تا کیف کنین
    دستکاری کردن بازی Fieldrunners برای ارزان کردن تجهیزات و زیاد کردن قدرت آنها

اول از همه برین داخل برنامه iFile و گزینه ی مشخص شده را ON کنید تا بجای نمایش اسم پوشه ها به صورت عدد و حروف اسم برنامه ها را نمایش دهد

خب حالا به مسیر زیر برید
    var/mobile/applications/fieldrunners/fieldrunners.app
    در اینجا به دنبال فایل tower_flame.tower و tower_gatling.tower و تمام فایل هایی که به همین شکل فقط اسم آخر آنها متفاوت است و پسوند tower را دارند(tower_xxxx.tower) بگردید و یکی یکی با کلیک بر روی آنها به وسیله Text Viewer باز کنید و تغییرات زیر را بدهید
    نکته:
    این فایلها هر کدام مخصوص یکی از تجهیزات بازی است مثلا tower_flame.tower برای آتیشی و tower_gatling.tower برای تیربار است و میتوانید عکس مخصوص آن فایل را هم در زیرشان با نام tower_xxxx_00000.png مشاهده کنید

خب بعد از باز کردن یکی از آنها (برای مثال من tower_gatling.tower یا همان تیربار را باز کردم)
    بر روی edit کلیک کرده و عددهای قسمتهای مشخص شده را به دلخواه تغییر دهید و بعد روی save زده و به همین ترتیب بقیه ی فایل ها هم درست کرده و وارد بازی شوید

نکته:
    دوستان همانطور که میبینید دو خط دوم و دو خط چهارم تکرار دو خط اول است که برای ارتقأ دادن تجهیزات است (هر یک از تجهیزات دارای سه مرحله است اولین مرحله یا همان level1 خرید تجهیزات برای اولین بار . مرحله های 2 و 3 یا level2 و level3 مربوط میشه به پیشرفته تر کردن همان تجهیزات

امیدوارم لذت ببرید از بازی
    ویرایش توسط cf.madrid : https://i-phone.ir/forums/member/33271-cf-madrid در ساعت 08-03-2011, 10:11 PM

من قبلا میرفتم تو فایلهای با پسوند map تو همو ن قسمت و جون و پولشوزیاد میکردم ولی دیگه کیف بازی از بین میره هر چیزیو اصلشو بازی کنید در ضمن تو این بازی رقیب میطلبم مخصوصا endless

نظر

صبر کنید ..
    X