اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش دسترسی به فایل ها برای مبتدیان (ifile-ifunbox)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش دسترسی به فایل ها برای مبتدیان (ifile-ifunbox)

دوستان چون دیدم خیلی ها با دسترسی به فایل ها مشکل دارن و تایپکی به صورت جامع در باره این مسایل آموزش نداره خواستم برای کمک به مبتدیانی که تازه وارد بحث ها شدن و مثل روز اول همومن هیچی از این ها نمی دونن تایپکی بذنم.
    سلام دوستان امروز میخوام راه استفاده از ifile رو آموزش بدم :
    1- برای شروع نیاز به نصب این برنامه (ifile) داریم که میشه از سرور سایت اونو نصب کرد (از طرق سیدیا)
    - آموزش نصب ifile از سیدیا : ابتدا سرور مثل سرور سایت رو در cydi باید add کرد به این صورت
    ابتدا وارد سیدیا شده به قسمت manage بروید و بعد به قسمت sources بروید و بعد Edit رو لمس کنید و بعد Add رو بزنید.

در محل مشخص شده url سرور سایت رو وارد کنید
    کد PHP:
    http://apt.i-phone.ir/User-password 
    - دقت کنید که به جای password باید کلمه عبور خود را و به جای user نام کاربری خود را وارد کنید و بعد add source را بزنید.

صبر کنید تا سیدیا فایل هارو دانلود کند و بعد دکمه Return to Cydia رو لمس کنید.

بعد وارد قسمت search شده نام ifile زا سرچ کنید و رو برنامه ifile بزنید بعد در قسمت بعدی دکمه install را لمس کنید و بعد confirm رو بزنید.

در آخر هم باید دکمه Restart SpringBoard را بزنید.

تبریک میگم شما توانستید برنامه ifile را روی دستگاه خود نصب کنید بهتر است برنامه ifile رو به صورت کرک شده از سرور
    کد PHP:
    sinfuliphonerepo.com 
    نصب کنید.
    2- حالا از روی دستگاه وارد برنامه ifile شوید

در ابتدا شما باید صفحه زیر را مشاهده کنید باید بگم که بیشتر برنامه ها در ios با مسیر
    کد PHP:
    var/mobile 
    کار دارند برای رفتن به این مسیر کافیست دکمه home را روی برنامه بزنید.

با پایین کشیدن لیست در برنامه میشود به قسمت search برنامه دسترسی پیدا کرد که مانند search در همه برنامه هاست و برای شما فایل ها یا فلدر هایی که شما انتخواب می کنید را پیدا می کند

-این برنامه دارای منویی در زیر است که دارای قابلیت های مختلفی می باشد اولی ستینگ هستش که شما زیاد با این قسمت کاری ندارید جز نمایان کردن یا پنهان کردن فایل های مخفی.

بعدی که عکس آنتن دارد اشتراک فایل از طریق وایرلس است - بعدی هم favorit که میشه مسیر های مورد نظر تونو مثل ادرس های سایت تو سافاری برای دسترسی سریعتر در آن قرار دهید - بعدی هم شما را به مسیر اصلی (پر کاربردی ترین محل ) هدایت می کند - و آخری هم برای آشنایی بیشتر شما با برنامه ifile است.
    -برنامه ifile دارای قابلیت های مختلفی هست که کافیست شما دکمه Edit را زده می بینید منو پایین تغییر میکند اول یک علامت (+) که با آن فلدر جدید یا فایل جدید بسازید مانند شکل زیر.

برای فعال شدن قابلیت های دیگر باید فایل موردنظر را انتخواب کنید و می بینید که در پایین منو های مختلفی رو شن می شن که ابارتند از create ZIP File برای فشرده کردن فایل بعدی delete File برای پاک کردن فایل و Message برای ارسال فایل به صورت email می باشد و Bluetooth برای بلوتوث کردن فایل و copy/link برای کپی کردن یک فایل چه به صورت معمولی چه به صورت shortcut و cut که برای کات کردن فایل استفاده می شود ( بعد از کپی یا کات کردن فیال باید کلید done را در قسمت بالا صفحه زده و بعد در مسیر مورد نظر دکمه edit را زده دو باره علامت فلش برعکس را بزنید وبعد می بینید گزینه هایی مثل paste و create link فعال میشود که برای پیست کردن یا shortcut کردن هستن.

-توجه داشته باشید که بلوتوث ifile فقط روی دستگاهای شرکت اپل کار میکند و باید هر دو دستگاه بلوتوث خود را از مسیر settings/general/bluetooth روشن کنید بعد از انتخواب فایل برای بلوتوث دستگاه از شما میپرسد که می خواهید بلوتوث روشن شود با زدن ok دستگاه دنبال آیفون دیگر می گردد بعد از پیدا کردن تمام بلوتوث هی اطراف (فقط محصولات اپل) برای انتخواب دستگاه مورد نظر روی آن کلیک کنید و بعد فایل مورد نظر ارسال می شود.

- با این برنامه می توانید برنامه ها deb را به صورت دستی نصب کنید وبعد از respring برنامه نصب شده نمایش داده می شود.

- با این برنامه میتوان فایل های صوتی (mp3) و ویدیو (mp4) و عکس ها را ببینید (عکس ها را می توانید با زدن دکمه به عنوان عکس دوربین خود دستگاه در photos سیو کنید )

و همچنین فایل های زیپ رو از حالت فشرده خارج کنید.

و فایل های txt رو مشاهده وedit کنید.

همچنین میتوانید فایل های html را مشاهده کنید.

3- حالا شما آشنایی در سطحی که نیاز بشه با ifile پیدا کردید. الآن استفاده از ifunbox را آموزش می دهم
    اول آشنایی کلی با محیط برنامه - صفحه اصلی برنامه به صورت زیر است که بعد از پیدا شدن دستگاه توسط برنامه میتوان به قسمت های مختلف آن دسترسی پیدا کرد (فقط توجه کنید که این برنامه روی دستگاه های جیلبریک شده کار میکند )

این هم آموزش های این برنامه.
    ویرایش توسط b.a23 : https://i-phone.ir/forums/member/24411-b-a23 در ساعت 09-03-2011, 06:45 PM دلیل: تکمیل آموزش

من وقتی سورس ها رو اد می کنم آخرش اررور میده و میگه: "GPG error"

نظر

شما كدوم سورس رو اد كردي اين اروور رو گرفتي ؟
      من به شما پيش نهاد ميدم سورس repo.cracktouch.com رو اد كنيد

نظر

سلام لطفا لینک دانلود ifunbox برای مک رو بزارین

نظر

متاسفانه ifunbox برای مک نیومده.

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
            متاسفانه ifunbox برای مک نیومده.
            برای مک باید از iPhone Explrorer استفاده کنید.

نظر

سلام
              lمن وقتی برنامه scydia رو باز میکنم مینویسه loading data ولی بعد از چند ثانیه خودش از برنامه خارج می شه. باید چی کار کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
                شما كدوم سورس رو اد كردي اين اروور رو گرفتي ؟
                من به شما پيش نهاد ميدم سورس repo.cracktouch.com رو اد كنيد
                اد نمیشه
                Verification Error میده

نظر

یکی از دوستان یک آموزشی گذاشته بود که میشد باهاش فضای ذخیره رو افزایش داد
                  یعنی فایل های اضافه رو با آیفایل پاک کرد
                  هرچی دنبالش گشتم پیدا نشد میتونین کمکم کنین ؟

نظر

دوستان برای Add کردن سورس انجمن دیگه لازم نیست یوزر و پسورد رو وارد کنید بدون اوون هم Add میشه

نوشته اصلی توسط f.afshariii نمایش پست ها
                    سلام
                    lمن وقتی برنامه scydia رو باز میکنم مینویسه loading data ولی بعد از چند ثانیه خودش از برنامه خارج می شه. باید چی کار کنم؟
                    از لینک زیر یه بار دیگه سیدیا رو به صورت دستی نصب کنید مشکلتون حل میشه

لطفا طبق اموزش تو صفحه پیش برید
                    Download Cydia 1.1.3 Without Redsn0w 0.9.9b10 — CydiaHelp CydiaHelp

نظر

من یک بازی از یک سایت دانلود کردم فرمت ipaنیست چند تا فولدر هست با ifunbox چطورنصب کنم ؟
                      ویرایش توسط ramin1 : https://i-phone.ir/forums/member/74908-ramin1 در ساعت 24-07-2012, 01:34 PM

نظر

باید فرمتش ipa باشد و برای نصب از آیتونز استفاده کنید.

نظر

اجازه بده سوالم رویه جور دیگه مطرح کنم ...من یه سری از برنامه های گوشی دوستمو میخوام روگوشی خودم بریزم ولی چون پسورد اپل آیدی اون رو ندارم وگوشیشم آیفون 4جیلبریک نیست از آیتونز نمیتونم برنامه هاشو رویpcخودم بریزم وبخاطر همین میخوام ازifunbox استفاده کنم .گوشی خودم آیفون4 جیلبریک 5.1.1هست

برنامه های گوشی رو با ifunbox چطور توی کامپیوترم بریزم وبعدش اونا رو باifunbox به گوشی دیگر بریزم؟
                          لطفا مسیرش رو کامل توضیح بدید
                          باتشکر
                          ویرایش توسط ramin1 : https://i-phone.ir/forums/member/74908-ramin1 در ساعت 24-07-2012, 03:04 PM

نظر

نوشته اصلی توسط ramin1 نمایش پست ها
                            اجازه بده سوالم رویه جور دیگه مطرح کنم ...من یه سری از برنامه های گوشی دوستمو میخوام روگوشی خودم بریزم ولی چون پسورد اپل آیدی اون رو ندارم وگوشیشم آیفون 4جیلبریک نیست از آیتونز نمیتونم برنامه هاشو رویpcخودم بریزم وبخاطر همین میخوام ازifunbox استفاده کنم .گوشی خودم آیفون4 جیلبریک 5.1.1هست

برنامه های گوشی رو با ifunbox چطور توی کامپیوترم بریزم وبعدش اونا رو باifunbox به گوشی دیگر بریزم؟
                            لطفا مسیرش رو کامل توضیح بدید
                            باتشکر
                            http://www.i-phone.ir/forums/thread55421.html

نظر

با توجه به راه اندازي سورس جديد انجمن مي توان cydia.i-phone.ir را وارد كرد.
                              براي توضيحات بيشتر:
                              http://www.i-phone.ir/forums/thread56674.html

نظر

صبر کنید ..
                              X