اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب 2 & 1 Lion Developer Preview بر روی PC بصورت هکینتاش

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خب من باید چیکار کنم ؟ درایو ها رو گشتم ، همچین کرنلی پیدا نکردم .... در مورد فایل dsdt چطور ؟ چطور بسازمش ؟

نظر

• دوستان این فرمت Guid کی لازم میشه ؟ منظورم اینه که اگه من فرمت Guid نکرده باشم ، زمانی که میخواد فایل های نصب سیستم عامل رو لود کنه ، اونجا مشکلی پیش نمیاد اگه فرمت من Guid نباشه ؟

این طور که من فهمیدم فرمت Guid زمانی لازمه که Lion برای نصب بیاد و من بخوام درایو نصب انتخاب کنم ، یعنی تا قبل از نصب اگر هارد Guid نباشه ، مشکلی پیش نمیاد .... و فقط Lion درایوی برای نصب پیدا نمیکنه ، درسته ؟

نظر

• اقا ممنون ... از توجه تون ....

به اون سوال ها که اصلا محل نذاشتین ( :دی = شوخی ) حداقل راهنمایی کنید من چطور ویندوز 7 و مک لایون رو با هم بوت کنم ؟ یه هارد بیشتر ندارم ، برای لایون باید Guid فرمت بشه ، حالا ویندوز رو چطور رو Guid نصب کنم ؟ ارور میداد .... روش خاصی داره ؟ ترتیب نصب نداره ؟ مثلا اول لایون بعد ویندوز یا اول ویندوز بعد لایون و ...

خدا خیرتون بده ... لطفا راهنمایی کنید ... ممنون

نظر

• دوستان یه سوال پرسیدم کسی جواب نداد
          با اموزشی که دوستان دادن میشه مک اصلی رو رو notebook ریخت.خواستم بپرسم بد از نصب 10.6.0
          بخوام آپدیت کنم باید فایلهاشو جدا دانلود کنم یا از توی خودش آپدیت کنم
          ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط divaj نمایش پست ها
            دوستان یه سوال پرسیدم کسی جواب نداد
            با اموزشی که دوستان دادن میشه مک اصلی رو رو notebook ریخت.خواستم بپرسم بد از نصب 10.6.0
            بخوام آپدیت کنم باید فایلهاشو جدا دانلود کنم یا از توی خودش آپدیت کنم
            ممنون
            دوست عزیز شما برای ریختن مک اصلی ( همین که آموزشش در پست اول هست) ، اول باید یه نسخه مک Leopard یا Snowleopard داشته باشی ، بعد شما می تونی همون Snowleopard یا Leopard رو از طریق یه فایل آپدیت به نام Combo Update اون رو آپدیت کنی به 10.6.6 یا 10.6.7 ... میتونی هم Combo update رو بیخیال بشی و بیایی همین Lion رو که در پست اول آموزشش هست نصب کنی ....

البته پیشنهاد من اینه که شما اول مک نسخه SnowLeopard رو نصب کن ، بعد بیا Lion رو نصب کن ... منتها قبلش از مشخصات سیستمت یه خلاصه بده بیبینیم میشه نصب کرد یا نه ...

موفق باشی ...

نظر

• دوستان با تشکر از راهنمایی های شما ... من موفق به نصب لایون شدم ... حالا درایور ها رو ندارم ؟ توی سایت kexts هم گشتم چیز بدربخوری نیافتم .... برای قطعات زیر اگه لطف کنید یه درایور بدید ممنون میشم :

vidoe : Ati mobility hd 5650

lan : realtek 8102e/8103e

wireless : DW 1501 Half mini

ممنون دوستان

نظر

• میگرم اگع چیزی ۱۰۰٪ کاملی بود میدم بهتون

نظر

• نسخه lion DP4 رو هم نصب کردم
                  موندم فایل base system این gm کجاست :دی

نظر

• اقا چی شد این درایور های ما ؟ چیزی پیدا کردی ؟ والا ما هم دوست داریم حالا که لابون رو تونستیم نصب کنیم ، ازش استفاده کنیم .... ممنون

نظر

• vidoe : Ati mobility hd 5650 :
                      Ati Mobility Radeon HD 5xxx - Downloads - Kexts.com

lan : realtek 8102e/8103e
                      HP G42 397TX Realtek 8102E/8103E For MAC Drive - Downloads - Kexts.com

واسه wireless چیزی نیافتم

نظر

• لينك دانلود مستقيم چند پارتي نداره؟

نظر

• اخرین ورژن که روی pc نصب میشه dp4 هست
                          که تک پارت و مستقیم در انحمن موحوده

نظر

• اخرین ورژن که روی pc نصب میشه dp4 هست
                            که تک پارت و مستقیم در انحمن موحوده

نظر

• سلام

Arianismmm عزیز اگر لطف کنی و اینترنت پر سرعت داری بیاد این مک لیون رو چند تا پارت 500 مگ بکن و بریز رو سایت که ما که اینترنت پرسرعت داریم بتونیم دانلودش کنیم(کافی نت)

در ضمن این hazard 10.6.6i هم لینک پارت مستقیمش از کار افتاده و من 4 هزار تومن دادم پارت 2 و 4 رو گرفتم ولی باقیش حالا از کار افتاده!
                              اگر خودت یا دوستانی که دانلود کردن میشناسی و سرعت دارن بگید با همون اسم ها اپلود کنن تا ما و کارابران انجمن باقی پارتاش رو بگیرن!
                              ممنون!

نظر

• عرض کردم نسخه dp4 در یک پارت مستقیم هست چند پارت چرا؟
                                متاسفانه امکانش رو ندارم !

نظر

صبر کنید ..
                                X