اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مسابقه انلاین بازی asphalt 5 برای امشب!

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مسابقه انلاین بازی asphalt 5 برای امشب!

سلام دوستان

با توجه به علاقه شما عزیزان،مسابقات انلاین asphalt 5 رو شروع میکنیم.

توجه داشته باشید که به جز ایپد ، ایفون و ایپاد تاچ؛ گوشی هایی با سیستم عامل اندوید هم به ما ملحق میشن.

[/COLOR][/SIZE]

هر کی می خواد شرکت کنه موظفه یوزرشو(gameloft) در این تاپیک اعلام کنه! همچنین یوزر یاهو خودش رو برای من ارسال کنه.!!

این هم لینک بازی:

برای ایفون و ایپاد: لینک 1 لینک2 لینک مستقیم

برای ایپد: لینک 1 لینک 2 مستقیم

برای گوشی های دیگر:به بخش مورد نظر گوشیتون مراجعه کنید.

قوانین کلی بازی:

بعد از هر بار مسابقه،شما باید بعد از اخرین پستی که خودم اعلام میکنم، دوباره یوزرتون رو برای شرکت در مسابقه بعدی اعلام کنید.

برای داشتن یک وقت یکسان برای همه،یک ساعت واحد برای دوستان،در امضای من موجود هست.

استفاده از ماشین های تیونیگ شده در بازی ممنوع هست!(ماشین هایی که دست کاری شدند)

1 دقیقه قبل از شروع بازی ،اسم ماشینی که باید با اون مسابقه بدین رو در تاپیک قرار می دم!!!

-----------------------------------------------------------------------------------
    اولین دور مسابقه در تاریخ جمعه 13 اسفند برگزار میشه.

مسابقه راس ساعت 22:00 برگزار میشه!

تست هم سر ساعت 21:30 !

بچه ها حداکثر تا ساعت 20:40 یوزرشونو قرار بدن !(برای گروه بندی )
    بعد از ساعت 20:40 دقیقه یوزر های شما پذیرفته نمیشود.

ورود به بازی هم بسیار ساده است.
    شما در قسمت multi plyer و در قسمت انلاین ،بعد از ورود ،در گزینه join نام kabootar را پیدا کنید و با ماشین تعیین شده وارد بازی میشوید.
    ویرایش توسط iNavid : https://i-phone.ir/forums/member/9294-inavid در ساعت 04-03-2011, 07:23 PM

منم هستم:
    arianismmm

نظر

به دلیل اختلال این بازی با بازی: http://www.i-phone.ir/forums/thread3...tml#post332037

ساعت بازی عوض شد!
      جدیدترین اخبار تکنولوژی در هر زمینه ای .....

نظر

صبر کنید ..
      X