اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کیبورد کاملا فارسی iPhone,iPod 4.x

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

به نظر من دكمه سيب اضافي است ميشه اون رو دو قسمت كرد و دو كليد جهت رو قرار داد
    فكر كنم كليد فاصله رو هم بشه كوچكتر كرد
    اگه يه كليد copy paste هم بذاريد
    خوبه

نظر

از سوال ناشیانه ام عذرخواهی میکنم ولی کاربرد این صفحه کلید sms زدن و کار با دیکشنری هستش؟

نظر

نوشته اصلی توسط hamintory نمایش پست ها
        به نظر من دكمه سيب اضافي است ميشه اون رو دو قسمت كرد و دو كليد جهت رو قرار داد
        فكر كنم كليد فاصله رو هم بشه كوچكتر كرد
        اگه يه كليد copy paste هم بذاريد
        خوبه
        سلام دوست عزیز. شما دارید در مورد کیبورد iPad صحبت میکنید و این تاپیک iPhone,iPod اه.
        کلید جهت نما ، کپی پیست در هیچ کدوم از کیبوردهای استاندارد اپل وجود نداره بنابراین امکان اضافه کردنش تقریبا نیست.

نوشته اصلی توسط test84 نمایش پست ها
        از سوال ناشیانه ام عذرخواهی میکنم ولی کاربرد این صفحه کلید sms زدن و کار با دیکشنری هستش؟
        کلا صفحه کلیده، هرکاری با صفحه کلید انگلیسی میتونید بکنید با صفحه کلید فارسی هم میتونید بکنید. زمانی که هر دو فعال باشن میتونید از هر دوی اونها استفاده کنید.
        (مثلا نوشتن متن در Notes, یا ارسال ایمیل یا وبگردی و ...)

نظر

سلام
          دستتون درد نکنه
          من از سورس کیبورد فارسی گرفته بودم
          ولی خواستم برای حمایت از سازنده کیبورد اینرو بخرم که متاسفانه تو صفحه پرداخت نرفت
          لطفاً مشکل رو حل کنید
          ممنون از همه زحماتتون

نظر

نوشته اصلی توسط amiry65 نمایش پست ها
            سلام
            دستتون درد نکنه
            من از سورس کیبورد فارسی گرفته بودم
            ولی خواستم برای حمایت از سازنده کیبورد اینرو بخرم که متاسفانه تو صفحه پرداخت نرفت
            لطفاً مشکل رو حل کنید
            ممنون از همه زحماتتون
            سلام
            متشکرم
            من تست کردم همه چی درسته، احتمالا مشکل مربوط به همون لحظه بوده.

نظر

سلام

اگر امکانش هست قیمت رو کاهش بدید تا همه بتونن بخرن و شما هم فروش بالاتری داشته باشید!

با قیمت پایین کسی دیگه سراغ کیبورد رایگان نمیره!

موفق باشید!

نظر

با اجازه علیرضا جان

قیمت مناسب و عالیه

نظر

علیرضا جان ممنون از زحمتی که کشیدی ولی یه نظر شخصی دارم و اصلا لازم الاجراش نمیدونم فقط بگم جاودانگیت رو با رایگان کردن کیبردت تثبیت کن ببین عزیز چه بخوای چه نخوای برنامتو کرک میکنن و استفاده میکنن من آیپد هم ندارم فقط تاپیکو دیدم گفتم نظر شخصیمو بدم . و وقتی هم که همه جا پخش بشه هم استفاده میشه هم میگن کرکش کردیمو و آره... ولی شما در نظر بگیر همین جیو هاتز خودمون اگه برنامه جیلبریکشو پولی میکرد اینقدر طرفدار قلبی داشت ؟ یا اگر طرفداری هم داشت کسی قلبا دوستش نداشت همین الان ببین به کمک احتیاج داره کلی پا پیش گذاشتند و هممون دوستش داریم مثل اون فیلمی میمونه که همه دوست دارند دزدا توش پیروز بشن . باز هم تشکر شب بود نفهمیدم چی نوشتم یکم خودت اصلاحش کن و به بزرگیت ببخش.

نظر

نوشته اصلی توسط AngryBirds نمایش پست ها
                    علیرضا جان ممنون از زحمتی که کشیدی ولی یه نظر شخصی دارم و اصلا لازم الاجراش نمیدونم فقط بگم جاودانگیت رو با رایگان کردن کیبردت تثبیت کن ببین عزیز چه بخوای چه نخوای برنامتو کرک میکنن و استفاده میکنن من آیپد هم ندارم فقط تاپیکو دیدم گفتم نظر شخصیمو بدم . و وقتی هم که همه جا پخش بشه هم استفاده میشه هم میگن کرکش کردیمو و آره... ولی شما در نظر بگیر همین جیو هاتز خودمون اگه برنامه جیلبریکشو پولی میکرد اینقدر طرفدار قلبی داشت ؟ یا اگر طرفداری هم داشت کسی قلبا دوستش نداشت همین الان ببین به کمک احتیاج داره کلی پا پیش گذاشتند و هممون دوستش داریم مثل اون فیلمی میمونه که همه دوست دارند دزدا توش پیروز بشن . باز هم تشکر شب بود نفهمیدم چی نوشتم یکم خودت اصلاحش کن و به بزرگیت ببخش.
                    خیلی متشکرم از اینکه وقت گذاشتید و نظرتون را برام به صورت عمومی(!) گذاشتید.
                    من تا مدتها چنین تصوری داشتم و به همین خاطر ۳ سال اخیر تمام برنامه هام مجانی بودند. انواع و اقسام Tweak برای فارسی زبانها درست کردم که هنوز هم مجانین.(Lotus Dictionary , xPersCal , Jalali Lockscreen ,...) که همشون در گروه خودشون ویژه هستند و بدون شک رقیبی ندارن.

من قصد ندارم براتون شرح بدم دقیقا به کدوم دلایل کیبورد را پولیش کردم، چون واقعا به این تاپیک مربوط نمیشه. ولی نظرتون را به قسمتی از متنهای خودتون جلب میکنم.

(۱) چه بخوای چه نخوای برنامتو کرک میکنن و استفاده میکنن.
                    (۲) وقتی هم که همه جا پخش بشه هم استفاده میشه هم میگن کرکش کردیمو و آره.
                    (۳) همین الان ببین به کمک احتیاج داره کلی پا پیش گذاشتند

آیا جامعه ای که به ۱ و ۲ عادت و تمایل داشته باشند، تمایلی به ۳ دارند ؟؟ من نمیگم جامعه ی ما اینطوری هست یا نیست، صرفا دارم میگم نکته بامعنایی در صحبتهاتون وجود داره که باید بهش توجه کرد.
                    آیا خودتون، اگر مجانی از این کیبورد استفاده میکردید، حاضر بودید از من واقعا حمایت هم بکنید (چه مادی، چه معنوی، چه در زمان نیاز)؟

البته لازم به ذکره که تعداد اندکی هستند که در این سه سال از من واقعا حمایت کردند که برای من به اندازه وصف ناشدنی ارزشمندند.

قسمتی از پاسختون را اینجا گذاشتم، که دوستان بدونن من هم حتما دلایل خودم را دارم، با همون منطقی که این مدت تمام برنامه هام مجانی بودند. (یا هردو شایسته احترامند، یا هیچ کدام)

لطفا اگر قصد دارید این صحبت را ادامه بدیم از طریق ایمیل پیگیری کنید.
                    alireza@shafaei.net

با تشکر
                    علیرضا

--ویرایش:
                    یک جمله خیلی جالب یکی از دوستان در نارنجی نوشته بود گفتم اینجا نقل کنم.
                    "یکی دیگه نوشته این قیمت نمی ارزه ینی تمام زوری که این بچه زده و جند هفته ور رفته تا کیبوردی به این خوبی درست کنه به اندازه یه پیتزا ارزش نداره؟"

نظر

یک لحظه کمی فکر کنید !

همین که این کیبرد وجود داره ، یعنی کسی هست که نیاز شما رو درک کرده ، وقت گذاشته و راه حل را پیدا کرده ، و این ارزشمنده
                      این که چرا چیز مشابهی توسط شخص دیگری رایگان عرضه نشده چه مفهومی میتونه داشته باشه ؟
                      چرا خود شما قدم در این راه نمیزاری ؟
                      این کار رو بکن و به قول خودت جاودانه باش ... ما هم حمایت میکنیم

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

لطفا قبل از اظهار نظر در مورد قیمت و ... نگاهی به منوی نزدیکترین رستوران بندازید !

نظر

ببخشید شما دارین راجع به perskey صحبت میکنید ؟.خوب اگه اینطوره .من دیده بودم در ابتدای بیرون دادن یه برنامه" پولی باشه ولی ندیدم که بعد از چند وقت عرضه مجانی یدفعه نویسندش بیاد و پولیش کنه .البته اینو بگم که من احترام خاصی برای علیرضا جان قایل هستم چون ما رو از شر اون کیبورد عربی نجات داد .ولی الان باید قبول کنه که یکم تو ذوق بچه ها میخوره .لا اقل ورژن جدیدشو پولی کنه .چون برنامه ای که قبلا مجانی بدست میومده حالا بخواد یه دفعه پولی بشه .یکم ناراحت کننده هست .در ضمن یکی از دلایلی که من ارز سورس Professiona عزیز استفاده میکردم همین برنامه بود .که البته میبینم الان این برنامه از لیست ایشون هم حذف شده .
                        تنها خواهشی که از شما علیرضا ی عزیز دارم اینکه خواهش میکنم به دلایل بالا که عرض کردم .این برنامه رو از ورژنهای بعدیش پولی کنی .نه بخاطر هزینش بلکه بخاطر تو ذوق خوردن بچه ها .البته اینو بگم که من فایلهای دب این برنامه رو که الان ذخیره دارم .میخوام پاک کنم تا از ورژن جدید شما استفاده کنم .باز هم ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط ALEN DELON نمایش پست ها
                          ببخشید شما دارین راجع به perskey صحبت میکنید ؟.خوب اگه اینطوره .من دیده بودم در ابتدای بیرون دادن یه برنامه" پولی باشه ولی ندیدم که بعد از چند وقت عرضه مجانی یدفعه نویسندش بیاد و پولیش کنه .البته اینو بگم که من احترام خاصی برای علیرضا جان قایل هستم چون ما رو از شر اون کیبورد عربی نجات داد .ولی الان باید قبول کنه که یکم تو ذوق بچه ها میخوره .لا اقل ورژن جدیدشو پولی کنه .چون برنامه ای که قبلا مجانی بدست میومده حالا بخواد یه دفعه پولی بشه .یکم ناراحت کننده هست .در ضمن یکی از دلایلی که من ارز سورس Professiona عزیز استفاده میکردم همین برنامه بود .که البته میبینم الان این برنامه از لیست ایشون هم حذف شده .
                          تنها خواهشی که از شما علیرضا ی عزیز دارم اینکه خواهش میکنم به دلایل بالا که عرض کردم .این برنامه رو از ورژنهای بعدیش پولی کنی .نه بخاطر هزینش بلکه بخاطر تو ذوق خوردن بچه ها .البته اینو بگم که من فایلهای دب این برنامه رو که الان ذخیره دارم .میخوام پاک کنم تا از ورژن جدید شما استفاده کنم .باز هم ممنون

البته اکثر برنامه هایی که در cydia الان مجانی نیست در اوایل عرضه شون مجانی بودند ...
                          فروش و مشاوره خرید کلیه محصولات اپل

تلفن : 88872936 ,88872951 ,88193364 ,88193365
                          09128675900 , 09128675901 , 09128675902

Telegram : @Apple_sales_1

ساعت کاری: ۱۱:۰۰ الی ۲۰:۰۰

نظر

این برنامه علیرضا اینقدر ارزش داره که اکثر سایتها در موردش صحبت می کنند دیروز سایت نارنجی این برنامه را توضیح داده بود
                            متن سایت نارنجی:

یکی از مشکلات مهم سیستم عامل iOS برای فارسی زبانان سراسر دنیا، نداشتن کیبورد فارسی است. تنها گزینه ی موجود برای فارسی زبانان استفاده از کیبورد عربی بر روی دستگاه است یا اینکه مجبورید از یک اپلیکیشن برای نوشتن متن فارسی و کپی کردن اش استفاده کنید که در عمل کار بسیار سختی است. ‏

علیرضا شفایی از توسعه دهندگان این سیستم عامل، روز گذشته کیبرد فارسی جدیدی برای نسخه 4 . 2 . 1 ارایه کرده که این قابلیت را به شما میدهد تا به صورت کاملا طبیعی از کیبورد فارسی در سراسر سیستم عامل به راحتی استفاده کنید. ‏

‏ سازنده این امکانات را در معرفی کیبرد جدید ذکر نموده: ‏ ‏
                            حذف اصلاح خودکار عربی برای تایپ راحت فارسی ‏
                            حمایت از کیبوردهای سخت افزاری اکسترنال فارسی با سه چیدمان استاندارد ‏
                            چیدمان مشابه کیبوردهای کامپیوتر (نسخه آیپد) ‏
                            دارای تمام کاراکترهای فارسی لازم برای تایپ متون فارسی زبان ‏
                            دارای حمایت کیبورد عربی برای سازگاری با برنامه های AppStore ‏
                            خرید و نصب آسان و استفاده بلافاصله ‏

اگر می خواهید این کیبرد را بخرید باید به این نکات توجه کنید: ‏

این برنامه در حال حاضر فقط بر روی FW های 4.2 و 4.2.1 کار میکند. آپدیت نسخه های آتی برای FW 4 در صورت وجود مجانی خواهد بود. ‏
                            دستگاه شما باید برای استفاده از این کیبورد قبلا جیلبریک شده باشد. ‏
                            برنامه ی Cydia باید قبلا روی دستگاه شما نصب شده باشد. ‏
                            شما نباید قبل از نصب این برنامه هیچ برنامه ی کیبورد دیگری نصب کنید، مثلا کیبورد عبری ‏
                            برای نصب برنامه لازم است که دستگاه به اینترنت متصل باشد ‏
                            در حال حاضر بر روی دستگاههای نسل 3GS و به بعد آزمایش شده. یعنی تمام iPad ها و همچنین آیفونهای 3GS,4 و iPod های هم نسل آنها. نصب کیبورد بر روی 3G و مدلiPod آن با مسولیت خودتان امکان پذیر است. ‏
                            اگر بر روی دستگاه خود برنامه Cydia را داشته باشید یعنی دستگاه شما قبلا جیلبریک شده است. ‏

می توانید این کیبرد با قیمت ۵۰۰۰ تومان از ‏ فروشگاه نرم افزاری آیفون ‏ خریداری کنید. ‏

نارنجی

نظر

علیرضا جان من آیپد ندارم ولی به دلیل زحمتی که کشیدی ازت تشکر می کنم
                              پولش هم نوش جونت، اگر به حلال و حرامی اعتقاد داشته باشیم
                              این پول حلال است : لبخند

نظر

ممنون از دوستانی که نظر دادن, به اندازه کافی بحث شد در این مورد, اگر کسی انتقاد یا پیشنهادی داره با ایمیل سایت یا علیرضا مکاتبه کنه .
                                پستهای نا مربوط از این به بعد حذف خواهند شد.

نظر

صبر کنید ..
                                X