اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ریستور نشدن ایفون 4 به 4.2.1 و ارور 2009

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ریستور نشدن ایفون 4 به 4.2.1 و ارور 2009

سلام....
    ایفون 4 من روی 4.2.1 بو که با گرین جیل کرده بودم و هنگام نصب یک برنامه از سایدیا گوشی هنگ کرد و دیگه بالا نیومد
    خواستم به فریمور خودش یعنی همون 4.2.1 ریستور کنم ولی به هیچ عنوان ریستور نمیشه و ارور 2009 میده
    اینکارا رو برای ریستور امتحان کردم...
    1-درحالت ریکاوری بعد از انتخاب فایل و اکسترکت شدن روی ایتونز و تاییدیه گرفتن از اپل ارور میده
    2-در حالت dfu بعد از طی مراحل بالا گوشی صفحه سفید میشود و ارور 2009 میده...(با رداسنو هم pwn dfu کردم و ریستور کردم و دوباره همون اتفاق افتاد...)
    3-با تینی امبرلا و tss server هم همون ارور رو میده...بعضی مواقع هم ارور 3014 یا یه همچین چیزی میده
    از فایل هاست هم ادرس سرور و ای پی ها رو پاک کردم و مستقیم به 4.2.1 رفتم ولی باز هم ارور 2009 میگیرم..
    درکل چیزی به ذهنم نمیرسه....به نظر شما ایا ریستور کردن به 4.2.1 به صورت مستقیم دردسر داره؟؟؟
    یا نکنه ورژن جدیدتری منتشر شده و اپل اجازه ریستور به 4.2.1 رو نمیده؟؟؟؟
    الان که گوشی رو روشن میکنم رو ارم اپل میمونه....البته چندبار هم جیلبرک کردم ولی بالا نیومد..

در ضمن تمام مراحل بالا رو با فایل کاستوم 4.2.1 هم تست کردم ولی همچنان با ارور مواجهم...
    و نکته اخر با 2تا سیستم و با کل پورت های یو اس بی و دوتا کابل امتحان کردم.....الان 2 روزه که مداوم درگیرشم

ببخشید که طولانی شد...
    ممنون از راهنماییتون

خب شکر خدا مثل اینکه همه دوستان تو این روز تعطیل رفتن مهمونی...اشکالی نداره...همچنان منتظرم..

فقط اگه کسی میتونه برام فایل host رو از پوشهetc ویندوزش برام اپ کنه...چون اینقدر دستکاریش کردم که ممکنه ایراد از همونجا باشه
    یا یه اسکرین شات ازش برام بزاره
    ممنون

نظر

مال منم دقيقا همينطوري شده و حالم گرفته شده . اگه ميشه يكي كمك كنه ؟

نظر

ببر اپل سنتر بر حافظ پاسا*ز علاالدین پ ۲۱۶

نظر

یه سرچ بزن ارورت رو انگلیسی
          برو تو ساپورت اپل
          یه چیزایی نوشته گفته چه میدونم هرچی یو اس بی وصل داری جدا کن ریستارت کن و دوباره تست کن
          گفته اگه نشد برو دنبال رفع ارور ۱۶۰۰
          که ما خودمون هروقت ۱۶۰۰ میگیریم با ireb مشکل رو حل میکنیم
          میخوای یه امتحانش بکن

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
          X