اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تبدیل iphone به فرمان برای بازی های اتومبیل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تبدیل iphone به فرمان برای بازی های اتومبیل

برنامه Need for Steering Wheel آیفون شما رو به Steering wheel یا همون فرمون ماشین برای بازی NFS تبدیل میکند.

شما میتوانید با استفاده از iphone یا ipod touch دیگر کیبورد را کنار گزاشته و بازی NFS رو با لذت بیشتری به پایان برسونید.

این برنامه بر پایه تکنولوژی iMocon میباشد و شما با داشتن یک wifi access point برای iphone و یک کانکشن سیمی برای ارتباط PC میتوانید به راحتی iphone رو به فرمان برای بازیNFS تبدیل کنید.

چگونگی استفاده:
    1- برنامه NFSW - Need For Steering Wheel رو از آدرسappstore

iTunes Store
    دانلود کنید و روی iphone نصب کنید.

2- برنامه Motrix Universal Server 1.03را از آدرس Neogames - formerly as pangpang entertainment & games دانلود کنید.

3- فایل دانلود شده را unzip کنیدو برنامه را اجرا کنید. حجم فایل 27.32Kb میباشد

4- port را بین 1024 تا 65535 تعریف کنیدکه به صورت پیش فرض 1234 تعریف شده است.

5-دکمه start را بزنید.

6-برنامه NFSW را در iphone اجرا کنید و همان عددی را که برای port در PC تایین کردید را وارد کنید.

7-زمانی که کانکشن برقرار شد میتوانید اتومبیلتان را در NEED FOR SPEED با iphone کنترل کنید.

این برنامه با FW 2.0 به بالا کار می کند. برنامه سرور مورد نیاز این برنامه هم تحت *.10.5 MAC و هم تحت windows ارائه شده است.

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=l1uxP24PPNk"]ویدئویی در youtube[/ame]

در صورت پاک شدن فایل از لینک مورد نظر در بخش در خواست برنامه درخواست خود را مطرح کنید تا لینک های جدیدی در اختیار شما قرار بگیرد و از هر گونه درخواستی در این تاپیک خود داری کنید که جواب داده نمی شود
    ویرایش توسط enzevaee : https://i-phone.ir/forums/member/1265-enzevaee در ساعت 01-06-2009, 05:14 PM
    من آریایی ام، خدای من ایران، پیغمبر من کوروش، امام من داریوش، کتاب مقدسم شاهنامه، دستور دین من لوح کوروش کبیر، پرچم من درفش کاویانی، بهشت من آزادی، عید من مهرگان، دین من زرتشت، ذات من آریاییست، دشمنم تازیان، ذکرم پاینده ایران، مذهب من آریاییست، من آریایی ام

فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و موميايي به خاك بسپارند تا اجزاء بدنم ذرات خاك ايران را تشكيل دهد
    (كوروش كبیر)

Life is Random.!

یه سوال داشتم ، با تمام ورژن های nfs کار میکنه ؟

نظر

من با کربن تست کردم عالی و بی دردسر جواب داد ولی کنترلش یکم مشکل بود.
      حالا دنبال ورژن پرو هستم کسی داره؟
      NFSW Pro racing wheel (v1.0)

نظر

دوستان من wifi دارم ولی قضیه این access poin رو نمیدونم چیه.

نظر

همون وای فای کارتو انجام میده فقط کافیه ای فون یا ایپاد توسط وای فای متصل باشه به سیستم.

نظر

بفرمایید
            ورژن پرو
            Endless Apps - Download

نظر

نوشته اصلی توسط iman_mi2002 نمایش پست ها
              بفرمایید
              ورژن پرو
              Endless Apps - Download
              این برنامه با یوزر kevin64_@ho از ایتونز دانلود شده و من نمیتونم استفاده کنم چون پس این ای دی رو ندارم

نظر

صبر کنید ..
              X