اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نقشه تهران براي xGPS براي 2g و 3g

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    من آیفون 4جی دارم برنامه ایکس جی پی اس رو هم ریختم ولی اصلا نقشه نمیآره هر چی هم زوم مثبت و منفی میکنم فایده نداره اگه ممکنه کمک کنید
    1- آیا وقتی میخوام برنامه رو اجرا کنم باید به اینترنت وصل باشم یا نه ؟
    2- تنظیمات جی پی اس رو رو کدوم یکی باید قرار بدم
    3- در قسمت مپس چرا سایز نقشه های دانلود شده رو 1 مگابایت نشون میده ؟ و اصلا قابل افزایش و کاهش هم نیست چرا ؟
    4- من نقشه ها رو در پوشه library/caches ریختم این محل درسته یا باید جای دیگه بریزم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط civil123 نمایش پست ها
      سلام
      من آیفون 4جی دارم برنامه ایکس جی پی اس رو هم ریختم ولی اصلا نقشه نمیآره هر چی هم زوم مثبت و منفی میکنم فایده نداره اگه ممکنه کمک کنید
      1- آیا وقتی میخوام برنامه رو اجرا کنم باید به اینترنت وصل باشم یا نه ؟
      2- تنظیمات جی پی اس رو رو کدوم یکی باید قرار بدم
      3- در قسمت مپس چرا سایز نقشه های دانلود شده رو 1 مگابایت نشون میده ؟ و اصلا قابل افزایش و کاهش هم نیست چرا ؟
      4- من نقشه ها رو در پوشه library/caches ریختم این محل درسته یا باید جای دیگه بریزم ؟
      دوست عزیز نقشه رو جای اشتباه ریختی.. باید بریزی تو خود پوشه library و جایگزین مپی که تو اونجا هست بکنی. ( var/mobile/library )
      وقتی ریختی برو تو برنامه و قسمت جستجو یه جایی رو تو تهران بزن نقشه میاد..

نظر

• سلام آقا ما خونمون کرجه ... میخواستم هم نقشه کرج و تهران رو کنار هم داشته باشم میشه؟؟

نظر

• بچه ها کمک Xgps رو که دارم و از وقتی 4.2.1 کردم ، با Ifunbox آدرس var/mobile/library رو پیدا نمی کنم؟؟؟؟

Iphone Pc suite هم رو ویندوزم کار نمیده اکسپلورر رو می بنده!!!!!!!!!!!

نظر

• با تشکر من نصب کردم ایا موقعیت خودمون رو تو نقشه نشون میده

نظر

• یک سوال داشتم توی gps قسمت gps to use باید روی چه گزینه ای باشه ؟

نظر

• من الان فقط یک مشکل دارم کنار باطری بالا با این که جی پی اس خاموش کردم تو عکس م اهواره یکی سبز و یکی دیگز غیر فعال امده ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ali apa نمایش پست ها
                  با تشکر من نصب کردم ایا موقعیت خودمون رو تو نقشه نشون میده
                  یکی منو راهنمایی کنه

نظر

• نوشته اصلی توسط naim697 نمایش پست ها
                    یک سوال داشتم توی gps قسمت gps to use باید روی چه گزینه ای باشه ؟
                    سلام دوست عزیز اگه گوشیت 3جی هست :GPS to use :iphone 3g gps باید باشه و اگه یه مدل دیگه هست باید به همین صورت iphone 3gs gps یا iphone 4g gps باشه.

نظر

• با سلام . دوستان من ایفون gs3 دارم بعد از آنلاک gs من کار نمکنه و از طریق bts یا همون جی پی ار س میگه محل حدودیمنو چه طور میشه این مشکل رو حل کرد ؟

نظر

• سلام دوست من
                        بنده با این برنامه Mapv4v5Converter فایلم رو با فرمت xGPS_map.db رو کانورت کردم برای استفاده در برنامه MotionX GPS و با تعداد زیادی از فایلها حدودا 50000 تا مواجه شدم که برای وارد کردن اونها برنامه و ایفون باکس هنگ میکنه...
                        ایا میشه این نقشه xGPS_map.db رو بدون کانورت و با برنامه دیگری gps رو دید ؟

نظر

• کسی نیست جواب ما رو بده ؟

نظر

• دوست عزیز شما پوشه رو به ایفون انتقال بده اگه سعی کنی خود عکس ها رو انتقال بدی همینجوری میشه منم همین مشکل رو داشتم به دلیل زیاد بود عکس ها سیستم هنگ میکرد اسم پوشه رو تغییر بده و پوشه رو با ایفان باکس بنداز تو مسیر مورد نظر

نظر

صبر کنید ..
                            X