اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

برنامه نویسی در مک با ++c ?

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• برنامه نویسی در مک با ++c ?

کسی C++ یا c برای مک سراغ داره خیلی برای ملاس های دانشگاه لازم دارم اگه لینک یا ادرس فروشگاهی سراغ دارین بگین خیلی ممنون

xcode میتونی C++ بنویسی!
    " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
    TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

xcode نمیشه من نمیشه و مثل visual c++ برای کارای گرافیکی.کارای ما تو دانشگاه ساده س و نهایتا باید تو command ویندوز یا consol مک اجرا بشه

نظر

کسی از دوستان سراغ نداره؟

نظر

اگه کارت ساده هست و در حد کنسول مک هست خب با خود xcode می تونی بنویسی :

ببین این بدردت میخوره :

Download CPP Edit for Mac - C++ compiler and editor. MacUpdate.com

نظر

فکر کنم code blocks هم به دردت بخوره.(دستوراش که مثل ++c هست)
            اینم لینک:Download older binaries
            البته باگ هم داره.

نظر

code Blocks زبان برنامه نویسی نیست که دستوراتش شبیه C++باشه.
              فقط یک IDEهست. باید برنامه Compileکنند را جداگانه براش تعریف کنین.

نظر

دوستان با x-code چجوری میتونم از برنامه ی C++یی که مینویسم خروجی بگیرم؟

run رو وقتی میزنم فقط نشون میده برنامه بدون مشکل کامپایل میشه ولی در ترمینال هیچ خروجی ای ندارم...

x-code 4.3.2

نظر

شما Build که کنید ( Command + B ) و حتی همون RUN براتوی یک فایل اجرایی میسازه!
                  از اینجا می تونید پیداش کنید :

حالا شما این فایل را که توی Terminal اجرا کنید ، خروجی را می بینید.

نظر

یه IDE هست به اسم Qt که خیلی عالیه .من رو ویندوز و لینوکس هم از همین استفاده می کنم. برای مک هم داره. میتونی از سایت خودش دانلود کنی

نظر

سلام:دوستان من نسخه turbo c++ رو برای مک پورت کردم و تقریبا خلی خوب کار میکنه.با winskin.

- - - - - - - - - -

حجمش حدود ۳۰۰ مگ شده اگه کسی خواست براش آپ میکنم

نظر

Code blocks هم كه احسان تو صفحه ي پيش معرفي كرد خيلي خوبه ... كلي ويديو آموزشيش هم هست

نظر

نوشته اصلی توسط hadi1993 نمایش پست ها
                          کسی C++ یا c برای مک سراغ داره خیلی برای ملاس های دانشگاه لازم دارم اگه لینک یا ادرس فروشگاهی سراغ دارین بگین خیلی ممنون
                          سلام وقت بخیر

ما در زمینه نیازتون به سرور مجازی میتونیم یاریتون کنیم
                          میهن سرویس سابقه 11 ساله در زمینه فروش سرور مجازی ایران دارد ، این سرورها در دیتاسنتر پارس آنلاین میزبانی و
                          با دارا بودن آپلینک 1Gbps بهترین سرعت را در ایران دارند.
                          سرورهای مجازی میهن سرویس از مجازی ساز vmware استفاده می کنند و امکان نصب هر نوع سیستم عاملی را دارند و دارای دسترسی به root سرور نیز هستند.
                          برای کسب اطلاعات بیشتر
                          اینجا کلیک نمایید.

IRAN-VPS1 IRAN-VPS2 IRAN-VPS3 IRAN-VPS4 IRAN-VPS5 IRAN-VPS6
                          میزان هارد 20GB SSD 30GB SSD 40GB SSD 60GB SSD 80GB SSD 100GB SSD
                          ترافیک ماهیانه 60GB 90GB 120GB 180GB 240GB 300GB
                          RAM 512MB 1GB 2GB 4GB 8GB 12GB
                          Cpu 1core x 1.66 GHz 2core x 1.66 GHz 4core x 1.66 GHz 4core x 1.66 GHz 8core x 1.66 GHz 8core x 1.66 GHz
                          منابع اختصاصی ✔️ ✔️ ✔️ ✔️ ✔️ ✔️
                          دیتاسنتر پارس آنلاین پارس آنلاین پارس آنلاین پارس آنلاین پارس آنلاین پارس آنلاین
                          پشتیبانی 24 ساعته ✔️ ✔️ ✔️ ✔️ ✔️ ✔️
                          امکان ارتقا به پلن بالاتر ✔️ ✔️ ✔️ ✔️ ✔️ ✔️
                          کنترل پنل رایگان DirectAdmin DirectAdmin DirectAdmin DirectAdmin DirectAdmin DirectAdmin
                          قیمت - تومان 40,000 - ماهانه
                          120,000 - سه ماهه
                          228,000 - شش ماهه
                          60,000 - ماهانه
                          180,000 - سه ماهه
                          342,000 - شش ماهه
                          100,000 - ماهانه
                          300,000 - سه ماهه
                          570,000 - شش ماهه
                          160,000 - ماهانه
                          480,000 - سه ماهه
                          912,000 - شش ماهه
                          260,000 - ماهانه
                          520,000 - سه ماهه
                          1,482,000 - شش ماهه
                          360,000 - ماهانه
                          1,080,000 - سه ماهه
                          2,052,000 - شش ماهه
                          سفارش سفارش سفارش سفارش سفارش سفارش

در صورت سفارش همزمان کنترل پنل ، خدمات زیر به صورت رایگان انجام می شود :

1- نصب و مدیریت و به روزآوری حرفه ای سیستم عامل و ابزارهای جانبی
                          2- نصب و پیکربندی و مدیریت کامل DirectAdmin یا cPanel/WHM
                          3- نصب و پیکربندی فایروال نرم افزاری بر روی سرور مجازی
                          4- بهینه سازی وب سرورهای Apache و NginX جهت دریافت بیشترین سرعت و بهترین کارایی
                          5- امکان نصب همزمان وب سرور NginX در کنار Apache = بالاترین سرعت دسترسی به سایت ها
                          6- بهینه سازی و ایمن سازی اجرای PHP جهت امنیت بالا و دریافت بهترین کارایی
                          7- بهینه سازی MySQL سرور مجازی جهت دریافت بهترین کارایی و امنیت
                          8- نصب و پیکربندی نرم افزارهای امنیتی و لازم جهت نگهداری سرور مجازی

نظر

سلام
                            از دوستان کسی یک برنامه نویس خوب سراغ داره که بهم معرفی کنه برای ساخت یک اپ فروشگاهی در زمینه خرید گل اینترنتی که طراحی بسیر خاصی داشته؟اپ خوب و کاربری آسان خیلی برام مهمه تا قیمت کار

نظر

صبر کنید ..
                            X