اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تبدیل pdf بهepub

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تبدیل pdf بهepub

سلام
    من خیلی دنبال این بودم که بتونم فایل pdf رو تبدیل به epubکنم ولی نتونستم.مشکل اینجاست که فقط فایل های فارسی رو نمیشه تبدیل کرد اینگلسی ها به راحتی تبدیل میشوند.

فايلهاي PDF به دو روش تهيه ميشوند، يکي با تصاوير و ديگري با متن يونيکد، اونهايي که تصوير هستند که راهي ندارند جز OCR ها که آن هم تکامل کافي ندارند، روش دوم يونيکدها هستند که متن بوده و اگر حفاظتي روي اونها اعمال نشده باشه، به حالت نرمال قابل کپي هستند، اگر محدوديتي اعمال شده باشه، با برنامه*ي PDF Password Remover ميتونيد پسورد رو حذف و محدوديتها رو برداريد و به راحتي اونها رو کپي کنيد، برنامه*هاي مبدل PDF به DOC هم بعضا قادر به شناسايي يونيکد هستند، اما حروف رو برعکس کنار هم مرتب ميکنند که در اين صورت بايد با برنامه نويسي کاراکتر ها رو مجددا معکوس کرد تا حروف به درستي در کنار هم قرار بگيرند

یا شاید مشکل drm دارند.در کل از pdf فارسی حتی کپی هم نمیشه کرد.فایل pdf فارسی رو اصلن به هیچ فرمتی قابل تبدیل نیست
    دوستانی که کتاب اپلود کردن میشه راهنمایی کنن چه جور تونستن کتاب بسازن؟
    تا حالا تو هیچ سایتی این مشکل حل نشده در ضمن ما تو ایران جزو اولین نفراتی هستیم که راجع به این موضوع حرف میزنیم.چون هنوز epubتو ایران جا نیوفتاده حتی یه دونه سایت هم نداریم که کتابی داشته باشه با این فرمت در صورتیکه برای کتاب های اینگلیسی سایتهای زیادی وجود داره.این سایتا که pdf میزنن چه خیری از این نوع فایل دیدن/؟واقعن فایل به درد نخوریه در مقابل epub

برای تبدیل عکس یا فایل pdf فارسی به ebub چی کار کنیم ؟

نظر

مراجعه به سايت 2epub.com

نظر

خیلی ممنون
        من کتاب هایی رو میخام تبدیل کنم که خودم اسکن میکتم . فارسی هم هست .

و این سایت خوبی هست اما هم محدودیت داره و هم طول میکشه . اگر بهتر از این باشه خیلی خوبه مثلا ی ه برنامه
        ویرایش توسط (Amir) : https://i-phone.ir/forums/member/65577-amir در ساعت 10-09-2011, 05:53 AM

نظر

نوشته اصلی توسط agoli نمایش پست ها
          مراجعه به سايت 2epub.com
          فارسی رو ساپورت نمیکنه

نظر

من از xilisoft pdf to epub converter استفاده میکنم و کانورت متدش هم میزارم روی image البته برای پی دی اف های فارسی تا متن فارسی بصورت image شده تبدیل کنه, اینجوری دیکه متن فارسیش خراب نمیشه.

برای تبدیل عکس به epub اول با adobe acrobat pro عکس رو به pdf تبدیل کنید بعد هم به epub تبدیل کنید.

دانلود آخرین ورژن :

نظر

من با یه جست و جوی ساده یه سایت برای تبدیل پیدا کردم و فارسی رو هم پشتیبانی میکنه ولی مساله اینه که نمیشه کلمه کلمه انتخاب کرد یعنی هر صفحه رو به عنوان یک حرف میشناسه و نمیشه hightlight گرفت !

نظر

نوشته اصلی توسط (amir) نمایش پست ها
                من با یه جست و جوی ساده یه سایت برای تبدیل پیدا کردم و فارسی رو هم پشتیبانی میکنه ولی مساله اینه که نمیشه کلمه کلمه انتخاب کرد یعنی هر صفحه رو به عنوان یک حرف میشناسه و نمیشه hightlight گرفت !

خب اون سایت چیه؟

نظر

این سایت هم بد نیست ، من قبلا باهاش epub را به pdf تبدیل کردم!

http://ebook.online-convert.com
                  " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
                  TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

نوشته اصلی توسط e h s a n نمایش پست ها
                    این سایت هم بد نیست ، من قبلا باهاش epub را به pdf تبدیل کردم!

Online ebook converter
                    سایت جالب و کار آمدیه اما چرا عکس ها رو کانورت نمیکمنه؟؟

نظر

صبر کنید ..
                    X