اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Display Recorder 1.1.3 با کرک 100% سالم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• Display Recorder 1.1.3 با کرک 100% سالم

خب بالاخره ی کرک سالم واسه این برنامه اومد آخه قبلا کرک هایی که واسه این برنامه بود بعد از ی مدت از کار می افتاد ولی این کرک 100% کار میکنه و از کار نمی افته.

1. فایل دب زیر رو دانلود کنید و اونو نصب کنید.

2.به اینجا برید و با وارد کردن UDID گوشی خودتون فایل license رو درفایت کنید.

3.فایل license رو در مسیر User/Library/Keyboard کپی کرده و گوشی رو respring کنید.

نکته:این دو فایل رو باید قبلس از سایدیا نصب کرده باشید:libxml2 و google Data

ویرایش توسط abas.karami68 : https://i-phone.ir/forums/member/31930-abas-karami68 در ساعت 14-02-2011, 01:53 PM

دوست عزیز کارش چیه

نظر

از صفحه فیلم میگیره !
      انسانیت خود به تنهایی دینی است که پیروان چندانی ندارد ..

نظر

بچه ها من ثبت نام کردم ولی ارور میده میگه دو هفته بعدو این حرفا و ما تو کف ایم
        میشه کسی از دوستان ثبت نام کرده، من شماره سایدیا ام رو بدم اون دو تا فایل رو به من هم بده؟
        ممنون میشم

نظر

خودم تونستم فعال بکنمش

نوشته اصلی توسط alex_7 نمایش پست ها
          بچه ها من ثبت نام کردم ولی ارور میده میگه دو هفته بعدو این حرفا و ما تو کف ایم
          میشه کسی از دوستان ثبت نام کرده، من شماره سایدیا ام رو بدم اون دو تا فایل رو به من هم بده؟
          ممنون میشم
          دوستان من تو سایت Banned iPhone ثبت نام کردم و بعد از 2هفته یه بار که سریال UDID دادم گفت اوکی و دیگه ارور نداد (آخه قبل اش میگفت تو باید بزاری 2هفته بگذره)
          بعد آمدم برنامه Display Recorder رو از خود سورس اش تو Cydia نصب کردم که دیدم کار میکنه (سورس اش H7V - Cydia Source)
          به همین راحتی به همین خوش مزگی

نظر

صبر کنید ..
          X