اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبریک Apple TV 2G در فرمور 4.2.1 توسط GreenPois0n RC6

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• جیلبریک Apple TV 2G در فرمور 4.2.1 توسط GreenPois0n RC6

1- برنامه greenposi0n rc6 رو دانلود کنید :

برای مک :

برای ویندوز :

۲- برنامه رو که اجرا کردید ازتون سوال میکنه که آیا قصد جیلبریک apple tv رو دارین که شما باید yes رو بزنید

۳- اپل تی وی رو توسط micro-USB به سیستم وصل کنید و گزینه prepare to jailbreak رو بزنید

۴- الان باید اپل تی وی رو به dfu ببرید برای این کار به تاپیک زیر مراجعه کنید :

http://www.i-phone.ir/forums/thread23225.html

پیش نهاد من این هستش که اول apple tv رو به dfu ببرید بعد دکمه prepare to jailbreak رو بزنید

کلا ۳ ای ۴ دقیقه ای طول میکشه تا apple tv شما به صورت untethered بر روی فرمور 4.2.1 جیلبریک بشه

۵ - کار جیلبریک که تموم شد اپل تی وی رو از سیستم جدا کنید و دوباره متصل کنید

۶- به این مسیر در اپل تی وی برید :

۷- سپس گزینه Inject Software رو انتخاب کنید تا cydia شروع به نصب بشه
    ویرایش توسط iEdris : https://i-phone.ir/forums/member/12688-iedris در ساعت 13-02-2011, 04:22 PM

یا تشکر
    من یک سوالی داشتم ، بعد از اینکه سایدیا رو از اینجکت سافتور دانلود واینستال میکنه ری استارت میشه و دیگه تب گرین پویزنو من تو منو هام ندارم و با ترمینال هم به دیوایسم وصل نمیشم ، لطفا راهنماییم بفرمایید

نظر

به جای تب گرین پویزن یک تب جدید اضافه میشه به اسم nitotv .

نظر

من این تب نیتو تی وی رو ندارم ، میشه بگید کجای کارم ایراد داره ؟

نظر

بعد از اینکه جیلبریک کردید و از منوی green poison وارد inject software شدید ٬ بعد از ریبوت این تب باید اضافه بشه ٬ نمیدونم دقیقا کجای کارتون مشکل داره میتونید یکبار دیگه ریستور و جیلبریک کنید شاید درست شد . ( البته باید با اپل تی وی به وایرلس وصل باشید تا inject به درستی انجام بگیره . )

نظر

سلام و ممنون از اموزش خوبتون
            من دچار مشکلی شدم لطفا من را راهنمایی کنید. من تمام مراحلی که گفتید به ترتیب انجام میدم ولی وقتی جیلبریک برنامه greenpois0n تمام میشه از برنامه خارج میشم واپل تی وی را از pc جدا میکنم و به تلوزیون وصل میکنم چیزی مشاهده نمی کنم و وقتی اپل تی وی را روشن و خاموش میکنم منو اپل تی وی میاد ولی گزینه greenpois0n را ندارد به نظر شما مشکل از کجاست من بارها امتحان کردم ولی به نتیجه ای نرسیدم. لطفا من رو راهنمایی کنید؟!!

نظر

منظورم از اینکه چیزی مشاهده نمیکنم اینه که فقط یک صفحه سیاه میاد و اتفاق دیگه ای نمی افته

نظر

برای من هم منوی گرین پویزن اضافه نمیشه!!!
                باید چیکار کرد؟
                نمایندگی انحصاری شرکت نقش در سه استان خراسان 
                مدیر فروش وبسایت BlackApple.Me
                --------------------------------------------------------
                فقط آن وقت است که پای کارمان را امضا می کنیم.
                طراحی شده توسط اپل در کالیفرنیا

نظر

کسی نمی تونه من رو راهنمایی کنه؟

نظر

منظورتون در این جمله چیه (۵ - کار جیلبریک که تموم شد اپل تی وی رو از سیستم جدا کنید و دوباره متصل کنید ) منظورتون اینه که اپل تی وی رو از سیستم جدا کنیم و دوباره به سیستم متصل کنیم یا به تلوزیون .

نظر

واسه منم نیومد ! همه مراحل رو هم کاملا درست انجام دادم- چرا پَ؟

نظر

صبر کنید ..
                      X