اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش اتصال آیفون به همه کامپیوترها بدون آیتونز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوست عزیز من ifunbox رو دانلود کردم و اون تیک ها هم خورده ولی آیفون رو نشون نمیده!!

نظر

نوشته اصلی توسط elom نمایش پست ها
      دوست عزیز من ifunbox رو دانلود کردم و اون تیک ها هم خورده ولی آیفون رو نشون نمیده!!
      می تونی یه printscreen ازش بگیری؟!
      ترجیحا توی PicOodle! - Image Sharing آپش کن...
      من آریایی ام، خدای من ایران، پیغمبر من کوروش، امام من داریوش، کتاب مقدسم شاهنامه، دستور دین من لوح کوروش کبیر، پرچم من درفش کاویانی، بهشت من آزادی، عید من مهرگان، دین من زرتشت، ذات من آریاییست، دشمنم تازیان، ذکرم پاینده ایران، مذهب من آریاییست، من آریایی ام

I turned to look back but It was Gone
      I cannot put my finger on It now
      The Child is Grown , The Dream is Gone
      I ... Have Become COMFORTABLY NUMB

نظر

اینم عکسش

نظر

گوشی که اصلا به pc وصل نیست !
          با کابل باید وصلش کنید نه با wifi .

نظر

دوست من مرسی از نظرت ولی به خدا فرق کابل و wifi رو میدونم و من هم با usb وصلش کردم که هیچی نمیشه

نظر

پورت usb تو عوض کن ببین درست میشه ! :23:
              اینطوری باید بیاد.

نظر

شما وقتی گوشی رو وصل میکنی خود کامپیوترت میشناستش ؟!
                من آریایی ام، خدای من ایران، پیغمبر من کوروش، امام من داریوش، کتاب مقدسم شاهنامه، دستور دین من لوح کوروش کبیر، پرچم من درفش کاویانی، بهشت من آزادی، عید من مهرگان، دین من زرتشت، ذات من آریاییست، دشمنم تازیان، ذکرم پاینده ایران، مذهب من آریاییست، من آریایی ام

نظر

نوشته اصلی توسط lvladreaper نمایش پست ها
                  شما وقتی گوشی رو وصل میکنی خود کامپیوترت میشناستش ؟!
                  اگر منظور بعنوان گوشیه که باید آیتیونز نصب باشه

اگر منظور بعنوان دوربینه که حتما" باید با گوشی عکس گرفته و ذخیره داشته باشی

به غیر از این دو مورد شناخته نمیشه

نظر

عوض کردم بازم نشد!!
                    گوشیم میشناسه و حتی قسمت سیو کردن عکسهای دوربین هم میاد ولی برنامه نمی تونه آیفون رو بشناسه
                    ورژن گوشیمم 2.1 هستش..

نظر

نوشته اصلی توسط elom نمایش پست ها
                      عوض کردم بازم نشد!!
                      گوشیم میشناسه و حتی قسمت سیو کردن عکسهای دوربین هم میاد ولی برنامه نمی تونه آیفون رو بشناسه
                      ورژن گوشیمم 2.1 هستش..
                      من خودم تمام screen shot هایی که گذاشتم از 2.1 هست چون خودم اون موقع 2.1 بودم !
                      جدا نمی دونم مشکل از کجاست
                      شما با pc suit هم امتحان کن ببین اونم نمی شناسه ؟!

نظر

سلام.من بعد از این که اینکارو کردم وقتی عکس میگیرم save نمیشه.restore هم کردم،ifunbox رو هم پاک کردم اما درست نشد Plz Help...

نظر

نوشته اصلی توسط parham haghi نمایش پست ها
                          سلام.من بعد از این که اینکارو کردم وقتی عکس میگیرم save نمیشه.restore هم کردم،ifunbox رو هم پاک کردم اما درست نشد Plz Help...
                          اين به اين خاطر هستش كه فولدر دوربين شما Read Only شده ...
                          به اينجا برو دوست عزيز ...

http://ir-iphone.ir/forums/thread777.html

نظر

برنامه ای مشابه ifunbox کسی برای مک سراغ داره؟؟؟؟؟؟؟

نظر

اقا من یه مدت رو سیستم خودم استفاده میکردم. واقعا عالی.
                              حیف که نمیشه پرمیژن رو باش دست کاری کرد.
                              جایی رفتم و دسترسی به سی دی خام نبود و یه فایلی رو لازم داشتم. گفتم خیالی نیس. با این برنامه حلش میکنم.
                              بعد که رینیم کردم و برنامه رو باز کردم و گوشی رو وصل کردم یه دفعه ارور زد که اپل موبایل درایور )یه چیزی تو این مایه ها-در کل میگفت گوشی رو نمیشناسه(
                              هر کاری کردم نشد. گفتم شاید ایفون باکس مشکل داره.دوباره از اینترنت دانلودش کردم. نشد. رو لب تاپش امتحان کردم نشد.
                              اخرش ایتونز دانلود کردم و نصب کردم. بعدش شناختش.
                              اینجوری یعنی کشک که؟؟؟؟
                              کسی رو کامپیوتر بدون ایتونز امتحان کرده؟

اینجوری ایتونزو زیپ و رینیم کردم. بخوام از کامپیوتری چیزی بریزم رو ایفونم باید نیم ساعت بشینم ایتونز نصب کنم تا بشه از باکس استفاده کرد.

راهی میشناسین؟

نظر

نوشته اصلی توسط elvis presley نمایش پست ها
                                اقا من یه مدت رو سیستم خودم استفاده میکردم. واقعا عالی.
                                حیف که نمیشه پرمیژن رو باش دست کاری کرد.
                                جایی رفتم و دسترسی به سی دی خام نبود و یه فایلی رو لازم داشتم. گفتم خیالی نیس. با این برنامه حلش میکنم.
                                بعد که رینیم کردم و برنامه رو باز کردم و گوشی رو وصل کردم یه دفعه ارور زد که اپل موبایل درایور )یه چیزی تو این مایه ها-در کل میگفت گوشی رو نمیشناسه(
                                هر کاری کردم نشد. گفتم شاید ایفون باکس مشکل داره.دوباره از اینترنت دانلودش کردم. نشد. رو لب تاپش امتحان کردم نشد.
                                اخرش ایتونز دانلود کردم و نصب کردم. بعدش شناختش.
                                اینجوری یعنی کشک که؟؟؟؟
                                کسی رو کامپیوتر بدون ایتونز امتحان کرده؟

اینجوری ایتونزو زیپ و رینیم کردم. بخوام از کامپیوتری چیزی بریزم رو ایفونم باید نیم ساعت بشینم ایتونز نصب کنم تا بشه از باکس استفاده کرد.

راهی میشناسین؟
                                آره من خودم روی چندید کامپیوتر بدون آیتونز استفاده کردم ! ولی تا حالا به همچین مشکلی بر نخوردم ! شما وقتی گوشی رو وصل می کنی و عکس رو سینک می کنی پس گوشی رو شناخته وبه درایور مجزایی نیاز مداره ! نمی دونم شما چرا به این مشکلت برخورد کردی ؟!

نظر

صبر کنید ..
                                X