اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Share كردن اينترنت ايرانسل با ايفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• Share كردن اينترنت ايرانسل با ايفون

سلام دوستان
    من كوشي ايفون كرفتم.
    قبل إز اون nokia x6 داشتم.و باهاش إز اينترنت ايرانسل با وصل كردن كوشي به كامبيوتر براي كامبيوتر استفاده ميكردم.
    الان روشي وجود داره تا بشه كامبيوترمو با ايفون كه سيمكارت ايرانسل توش هست به اينترنت وصل كنم

مدل آیفون ؟ فریمور ؟
    اگه iOS 4.x هستید به general/network/mobile data network برید و apn مربوط به Internet tethereing رو وارد کنید .
    واسه ایرانسل " mtnirancell " هست .

Power of Creation
    www.i-Phone.ir

نظر

Settings/General/Network/Cellular Data وارد شوید و در قسمت APN در تب Internet Tethering تایپ کنید MTNIrancell
      دوباره به منوی Settings/General/Network/Cellular Data بازگردید ، گزینه Internet Tethering رو مشاهده میکنید
      انسانیت خود به تنهایی دینی است که پیروان چندانی ندارد ..

نظر

ممنونم دوستان مشكلم حل شد.

اما يه مشكل ديكه وقتي دارم با نت كار ميكنم يه دفعه انتن ميره و جند ثانيه بعدش مياد و باعث ميشه دانلودم قطع بشه. هر دفعه هم اينجوري ميشه وقتي برم نت.يا با كوشي حرف بزنم هم ايجوري ميشه.البته وقتي نت ميرم جه دانلود بكنم يا نه و يا فقط وب كردي بكنم بازم اينجوري ميشه و زود به. زود اتفاق ميفته.اما اكه در حال حرف زدن باشم يكم ديرتر اتفاق ميفته،

اشكال از كجاست،
        مدل كوشي 3gs
        فريموور هم 4.0.1

نظر

خواهش مي كنم كمكم كنيد چگونه با خط ايرانسلم با ايفون به كامپيوترم وصل بشم به اينترنت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من توي seting/network/cellular data اصلا گزينه Internet Tetheringj وجود نداره تورو خدا كمكم كنيد؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!11

نظر

نوشته اصلی توسط mamali666 نمایش پست ها
            خواهش مي كنم كمكم كنيد چگونه با خط ايرانسلم با ايفون به كامپيوترم وصل بشم به اينترنت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من توي seting/network/cellular data اصلا گزينه Internet Tetheringj وجود نداره تورو خدا كمكم كنيد؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!11
            فریمور گوشی ؟
            منوی Cellular data network رو دارید ؟؟

Power of Creation
            www.i-Phone.ir

نظر

سلام دوستان
              جون من به مشكل من رسيدكي كنيد و يه راه كار بهم بدين.
              مشكلم رو بالا كفتم و فريوور و مدل كوشي رو هم كفتم.
              هر وقت به نت وصل ميشم بعد از جند دقيقه انتن ميره و جند ثانيه بعدش دوباره مياد و بازم بعد از جند دقيقه اين مشكل بيش مياد و هي تكرار ميشه.وقتي با كوشي حرف ميزنم هم بعد جند دقيقه اينجوري ميشه و تماس قطع ميشه،
              خواهشا زود به من جواب بدييينننن لازم دارممم دوستان

Versian 4.0.1
              Modem firmware 05.13.04

نظر

قبلا اینجوری میشد؟
                الان که اشتراک گذاشتی اینترنت اینجوری شده؟
                ببینید بیشتر این مسائل نرم افزاریه
                شما ریسیت کن گوشیو اگر درست نشد سیم همراه اول بزار و نشد ریستور کنید

نظر

نرم افزاریه
                  ریستور بهترین گزینه هستش

نظر

جديدن كمتر شده.فكر كنم به خاطره اينه كا انتن كم ميشه
                    اما يه مشكل ديكه اينه كه وقتي به كامبيوتر وصلش ميكنم و ازش به عنوان بستر اينترنت استفاده ميكنم همين كه كوشيو وصل ميكنم اون دوتا مانيتور كوجيك كوشه ي نوار ابزار اون بايين روشن ميشن و به نت وصل ميشم اما بعد از جند دقيقه بدون اينكه انتن رفته باشه اينترنتم قطع ميشه و يه مثلث كوجيك زرد رنك كنار اون مانيتور كوجيك نشون داده ميشه و هر جقدر صبر ميكنم كم نميشه تا اينكه كابل usb رو در ميارم و دوباره ميزنم تا دوباره به نت وصل بشه.هميشه واسم بيش مياد اين مشكل
                    مشكل از كجاست عزيزان

نظر

نوشته اصلی توسط om!d نمایش پست ها
                      مدل آیفون ؟ فریمور ؟
                      اگه ios 4.x هستید به general/network/mobile data network برید و apn مربوط به internet tethereing رو وارد کنید .
                      واسه ایرانسل " mtnirancell " هست .
                      من اين كارها رو انجام دادم اما هيچ اتفاقي نمي افته بايد چي كار كنم؟

نظر

برنامه mywi برای share کردن اینترنت از گوشی به سایر دیوایس هاست . از سیدیا میتونید دانلود کنید
                        نگران فردایت نباش ...
                        خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                        ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                        اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

صبر کنید ..
                        X