اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در برنامه toast titanium

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در برنامه toast titanium

سلام دوستان من یه مشکل داشتم با برنامه toast titanium و اونم اینکه این برنامه نمیتونه فرمت divx رایت کنه کسی میتونه منو راهنمایی کنه چه جوری اینکارو بکنم یا اگه برنامه دیگه میدونید معرفی کنید ممنون میشم امیدوارم تاپیک تکراری نباشه چون خیلی دنبالش گشتم پیدا نکردم

imtoo video convertor

نوشته اصلی توسط shahin_84 نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه مشکل داشتم با برنامه toast titanium و اونم اینکه این برنامه نمیتونه فرمت divx رایت کنه کسی میتونه منو راهنمایی کنه چه جوری اینکارو بکنم یا اگه برنامه دیگه میدونید معرفی کنید ممنون میشم امیدوارم تاپیک تکراری نباشه چون خیلی دنبالش گشتم پیدا نکردم
    از imtoo video convertor استفاده کن

نظر

نه دوسته من ، من نمیخام به یک فرمت دیگه تبدیل کنم میخام همون فرمت divix باشه مشکلم اینکه این برنامه نمیتونه اون فرمت رایت کنه به هر حال ممنون

نظر

سلام دوستان می دونم اینجا جاش نیست اما اگه کسی سریال نامبر برنامه رو داره بده شدید احتیاج دارم یکی دوتا سریال بود تو سایت که اونا کار نکردن

نظر

نوشته اصلی توسط shahin_84 نمایش پست ها
          از برنامه DiscBlaze استفاد کنید، براحتی write میکنه حتی روی DVD princo

نظر

toast BD plugin نصب کن

نظر

به صورت data رایت کنید در تمامی دستگاههای خانگی هم پخش می*شود

نظر

نوشته اصلی توسط arminjooon نمایش پست ها
                سلام دوستان می دونم اینجا جاش نیست اما اگه کسی سریال نامبر برنامه رو داره بده شدید احتیاج دارم یکی دوتا سریال بود تو سایت که اونا کار نکردن
                ورژن 10: Sv-uyd7g-87kn6-1q3s9
                ورژن 11: Gs-x6mcp-vyl48-3p57v

نظر

صبر کنید ..
                X