اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبرک و آنلاک آیفون 3Gs در 4.2.1 با PwnageTool

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

میتونی دوباره به 4.2.1 ریستور کنی. هنگام ریستور بهت اررور 1015 میده انهم به خاطر این هست که از بیس بند 6.15.00 که برای ایپد هست استفاده میکنی. بعد برای جیلبرک هم از برنامه greenpois0n استفاده کنی. و برای انلاک هم از سورس repo666.ultrasn0w.com برنامه ultrasn0w را نصب کنیدو تمام.

اینم اخرین ورژن Greenpois0n

http://cache.greenpois0n.com/dl/gp_win_rc6.1.zip

هر جا سوال داشتی بپرس.

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad shadel نمایش پست ها
      میتونی دوباره به 4.2.1 ریستور کنی. هنگام ریستور بهت اررور 1015 میده انهم به خاطر این هست که از بیس بند 6.15.00 که برای ایپد هست استفاده میکنی. بعد برای جیلبرک هم از برنامه greenpois0n استفاده کنی. و برای انلاک هم از سورس repo666.ultrasn0w.com برنامه ultrasn0w را نصب کنیدو تمام.

اینم اخرین ورژن Greenpois0n

http://cache.greenpois0n.com/dl/gp_win_rc6.1.zip

هر جا سوال داشتی بپرس.
      یک دنیا ممنونم دوست عزیز
      فقط من تو نت خوندم که به دلیل تغییر bb امکان ریستور کردن به فرمویر اصلی دیگه وجود نداره.پس با وجودیکه ارور میده عمل ریستور انجام میشه ؟
      پس اینجوریکه شما میگید هیچ مشکل و ریسکی وجود نداره ؟ من با خیال راحت گوشی رو بگیرم و ریستور و بعدشم جیلبریک و آنلاکش کنم؟
      راستی با این ورژن Greenpois0n جیلبریک به صورت untethered انجام میشه دیگه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط hossein61 نمایش پست ها
        یک دنیا ممنونم دوست عزیز
        فقط من تو نت خوندم که به دلیل تغییر bb امکان ریستور کردن به فرمویر اصلی دیگه وجود نداره.پس با وجودیکه ارور میده عمل ریستور انجام میشه ؟
        پس اینجوریکه شما میگید هیچ مشکل و ریسکی وجود نداره ؟ من با خیال راحت گوشی رو بگیرم و ریستور و بعدشم جیلبریک و آنلاکش کنم؟
        راستی با این ورژن Greenpois0n جیلبریک به صورت untethered انجام میشه دیگه ؟
        البته یه مورد دوست عزیز. اگه ارور 1015 رو بده و شما ادامه بدین گوشی حالت DFU در میاد که باید با redsn0w جیلبرک کنی. بعد هم ادامه کار...
        دانلود برنامه redsn0w

redsn0w_win_0.9.6b6.zip - 4shared.com - online file sharing and storage - download

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad shadel نمایش پست ها
          البته یه مورد دوست عزیز. اگه ارور 1015 رو بده و شما ادامه بدین گوشی حالت DFU در میاد که باید با redsn0w جیلبرک کنی. بعد هم ادامه کار...
          دانلود برنامه redsn0w

redsn0w_win_0.9.6b6.zip - 4shared.com - online file sharing and storage - download
          یه سوال دیگه:
          من چطور میتونم از روی فرمویر اصلی 4.2.1 ، فرمویر کاستوم مناسب رو که بشه باهاش گوشی رو ریستور کرد بسازم که اگه لازم شد ازش استفاده کنم؟
          آیا برای استفاده از redsn0w نیازی بهش نیست؟

نظر

سلام ، ببخشید میشه من کمک کنید ، من 3Gs دارم و 4.3.3 هستش اما آنتن ندارم ،ultrasnow را هم دارم اما باز آنتن میره میاد.
            الان میخوام بیس باند رو آپدیت کنم ،از رو 5.13.4 هستش ،چجوری میتونم ببرم به 6.15.00 ؟؟؟
            من redsn0w_win_0.9.6rc16 و sn0wbreeze-v2.7.3 دارم ، اگر با این ها install ipod baseband رو بزنم به چه ورژنی میبره بیس باند ؟؟؟

نظر

با برنامهredsn0w_win_0.9.6b5 بیس باند رو آپدیت کنید به 6.15 میره وبا توجه به نصب ultrasnow1.2.3 گوشی شما آنتن خواهد داشت.

نظر

دوستان سلام من یک 3gs دارم با ورژن 4.2.1 و فروم 6.15.00 ولی متعصفانه انتن رقته جیکار باید انجام بدم

نظر

دانلود نمیشه هیچکدوم چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                  X