اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود hazard 10.6.6i جدیدترین نسخه هکینتاش

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

اگه کسی اموزششو بزاره من میتونم تو این سایت مرکز دانلود | MarKazDownload.Com | دانلود رایگان با لینک مستقیم و بدون محدودیت با لینک مستقیم بزارم.
    ولی به شرطی که اموزشش اماده شه.
    من اینترنت نا محدود دارم ولی سرعتم 128 هست حدود 5 روز طول میکشه تا این تموم بشه.
    اگه مشکلی نیست من الان لینکارو مستقیم کنم و شروع کنم برا دانلود بعد هر کی که خواست بفرستم براش و هر وقت هم که اموزشش اماده شد میزارمش رو سایت بالا که همه بتونن دانلود کنن چون از این سرورا نمیشه راحت دانلود کرد
    حدودا 4 GB هست که اگه بخوام کافی نتی حساب کنم که هیچی خدا تومن میشه ولی فکر کنم 6000 تومن مناسب باشه

نظر

یا اینکه یه کار دیگه کنم.
      فکر کنم دانلود از مدیافایر با دانلود از لینک مستقیم فرقی نداشته باشه.
      میخواید اپلود کنم رو مدیافایر؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط hosseinyz نمایش پست ها
        os هاتون رو پاک نکنید آموزش نصب این نسخه رو روی vmware یا virtual box بزارید هم کافیه. البته دارم این ورژن رو دانلود می کنم نصبش تموم شد خودم هم می تونم آموزششو بزارم همراه با عکس
        هم بهترین و هم بدترین نرم افزاری که تو عمرم باهاش کار کردم، همین Vmware هستش.

خیل برنامه خوبیه... ولی ویندوز رو منفجر میکنه.

من نشده، این برنامه رو نصب بکنم، 2 هفته بعدش ویندوزم همون قبلیه بوده باشه.

از غیر فعال کردن اوتوران بگیر تا فوق العاده سنگین کردن ویندوز و ارورر انداختن تو ویندوز وظیفه این برنامه هستش.

ولی بازم میگم، خیل برنامه خوبی هستش... هیف ....

---------------------------------------------------------------------

اگه تقاضا ها معقولانه و به اندازه کافی باشه، من هم سعی میکنم آ»وزش تصویری بزارم، هم عکس بگیرم.

نظر

نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
          هم بهترین و هم بدترین نرم افزاری که تو عمرم باهاش کار کردم، همین Vmware هستش.

خیل برنامه خوبیه... ولی ویندوز رو منفجر میکنه.

من نشده، این برنامه رو نصب بکنم، 2 هفته بعدش ویندوزم همون قبلیه بوده باشه.

از غیر فعال کردن اوتوران بگیر تا فوق العاده سنگین کردن ویندوز و ارورر انداختن تو ویندوز وظیفه این برنامه هستش.

ولی بازم میگم، خیل برنامه خوبی هستش... هیف ....

---------------------------------------------------------------------

اگه تقاضا ها معقولانه و به اندازه کافی باشه، من هم سعی میکنم آ»وزش تصویری بزارم، هم عکس بگیرم.
          شما از نسخه های قدیمیش استفاده کردی دلتو زده من نسخه جدیدشو که در سایت سافت گذر اولین دانشنامه نرم افزار ایران - SoftGozar.com هست استفاده می کنم و هیچ مشکلی ندارم باهاش. اینجور برنامه هایرو سعی کنید آخرین نسخه هاش رو دانلود کنید.
          من در حال حاضر خودم ورژن snow leopard 10.6.4 رو باها دارم اجرا میکنم تازه کامپیوترم هم چندان قوی نیست.
          سی پی یو 2 هسته ای، رم 2 گیگ!! کاملا جواب داده

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

نوشته اصلی توسط hosseinyz نمایش پست ها
            شما از نسخه های قدیمیش استفاده کردی دلتو زده من نسخه جدیدشو که در سایت سافت گذر اولین دانشنامه نرم افزار ایران - softgozar.com هست استفاده می کنم و هیچ مشکلی ندارم باهاش. اینجور برنامه هایرو سعی کنید آخرین نسخه هاش رو دانلود کنید.
            من در حال حاضر خودم ورژن snow leopard 10.6.4 رو باها دارم اجرا میکنم تازه کامپیوترم هم چندان قوی نیست.
            سی پی یو 2 هسته ای، رم 2 گیگ!! کاملا جواب داده
            دوست عزیز من اول بارم نیست که با یه برنامه کار میکنم ...

من از ورژن 4 با این برنامه کار کردم و الانم ورژنش رسیده به 7.5.

درضمن من حتی تو سایتشون عضو هستم و نسخه های جدید رو مجانی برام میفرستن.

من در کل این برنامه رو مخرب ویندوز میدونم.

به هر حال.

نظر

دوستان چی کار کنم اپلود کنم رو مدیا فایر؟؟؟
              حدود 30 دقیقه کار داره اگه به دردتون میخوره ابن کارو بکنم

نظر

من اینترنت ******* ای دارم فوری ئانلودش میکنم -- کسی خواست بهم بگه

نظر

سلام به همه دوستان عزیز
                  100% مطمئن هستید که این نسخه روی amd نصب نمی شود؟
                  راهی برای ریلیز کردن دستی آن نیست؟

نظر

نوشته اصلی توسط apple_mac_apple نمایش پست ها
                    سلام به همه دوستان عزیز
                    100% مطمئن هستید که این نسخه روی amd نصب نمی شود؟
                    راهی برای ریلیز کردن دستی آن نیست؟
                    بله دوست عزیز توی سایتش نوشته بود
                    موفق باشید

نظر

سلام دوستان اگر کسی این نسخه رو دانلود کرده و میتونه پستش کنه لطف کنه به من 1 پ.خ بزنه
                      ممنون

نظر

منم میخرم هر کی داره شرایط بفرسته

نظر

میشه اموزش نصب هم بگید ؟ ایا باید قبلش هارد را پارتیشن بندی کردش از محیط ویندوز یا خیر ؟ چه جوری /؟

الان من روی سیستم ک ویندوز 7 و کسپی دارم ---- باید برای شروع چیکار کنم ؟ با هاردم ؟ یک 25 گیگ جدا کردم و

پراگون فرمتش کردم ولی همون اول میره برای نصب سیتم ریستارت میشه ؟

نظر

من الان دستور busratio=20 را زدم بعدش اینتر زدم دیگه سیتم ریستارت نمیشه ؟ ولی همون اول میره روی ارم سیب بعد از 2 دقیقه یم علامت کوچیک ممنون میادش ؟ مشکل چی هستش ؟

نظر

سلام
                              مدیران عزیز من دارم دانلود میکنم

از رپیشر ولی لینک های 3 و 5 و 7 و 8 خرابه من این هارو نتونستم دانلود کنم

لطفا درست کنید لینک ها رو

من الان 1و2و4و6و9 رو دانلود کردم

لطفا کمک کنید

نظر

صبر کنید ..
                              X