اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش اجرای greenpois0n rc5 روی مک ورژن پایین

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش اجرای greenpois0n rc5 روی مک ورژن پایین

من همین الان موفق شدم رو مک 10.5.7 گوشیو جیلبریک کنم . اما اول libusb و darwinports رو واسه مکم نصب کردم و لایبرری مکم رو با یه فایل 300 کیلو بایتی آپدیت کردم و بعد برنامه رو با ترمینال باز کردم (روش راس کلیک کنید show package contents/contents/macos و برنامه رو ازینجا اجرا کنید ) بعد کاملا طبق زمانبندی برنامه جلو برین و دکمه هوم رو تا زمانی که واسه اولین بار پروگرس بار برنامه تا آخر پر میشه نگه دارین و بعدش ولش کنین . بعدش که رو گوشی ارور greenpoison initilized رو داد حدود 5 مین صبر کنید تا دوباره پروگرس بار برنامه پر شه و تمام . بعد من با استفاده از لودر نصب شده سایدیا رو نصب کردم و ...

چند مین دیگه هم برنامه های لازم رو اینجا واستون آپ میکنم

nedded softs.zip

اول داروین رو نصب کنین . بعد لیب رو بعد ریستارت کنین

فایل libcurl.4.dylib رو فقط کسایی که هکینتاش دارن و ورژن هکینتاششون کمتر از 10.6 و برنامه کلا اجرا نمیشه به آدرس usr/lib کپی و جاگزین کنن تا برنامه اجرا شه . قبلش از فایل اورجینالش کپی بگیرید که اگه به مشکل برخوردین برش گردونین

برای رفتن به آدرس user/bin در فایندر کلید command+shift+g رو بزنین و توش بنویسین
    user/lib/ در ویندوز کلید command = windows logo
    windows logo = کلیدی که روش عکس پنجرست رو کیبورد

بعد از اینکه به آدرس مورد نظر رفتین اول یه بک آپ از فایل مورد نظر بگیرین بعد پاکش کنید بعد فایل libcurl.4.dylib ضمیمه رو کپی کنید اونجا و گرین پویسون رو طبق مراحل بالا اجرا کنین

ممنون آموزشتون تایید شد لطفا دوستان دیگه هم تست کنند.

نظر

تست شد به خوبی کار کرد ممنومن

نظر

صبر کنید ..
      X