اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تقاضای برنامه roxio popcorn

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تقاضای برنامه roxio popcorn

سلام بچه ها . من یه جایی توی انجمن یه برنامه ای با نام roxio popcorn پیدا کردم که حال دانلودش رو نداشتم ولی الان که می خوامش پیدا نمی کنم . کارش رایت سی دی و کانورت و این چیزا بود . اگه کسی می دونه کدوم قسمته یا داره ممنون می شم

Roxio PopCorn V 4.0.2:
    Hotfile Part1
    HotFile Part2

FileServe Part1

FileServe Part2

نظر

اینها هم Roxio toast Titanium V10.0.7 (ولی نمیدونم serial داره یا نه،اگه نداشت ببخشید دیگه)

HotFile

Depositfiles

نظر

اینها هم Roxio toast Titanium V10.0.7 (ولی نمیدونم serial داره یا نه،اگه نداشت ببخشید دیگه)

HotFile

Depositfiles

نظر

نوشته اصلی توسط eisayz نمایش پست ها
          اینها هم roxio toast titanium v10.0.7 (ولی نمیدونم serial داره یا نه،اگه نداشت ببخشید دیگه:d)

hotfile

depositfiles
          عزیزم حالا شما که جفتشو داری و استفاده کردی می دونی کدومش بهتره ؟ من هنوز دانلود نکردم ولی دانلود نکنم بعد بگم این که به درد نمی خوره و اون یکی رو دانلود کنم . راستش من از عکس و تریپه پاپ کورن خوشم اومد ولی نمیدنم چجوریه . و هرجا هم که می بینم بیشتر همون توست تیتانیوم رو استفاده می کنن . فرقش تو چیه ؟ کدومش باحال تره و تمش جالب تره ؟ مرسی عزیزم

نظر

این نرم افزار چی هستش حالا؟

نظر

نوشته اصلی توسط snow leopard نمایش پست ها
              این نرم افزار چی هستش حالا؟
              نوشته اصلی توسط iman_118 نمایش پست ها
              popcornکارش رایت سی دی و کانورت و این چیزا بود .
              توضیحشو که تو اولین پست خودشون دادن

نظر

نوشته اصلی توسط amir_moj نمایش پست ها
                توضیحشو که تو اولین پست خودشون دادن
                ممنون ، آره نرم افزار رایت دی وی دی و کانورت فیلم و اینهاست . البته من یه بار بیشتر عکسش رو ندیدم که وسطش نوشته بود روکسیو پاپ کرن و دورش کلی شکل و اینا کشیده بود . از قیافش معلوم بود که خیلی شاخه . حالا وایسادم این دوستمون که لینک رو گذاشته بهمون بگه که پاپ کرن بهتره یا تیتانیوم که دانلودش کنیم . ممنون

نظر

صبر کنید ..
                X