اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دیگر وقت خود را صرف دانلود والپیپر نکنید

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دیگر وقت خود را صرف دانلود والپیپر نکنید

سلام دوستان عزیز . این راهی که براتون می گم رو شاید خیلی ها بلد باشید ولی کاسیی که بلد نیستن خیلی حال می کنند .

شما به جای اینکه وقت خود را صرف گشتن به دوباره والپیپر از سایت هایی مانند sciphone.net اگر برنامه Download Manager رو داشته باشید زحمتشو اون واستون می کشه
    به این شکل که

که بعد از باز کردن دانلود منیجر از منوی Task گزینه run site grabber رو انتخاب می کنید

مر حله بعد

تو قسمت 1 اسم سایت مورد نظرتون رو می نویسین مثلا sciphone.net/Wallpaper

تو قسمت 2 گزینه All picture of the web site رو انتخاب می کنید

next می زنید و به مرجله بعد می ریم

تو این مرحله جای Save شدن رو مشخص می کنید پیشنهاد می کنم جای خلوتی باشه

next و مرحله بعد

در اینجا باید تعداد لینک تو در تو که باید براتون بگرده رو مشخص می کنید . پیشنهاد می کنم جای 2 که با دایره قرمز نشون دادم عدد 6 رو وارد کنید که شیره سایت دوشیده بشه

دوستان به علت اینکه نمی تونم از 4 عکس بیشتر در یک پست نشون بدم ادامه آموزش تو پست بعد خواهد بود
    کسی پست نده تا اون پست هم اضافه کنم
    ویرایش توسط roozbeh7000 : https://i-phone.ir/forums/member/226-roozbeh7000 در ساعت 06-11-2009, 01:57 PM
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

مرحله بعد

در قسمت 1 باید نوع فایل مورد نظرتون رو انتخاب کنید
    در قسمت 2 کمترین سایز دانلود که برای آیفون من گذاشتم که کمتر از 60 کیلو بایت رو دانلود نکنه

Next می زنید و شروع به دانلود می کنید باید اونقدر صبر کنید که همه فایل ها سایت رو در بیاره که شاید یکی دو ساعتی طول بکشه . شما در حین اینکار به درستون برسید

وقتی متوجه شدین لیست تکون نمی خوره

رو جایی که مشخص کردم کلیک کنید تا عکس ها رو دانلود کنه

من هنوز نتونستم همه عکس های سایت گفته شده رو دانلود کنم فکر کنم نصفش مونده باشه ولی به نتیجه زیر تا حالا رسیدم

i-phone.ir
    The Best or Nothing

نظر

البه بگم این کار سرعت اینترنت رو واقعا می گیره پس دارین درس می خونید ازش استفاده کنید
      i-phone.ir
      The Best or Nothing

نظر

خیلی ممنون بسیار آموزنده بود

نظر

صبر کنید ..
        X