اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

حل مشکل کسانی که هنوز با Greenpois0n RC5 مشکل دارند

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• حل مشکل کسانی که هنوز با Greenpois0n RC5 مشکل دارند

سلام.

دوستان من خودم آیود دارم و از صبح ساعت ۱۰ دارم یا ریستور میکنم یا دارم با GP سرو کله میزنم.

اگه کسایی که با راه حل دوست خوبمون آقا امیر توی تاپیک زیر مشکل شون حل نشد این روش رو امتحان کنن.

تاپیک دوست خوبمون امیر جان :

حل مشکل Greenpois0n Initialized در Greenpois0n RC5

اما راه حل من.

خیلی ساده روی Greenpois0n تونی محیط مک کلیک راست کنید و گزینه Show Package Contents رو انتخاب کنین. (*که الان توی شکل گزینه دومه. )

بعد یه پوشه باز میکنه. برید داخل پوشه Contents :

بعدش برین داخل پوشه MacOS :

حالا برنامه greenpois0n رو که شکل Terminal روشه اجرا کنین.

حالا در کنار پنجره ترمینال برنامه رو اجرا میکنه.

حالا طبق آموزش های توی سایت برین جلو.

فقط توجه کنین که در مرحله آخر که مینویسه که فقط دکمه Home رو نگه دارین، این دکمه رو تا انتهای عمل جیلبریک نگه دارین.

توجه کنین دکمه Home رو حتما حتما تا انتهای عملیات یعنی تا جایی که دستگاه ریست میشه نگه دارین.

آپدیت 1 :

دوستان در حین جیلبریک حتما حتما اون ارورر میاد. اگه اون ارورر رو دیدین کمی صبر کنین. اون ارورر معنی اش این نیست که جیلبریک نا موفق بوده. وقت جیلبریک حتما اون ارورر میاد. من خودم تو فیلم هایی که تو نت دیدم، اون ارورر هم بود. برای خودمم اومد.

امیدوارم این یکی به اون دوستانی که مثل من از صبح درگیرن کمک کنه.

در ضمن برای نصب Cydia از این آموزش استفاده کنین که توسط دوست خوبمون رضا جان قرار داده شده.

آموزش نصب دستی cydia توسط redsn0w
    ویرایش توسط siwa : https://i-phone.ir/forums/member/25144-siwa در ساعت 05-02-2011, 05:46 PM

من امروز میخواستم iPad ام را جیلبریک کنم که مثل دوستان به این مشکل برخورد کردم.
    در حین آپدیت متوجه وضعیت نامعقول شبکه شدم که Greenpois0n مشغول دانلود کردن فایلی از سرور Akamai بود در حالی که اون پیام خطا روی iPad ام وجود داشت. مزاحم کار Greenpois0n نشدم و گذاشتم که فایل که کمی حجیم بود را با خیال راحت دانلود کنه. بعد از اتمام دانلود فایل عملیات Jailbreak آغاز شد و به خوبی خوشی انجام شد.

نکته! اگر چند تا Error نوشت ولی Progress Bar اه Greenpois0n در حال پر شدن بود یعنی مشکلی وجود نداره و فقط باید کمی صبر کنید تا دانلود فایلش تموم شه. برای همین موقع Jailbreak به اینترنت درست وصل باشید و زمان دیدن Error چند دقیقه ای صبر کنید! مشکل حل میشه.

نظر

این راه رو هم امتحان کنید !

با Greenpois0n جیلبریک کردم و با Red sn0w هم Cydia رو نصب کردم !
      به این طریق :
      به اینترنت وصل شدم .
      کارایی رو که برای DFU میخواست انجام دادم ( دقت کنید که زمانی که Home رو نگه داشتید بعد از ول کردن Power ، ثانیه شمار از عدد 4 به بعد رو نمی شماره و شروع به جیلبریک میکنه ولی جیلبریک نمیشه . نکته اش اینه که 4 ثانیه بعدش رو خودتون بشمارید و Home رو نگه دارید و بعد ول کنید )
      بعدش رو صفحه آیپاد همون ارور Initialized و .... میاد ولی Greenpois0n شروع میکنه به جیلبریک کردن ( صبر کنید و کاری نکنید )!
      بعد از صبر کردن تا تموم شدن جیلبریک ؛ Greenpois0n علامت Complete میده و یه سری کد روی صفحه میاد و ریستارت میشه دستگاه !
      بعد تو Home Screen یه آیکون Loader اضافه میشه و ....
      اینم اسکرین شات

انسانیت خود به تنهایی دینی است که پیروان چندانی ندارد ..

نظر

دوستانی که هنوز مشکل دارن بهه دلیل زیره!
        یادتونه واسه دانگرید کردن یسری اعداد به فایل hosts تو مک اضافه میکردیم؟! تا اپل گول بخوره
        حالا همه اونارو پاک کنید و مشکلتون حل میشه

نظر

سلام … ببخشید مک من ورژن ۱۰٫۵٫۸ هستش … رو این ورژن کار نمی کنه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط ariano نمایش پست ها
            سلام … ببخشید مک من ورژن ۱۰٫۵٫۸ هستش … رو این ورژن کار نمی کنه ؟
            Greenpois0n RC5 رو میگی دوست عزیز ؟ یا این روش ؟

نظر

دوستان این روش روی ویندوز جواب نمیده؟؟؟؟؟!!!!
              آخه هرچه قدر باهاش ور میرم وسط دانلود سیدیا میزنه که ظرفیت پر شده بعدش هم که میخوای بری تو سیدیا میاد بیرون
              چیکار کنم؟؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط mohsen design نمایش پست ها
                دوستان این روش روی ویندوز جواب نمیده؟؟؟؟؟!!!!
                آخه هرچه قدر باهاش ور میرم وسط دانلود سیدیا میزنه که ظرفیت پر شده بعدش هم که میخوای بری تو سیدیا میاد بیرون
                چیکار کنم؟؟؟؟؟
                این روشی که من شرح دادم، فقط برای مک هستش، ولی اون آموزشی که رضا جان گذاشته برای ویندوز هستش.

آموزش من هم برای جیلبریک هستش، آموزش رضا جان که آخر آموزش خودم بالا لینکشو دادم، برای نصب Cydia هستش.

شما می خواین با لودر نصب کنین یا با redsn0w میخواین Cydia رو نسب کنین ؟

نظر

نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
                  این روشی که من شرح دادم، فقط برای مک هستش، ولی اون آموزشی که رضا جان گذاشته برای ویندوز هستش.

آموزش من هم برای جیلبریک هستش، آموزش رضا جان که آخر آموزش خودم بالا لینکشو دادم، برای نصب Cydia هستش.

شما می خواین با لودر نصب کنین یا با redsn0w میخواین Cydia رو نسب کنین ؟
                  ممنون
                  با لودر میخواستم سیدیا رو نصب کنم که نمیشه
                  آخرین ورژن redsn0w هم نمیدونم از کجا برای ویندوز پیدا کنم که با ipod 2g MC مشکل نداشته باشه

نظر

نوشته اصلی توسط mohsen design نمایش پست ها
                    ممنون
                    با لودر میخواستم سیدیا رو نصب کنم که نمیشه
                    آخرین ورژن redsn0w هم نمیدونم از کجا برای ویندوز پیدا کنم که با ipod 2g MC مشکل نداشته باشه
                    اینم لینک redsn0w برای ویندوز.

لینک دانلود مستقیم RedSn0w 0.9.7b6

با این یه بار تست کنین، امیدوارم مشکلتون حل شه.
                    ویرایش توسط siwa : https://i-phone.ir/forums/member/25144-siwa در ساعت 22-02-2011, 01:15 AM

نظر

نوشته اصلی توسط einstein
                      متاسفانه 2جی مدل ام سی با گرین مشکل داره.ازکاستوم استفاده کنید.از تاپیک زیر استفاده کنید
                      http://www.i-phone.ir/forums/thread31629.html
                      ممنون از شما با لینک بالا تونستم درست شد ولی یه مشکل دیگه هست که اونم اینه که الان سیدیا اضافه شده و توش هم میره ولی کلا هی وای فای قطع و وصل میشه نمیتونم از اینترنت استفاده کنم این و چیکار کنم

نظر

دوست من سیدیاتو به صورت دستی اپدیت کن مشگلت حل میشه
                        سیدیاست که نتورکتو ریست میکنه
                        منم این مشکلو داشتم بردم به ۱.۳۳۶۶.۷
                        درست شد
                        امیدوارم برا شما هم جواب بده

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط einstein
                          برو به مسير زير
                          ستنيگ/جنرال/ريست/ريست نتورك ستينگ رو بزن بعدش ببين مشكل واى فاى برطرف ميشه ياخير.اطلاع بده
                          همین کارو کردم درست شد:d
                          ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
                            اینم لینک redsn0w برای ویندوز.

لینک دانلود مستقیم RedSn0w 0.9.7b6

با این یه بار تست کنین، امیدوارم مشکلتون حل شه.
                            دوست من این واسه mac

نظر

سلام
                              من با این برنامه gre...آیفونمو جیلبرگ کردم ولی هی میرفت توی safe mode بعد اومدم ریست کنم دیگه بالا نم یاد و روی لوگوی هک می مونه ؟ به نظرتون من چیکار کنم
                              ممنون

نظر

صبر کنید ..
                              X