اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

حل مشکل Greenpois0n Initialized در Greenpois0n RC5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام دوستان و خسته نباشید.

من بعد از 2 روز تونستم جیلبریک کنم.مراحل کار رو بطور کامل و جامع قرار میدم.(توجه:بعضی از کارایی که انجام دادم بدون دلیل خاصی بود ) آیفون تری جی اس آنلاک،4.2.1،فریم ور 05.15.04

1.ابتدا آنتی ویروس و فایروال بطور کامل خاموش کنید.

2.در طول مدت جیلبریک به اینترنت وصل باشید.(من از ف*ی*ل شکن استفاده نکردم)

3.آیفون حتما و حتما با دی.اف.یو ریستورکنید.(با ریکاوری انجام دادم نشد)

4.با ویندوز 7 انجام دادم.(با ویندوز اکس پی نشد)

5.ابتدا آیفون به کامپیوتر وصل کنید.آیتونز رو ببندید و آیفونو خاموش کنید،بعد بر روی آیکون جیلبریک کلیک راست کرده و گزینه ادمینستور رو بزنید حالا دقیقا طبق گفته برنامه به حالت دی.اف یو بروید(توجه کنید در قسمت آخر که میگه دستتون رو از رو هوم بردارید شما تا آخر جیلبریک به هیچ وجه برندارید تاکید میکنم به هیچ وجه، تا زمانی که بنویسه جیلبریک کامل شده)

6.در طی جیلبریک این اتفاقات افتاد.ابتدا یک صفحه سیاه خالی ،بعد 4 تانوشته که تاکید میکنم اینها ارور نیستند،بعد اینکه این نوشته ها روی گوشی اومدم خط جیلبریک باسرعت کمتری پر میشد(حود 5 دقیقه طول کشید)برای چند لحظه صفحه گوشی سفید شد بعد یه عالمه نوشته اومد که بطور خودکار پر میشدن(حدود 1 دقیقه)سپس در برنامه نوشته شد که جیلبریک کامل شده حالا دستم از روی هوم برداشتم.

7.وقتی خروجو زدم آیفون یه دور ریستارت شد.

8.بعد از ریستارت شدن آیکون لودر تو صفحه آیفون بود.

9.حالا دوباره به اینترنت وصل شدم با وای فای با سیم کارت هم میشه بعد روی لودر زدم آیکون سیدیا داخلش بودروی سیدیا زدم و گذاشتم لود بشه تا حدود 50 درصد رفت ولی نوشت کامل شده و آیکونش اومد رو صفحه و بعد یه دور ریستارت کردم(در این مرحله ف*ی*ل شکن نداشتم)

10.بعد هم باقی قضایا جهت نصب برنامه های کرک شده که خودتون بهتر از من میدونید(نصب سورسو وآیتوراز کردن آیتیونز)

ببخشید که طولانی شد خواستم کامل باشه.باز هم اگه سوالی بود در خدمتم.

نظر

اق من هر کاری میکنم 3g من رو ریکاوری مونده با GP هم بالا نمیاد چی کار کنم

نظر

سلام به همه دوستان
        من هر کاری میکنم وقتی جیل بریک کارش تموم میشه و آیفون میره تو صفحه سیاه و سه تا ارور unble to find gbdevlist
        unble to find fa-unmount
        unble to find fs-load-files ظاهر میشه
        چندین بار هم این کار رو کردم و با این روشی که دوستمون اینجا گفته هم کردم اما باز هم نشد. ممکنه راهنمایی کنین؟؟

آیفون 4.2.1 با بیس باند 3.10 آنلاک فکتوری و اینکه تازه هم گرفتم و میخوام جیل بریک کنم
        ممنون و متشکر

نظر

سلام خسته نباشید
          یه سوال خیلی نوبانه داشتم terminal رو باید با چی باز کنم.

نظر

سلام من هر کاری میکنم نمیشه ویندوزم سون با run ass هم زدم باز نشد همون سه تا پیقام مییاد بد گوشی روشن میشه و هیت چی نمییاد

نظر

نوشته اصلی توسط sniper_7iv نمایش پست ها
              سلام من هر کاری میکنم نمیشه ویندوزم سون با run ass هم زدم باز نشد همون سه تا پیقام مییاد بد گوشی روشن میشه و هیت چی نمییاد
              ورژن گوشیتون چنده؟ مدلش چیه؟ اگه نشد از سایت خودش Fix Recovery ro begirin تست کنی.

نظر

سلام، دوستانی که از FixRecovery در Ios 4.2.1 برای خارج کردن دستگاه هنگام مواجه با ارور 1015,1013 استفاده میکنن باید توجه داشته باشن موقع اجرای FixRecovery دو پروسه ی ItunesHelpe.exe & Itunes.exe ارور داده نشده باشه، به زبان ساده این دو پروسه رو نباید موقع اجرای برنامه نشون بده، در صورتی که حتی یکی از این دو پروسه نشون داده بشه برنامه به طور کامل اجرا نمیشه واسه همینم هست بعضی از دوستان میگن ما با اینکه از این برنامه استفاده کردیم اما بازم گوشی بالا نمیاد.
                1. در صورتی که فقط پروسه ی Itunes.exe ارور داده بود برنامه ی ایتیونز رو باز کنید در حالی که برنامه ایتیونز باز هستش برنامه ی FixRecovery رو باز کنید.
                2. در صورتی که ItunesHelp.exe و Itunes.exe با هم ارور داده شده بود یا فقط ItunesHelpe.exe ارور داده بود باید سیستم رو ریست یا لوگ اف کنید.
                3. موقع استفاده از FixRecovery نباید از وی...ان استفاده کرد اما باید به اینترنت کانکت باشید.
                4. موقع ای که ایتیونز ارور 1015,1013 در ریستور فریموار 4.2.1 داد همزمان بدون بستن ایتیونز و بلافاصله از FixRecovery استفاده کنید.
                اما پیشنهاد من برای رفع ارورهایی که گفتم استفاده از GreenPios0n RC5 هستش.
                موفق باشید
                ویرایش توسط Aryansam : https://i-phone.ir/forums/member/176810-aryansam در ساعت 29-08-2011, 02:23 AM

نظر

مدلش ایفون 4 4.2.1 مست

نظر

دوستان من این مشکل را دارم..راهنماییم کنید..

- - - - - - - - - -

دوستان همه مراحل را هم با دقت انجام دادم
                    مدل گوشی iPhone 3G 4.2.1

نظر

صبر کنید ..
                    X