اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبرک آی پد در 4.2.1 با Greenpois0n RC5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام
    منم روی ipad تست کردم ردیف بود

نظر

دوستان من بعد از ريستور فورا جيلبرك كردم با مك بعد وصلش كردم به ويندوز كه بكاپ رو برگردونم اسم ديوايسم عوض شد اكانت ايتيونز هم برگشت و حتي موسيقي ها اما تنظيمات شبكه ايميل اپليكيشين ها و از همه مهمتر كانتكت ليستم بر نگشت
      راه حلي هست؟

نظر

ورژن B3 برنامه Greenpois0n برای مک منتشر شد

نظر

لینک مستقیم برای ورژن ویندوز و آخرین نسخه ورژن مک در پست اول قرار گرفت
          i-phone.ir
          The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

ممنون ، من بالاخره آپدمو جیلبریک کردم

نظر

من قبلا با redsnow جیل کرده بودم tethered ...الان بدون ریستور روی همون قبلی با green جیل کردم، بدون هیچ مشکلی کار می کنه...

نظر

با سلام
                من الان با وجود اومدن همون ارور صفحه سیاه بعد از 20 دقیقه جیل کردم و لودر هم برام اومده ولی هر کاری میکنم نصب سیدیا تو 1 یا 2 یا 3 درصد متوقف میشه یا پیام success میده که اصلا بعد از ریستارت هم سیدیا وجود نداره یا پیام request time out رو میده ! کیج شدم یکی به دادم برسه !!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط ghpaam نمایش پست ها
                  با سلام
                  من الان با وجود اومدن همون ارور صفحه سیاه بعد از 20 دقیقه جیل کردم و لودر هم برام اومده ولی هر کاری میکنم نصب سیدیا تو 1 یا 2 یا 3 درصد متوقف میشه یا پیام success میده که اصلا بعد از ریستارت هم سیدیا وجود نداره یا پیام request time out رو میده ! کیج شدم یکی به دادم برسه !!!!!
                  دوست عزیز با اموزش زیر به صورت دستی نصب کنم.
                  http://www.i-phone.ir/forums/thread30659.html

نظر

با سلام
                    باید با چیز پی ان بروی

نظر

دوست عزیز ممنون از راهنمائیت ولی تو سایت آموزشی برای نحوه بکار بردنش (***شکن) نیست و من واقعا متاسفانه ازش بی اطلاعم
                      ممکن هست شما برام لینک کامل آموزشی رو برام بذارید
                      و اینکه apps برای 4.2.1 چه سورسی داره ؟ امکانش هست اون سورس رو هم برام بذارید ؟
                      خیلی ممنون

نظر

آقا تو uploading ramdisk هنگ میکنه وقتیکه دارم دستی سیدیا نصب میکنم !

نظر

سلام دوستان عزیز
                          خواستم بپرسم من الان از سایت Green Poison نسخه ویندوز RC5 رو دانلود کردم آیا این نسخه اصلی هست ؟ یعنی مییتونم باهاش جیلبرک کنم ؟ یا هنوز نسخه بتای ویندوزی هست و باید صبر کنم ؟ اگه میشه منو راهنمایی کنین .

نظر

نوشته اصلی توسط swing_i نمایش پست ها
                            سلام دوستان عزیز
                            خواستم بپرسم من الان از سایت green poison نسخه ویندوز rc5 رو دانلود کردم آیا این نسخه اصلی هست ؟ یعنی مییتونم باهاش جیلبرک کنم ؟ یا هنوز نسخه بتای ویندوزی هست و باید صبر کنم ؟ اگه میشه منو راهنمایی کنین .
                            سلام شما از پست اول همین تاپیک دانلود کن هم لینکش مستقیم هست هم جدیدترین نسخه
                            موفق باشید

نظر

آقا تو uploading ramdisk هنگ میکنه وقتیکه دارم دستی سیدیا نصب میکنم !
                              سلام اگر از ویندوز استفاده میکنید به قسمت زیر برید و اون رو به Windows XP SP3 تغییر بده
                              properties>compatibility>compatibility mode>windows xp sp3
                              موفق باشید

نظر

سلام دوستان
                                منم بالا خره ابدیت کردم
                                apps برای 4.2.1 چه سورسی داره ؟ امکانش هست اون سورس رو هم برام بذارید ؟
                                خیلی ممنون

نظر

صبر کنید ..
                                X