اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبریک ایفون 3Gs در iOS 4.2.1 با GreenPois0n RC5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط Reza-Apple نمایش پست ها
    با ترمينال greenpois0n رو به شكل روت اجرا كنيد مشكل حل ميشه ! :
    run terminal sudo open [gp.app] and it works fine, without stucking @ ini screen!
    من هم زدم این مشکل را داشتم دوباره که زدم در مرحله آخر duf تازمانی که برنامه complet نزده کلید home را ول نکردم مراحل را انجام داد gs3 نیو بوت بودم

نظر

ممنون از راهنمایی. ولی نشد... با ترمینال هم تست کردم. و به فرمایش شما چند دقیقه ای صبر کردم. مراحل رو میره ولی روی Greenpois0n initialized میمونه

نظر

ورژن فيكس شده مك كه مشكل intializing رو نداره ! :http://217.79.189.205/greenpois0n-osx_rc5_2.zip

نظر

دوستان میشه روی هکینتاش هم جیلبریک کرد ؟ یا فقط مک اورجینال لازم داره ؟

نظر

mirror جديد :
            http://mirrors.ih8sn0w.com/greenpois0n-osx_rc5_2.zip

نظر

لینک دانلود پست اول آپدیت شد ( نسخه rc5_2 ) از سرور انجمن

نظر

نوشته اصلی توسط reza-apple نمایش پست ها
                با ترمينال greenpois0n رو به شكل روت اجرا كنيد مشكل حل ميشه ! :
                Run terminal sudo open [gp.app] and it works fine, without stucking @ ini screen!
                منظورتون رو درست متوجه نشدم !

نظر

نوشته اصلی توسط R.NaFaS نمایش پست ها
                  منظورتون رو درست متوجه نشدم !
                  http://www.i-phone.ir/forums/thread30633.html

نظر

ببخشيد يه سوالى برام پيش امده، اقا سعيد در تازهاى اپل تو تاپيك آخرين وضعيت جيلبريك و انلاك ، آخرين ارسالشون كه راجع greenpois0n rc5 نوشته وضعيت انلاك: منتشر شده براي ايفون ٣ جى و٣جى اس منظورشون درست نفهميدم؟ الان من يه ايفون ٣ جى اس لاك كه مال يكى از دوستانم هست دارم و متاسفانه از روى نااگاهى بدون ذخيره shsh الانه رفته iso 4.2 حال با اين برنامه قفلش هم باز ميشه يا فقط جيلبريك ، ايا تو اين چند هفته برنامه تازه ى واسه ايفون ٣جى اس لاك ميايد؟

نظر

من از همون اولي كه Greenpois0n RC5 اومد با هاش مشكل داشتم .اصلا كسي تونست باهاش كار كنه ؟

نظر

من خودم الآن گوشیم رو آپدیت کردم و باهاش جیلبریک.

نظر

نوشته اصلی توسط heyamin نمایش پست ها
                          ببخشيد يه سوالى برام پيش امده، اقا سعيد در تازهاى اپل تو تاپيك آخرين وضعيت جيلبريك و انلاك ، آخرين ارسالشون كه راجع greenpois0n rc5 نوشته وضعيت انلاك: منتشر شده براي ايفون ٣ جى و٣جى اس منظورشون درست نفهميدم؟ الان من يه ايفون ٣ جى اس لاك كه مال يكى از دوستانم هست دارم و متاسفانه از روى نااگاهى بدون ذخيره shsh الانه رفته iso 4.2 حال با اين برنامه قفلش هم باز ميشه يا فقط جيلبريك ، ايا تو اين چند هفته برنامه تازه ى واسه ايفون ٣جى اس لاك ميايد؟
                          متاسفانه الان بيس بند اون دستگاه اپديت شده و نميتونيد انلاكش كنيد ! تا هفته هاي بعد هم شايد pwnage tool براي ساخت كاستم ٤.٢.١ اپديت بشه و براي كسايي كه بيس بندشون اپديت نشده باهاش به ٤.٢.١ اپديت كنن كه اونم براي شما كاربرد نداره !

نظر

سلام من IOS 4.1 baseband 06.15.00 روی آیفون 3GS دارم ... میتونم برم به ٤.۲ و آنلاک هم کنم؟

نظر

از حضور اساتید عزیز...من چندتا سوال دارم
                              مشخصات آیفون من version:4.2.1 , modem frimware:05.15.04 ....unlock
                              1-آیا می توانم بدون restore آپدیت کنم ؟
                              ۲-برنامه هایی که از appstore خریدم حفظ می شود ؟
                              ۳-می توانم همزمان هم از appstore هم استفاده کنم و هم از cydia ؟
                              ۴-آیا بعد از update می توانم از itunes استفاده کنم؟
                              متشکرم

نظر

سلام دوست عزیز
                                ۱- برای آپدیت شما باید به فرم ور ۴.۲.۱ ریستور کنید
                                ۲-برنامه هایی که خریدید در آیتونز شما نگهداری می شود و بعد از آپدیت حتی بدون جیلبرک می توانید اونا رو نصب کنید و اگر از آیتونز شما پاک شده باشند می توانند دوباره برنامه ها رو بصورت رایگان دانلود کنید
                                ۳- بعد از جیلبرک بله
                                ۴- بله
                                i-phone.ir
                                The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

صبر کنید ..
                                X