اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پروژه آندرویید روی آیفون (iPhoDroid R14) نسخه Beta منتشر شد!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• پروژه آندرویید روی آیفون (iPhoDroid R14) نسخه Beta منتشر شد!

پروژه آندرویید روی آیفون (iPhoDroid R14) نسخه Beta منتشر شد!

سلام دوستان
    این پروژه که قبلا هم خبرش رو گذاشته بودم و در ابتدا قرار بود برای ایفون های 3g/s و 4 باشه برای تست کنندگان منتشر شد ولی خبر بد این که فقط برای 3g هست.

برای استفاده ازش باید یک ایفون 3g جیلبریک شده ترجیحا با redsn0w (حداکثر تا نسخه 4.1 ) و سیستم عامل Mac نسخه 10.4 یا بالاتر داشته باشید.(البته نکته خوبش اینه که همه کارهاش اتوماتیک هست)
    تذکر: با توجه به این که این نسخه هنوز stable نیست با مسولیت خودتون ازش استفاده کنید.

فایل زیر رو دانلود کنید: ( این فایل حدود 1.5 مگابایت حجمش هست و فقط دارای DFU tools هست نه خود سیستم عامل آندرویید و برای تست قرار داده شده پس می تونید صبر کنید تا نسخه نهایی منتشر شود)

من چون 3g نداشتم نتونستم تستش کنم ولی تا اونجایی که میشه رو براتون میذارم:

نکته مهم: در صورتی که قبلا Open iBoot رو نصب کردید قبل از شروع پاکش کنید.

۱.بعد از دانلود فایل و extract روش دوبار کلیک کنید:

۲. با توجه به شکل زیر روی Get IN کلیک کنید تا وارد DFU بشوید:

۳. در این قسمت گوشی به حالت DFU می رود:

هر موقع نسخه final منتشر شود در همین تاپیک اعلام خواهم کرد.

موفق باشید.
    ویرایش توسط Professional : https://i-phone.ir/forums/member/14816-professional در ساعت 02-02-2011, 05:05 PM

نگفتن واسه 4 میاد یا نه ؟!
    کلی ضد حال خوردم که

نظر

آخه اندروید واقعا چی داره که حالا همه آیفون دارا بخوان باهاش کار کنن؟؟ os که خیلی باحال تره!!

نظر

نوشته اصلی توسط oshtormel2 نمایش پست ها
        آخه اندروید واقعا چی داره که حالا همه آیفون دارا بخوان باهاش کار کنن؟؟ os که خیلی باحال تره!!
        آره خوب اما تجربه میشود

نظر

خیلی خوشحال کننده بود.برای ویندوز هم اموزش میزارید؟

نظر

نوشته اصلی توسط ali_jalaal نمایش پست ها
            نگفتن واسه 4 میاد یا نه ؟!
            کلی ضد حال خوردم که
            در حال حاضر اون یک پروژه دیگه هست که برای iphone 4 دارند روش کار می کنند.

نوشته اصلی توسط oshtormel2 نمایش پست ها
            100 % به نظر من ios بهتره ولی وقتی بشه دو تا سیتسم عامل مطرح رو با هم داشت خب خیلی خوبه.

نوشته اصلی توسط Lovely 3g نمایش پست ها
            خیلی خوشحال کننده بود.برای ویندوز هم اموزش میزارید؟
            اگر بیاد چشم.

نظر

ولى من تو فروم آيفودرويد خونده بودم كه براى 3gs و 4 حتما مياد R14 !!!!

نظر

خبری نشد ؟ دیگه قطعیه که R14 برای 3gs , 4 نمیاد ؟

نظر

بابا دو فایل فایل gps و gsm رو بردارن و بعد برای آیپاد تاچ هم بدن.
                  اه

بزنیم تو پوزه آندروید دارها و بگیم برن کشک بسابن

نظر

فکر کنم گفته بودن که برای ایپاد هم میدن

نظر

اصل قضیه یعنی داشتن ios و آندروید کنار هم واقعا عالیه ولی این آندروید که هیچ کاربردی نداره نه میشه تماس گرفت نه میشه عکس گرفت نه صدا داره و خلاصه هیچی نیست فقط چندتا منو هستن که باز و بسته میکنی !!!

نظر

آیا قرارهست اصلا برای آیفون4 بیاد؟
                        حالا اینی که اومده تمام ویژگیهای آندروئید رو هندل میکنه؟بلوتوث فعاله؟میشه برنامه نصب کرد؟

نظر

داشتن 2 سیستم عامل قدرت مند درکنار هم محشره البته همه چیو ساپورت کنه در حد منو نباشه
                          چیزی باشه که بشه کاملا باهاش همه کار کرد که فکرنکنم چنین چیزی باشه
                          دوستان اگه تجربه استفاده از ایفو درویید دارن بذارن ببینیم در چه حدی هست

نظر

من که یه بار رو 3g نصب کردم اصلا حال نمیده هیچی نداره نه دوربین نه صدا باتری هم که انگار داره آتیش میگیره !!! فکر نمیکنم r14 بتونه همه این مشکلات رو حل کنه

نظر

اخه ایپاد کجا که بخوای اندرویدش کنی به نظر من دیوانگی البته ببخشیدا .
                              برای 3gs می ارزه چون خیلی سرعتش پایینه . اقا برای ویندوز هم میاد یا حتما باید مک داشته باشی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                              X