اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تم فوق العاده Windows Phone 7 برای ایفون + آموزش نصب

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تم فوق العاده Windows Phone 7 برای ایفون + آموزش نصب

تم فوق العاده Windows Phone 7 برای ایفون + آموزش نصب (برای اولین بار)

سلام دوستان.
    امروز قصد دارم براتون یک تم فوق العاده معرفی کنم که به کمکش می تونید ظاهر گوشیتون رو کاملا شبیه آخرین نسخه سیستم عامل ماکروسافت برای موبایل یعنی همون وین فون هفت بکنید.

از اونجایی که نصب این تم کمی دشوار هست با مسولیت خودتون نصبش کنید.
    من در پست اول برنامه های مورد نیاز براس نصبش رو میگم و در پست دوم آموزش قدم به قدم نصبش رو.
    در ضمن این تم روی ایفون 3gs و 4 روی iOs 4 تست شده.

تصاویری از این تم زیبا: ( برای کاهش سایز فرمت عکس ها را از png به jpg تغییر دادم)

موارد مورد نیاز:
    - گوشی جیلبریک شده
    - برنامه winteboard برای انتخاب تم ها.
    - برنامه Barrel برای داشتن افکت های جذاب. موجود در سورس انجمن و Mobile4Persian (دل به خواه)
    - برنامه Bytafont برای تغییر فونت های گوشی (دل به خواه)
    - برنامه Categories برای ساخت پوشه. موجود در سورس انجمن و Mobile4Persian
    - برنامه Gridlock برای قرار دادن آیکون ها در هرجای صفحه. موجود در سورس انجمن و Mobile4Persian
    - برنامه Iconoclasm برای تغییر layout springboard موجود در cydia
    - برنامه Infiniboard برای توانستن بالا و پایین بردن آیکون های springboard به صورت عمودی. موجود در سورس انجمن و Mobile4Persian
    - برنامه LiveClock برای داشتن آیکون ساعت به صورت متحرک موجود در cydia (دل به خواه)
    - برنامه Lockinfo برای برداشتن گزینه slider موقع باز کردن گوشی موجود در cydia (دل به خواه)
    - برنامه Multifl0w برای نمایش برنامه های در حال اجرا به صورت tile .موجود در سورس Mobile4Persian (دل به خواه)
    - برنامه MultiIconMover برای جابجایی تعدادی آیکون با هم . موجود در سورس انجمن و Mobile4Persian (دل به خواه)
    - برنامه Parallax برای داشتن یک wallpaper در هر صفحه موجود در cydia (دل به خواه)
    - برنامه Springjumps برای پریدن سریع به یک صفحه خاص موجود در cydia (دل به خواه)
    - برنامه iFile برای کار با فایل های داخلی گوشی. موجود در سورس انجمن و Mobile4Persian (دل به خواه)
    - برنامه iAcces 4 China برای تغییر شکل ظاهری کیبورد گوشی موجود در سورس Mobile4Persian (دل به خواه)

و البته اصل کار یعنی فایل تم را از لینک زیر با حجم حدودا ۳۰ مگابایت دانلود کنید:

نحوه نصب:

۱.توسط برنامه Springjumps دو صفحه درست کنید با نام های Page 0 و Page 1

۲. توسط برنامه Categories هم دو تا پوشه با یکی با نام Apps و یکی با نام Games درست کنید. ( اول پوشه Apps را درست کنید)

همه برنامه ها و بازی های خود را در دو پوشه ساخته شده بریزید به جز موارد زیر:
    "App Store", "Calculator", "Calendar", "Camera", "Clock", "Contacts","Cydia", "Facebook", "Install0us", "iPod", "iTunes", "Mail", "Maps","Messages", "Notes", "Phone", "Photos", "Safari", "Settings", "Stocks","Voice Memos", "Weather", "Winterboard", "YouTube

۳.وارد برنامه Categories شوید و روی edit بزنید و سپس تنظیمات پوشه های Apps و Games را مانند تصاویر زیر ویرایش کنید و در گزینه آخر برای پوشه Games باید Icons Theme را WP7 Games Icons بگذارید.

۴. برای این که dock را حذف کنید به مسیر System/Library/CoreServices/Springboard.app بروید و فایل های زیر را پاک کنید ( ولی قبلش یک کپی ازش بگیرید)
    "SBDockBG.png", "SBDockBG@2x.png", "SBDockBG-old.png", "SBDockBGT-Landscape.png", "SBDockBGT-Portrait.png", "SBDockMask.png", "SBDockMask@2x.png", "SBDockMask-72.png"

۵. حالا در بخش تنظیمات برنامه Infiniboard باید گزینه ها را به صورت زیر تنظیم کنید:

۶. همچنین تنظیمات برنامه Iconoclasm را به صورت زیر انجام بدید:

۷. حالا در صفحه اول به صورت زیر آیکون ها را بچینید:
    (اگر مشکل دارید اول آیکون ها را به گوشه سمت راست ببرید بعد به راحتی می توانید آن ها را پایین تر ببرید)

۸. حالابرای صفحه دوم به صورت زیر آیکون ها را بچینید:

۹. حالا فایل دانلود شده رو extract کنید و اون هایی که پسوندشون theme. هست رو در مسیر var/stash/Themes.xxx کپی کنید.

۱۰. وارد winterboard شوید و گزینه SUMMEBOARD را روشن کنید و این نکته رو یادتون باشه اون هایی که داخلشون live clock هست در صورتی تغییر می کنند که برنامه live clock رو نصب کرده باشید ؛ همچنین در مورد iAccess که مربوط به کیبورد هست.
    گزینه های موجود:
    WP7 Games Icons

WP7 iAcces Keyboard

Windows Lock

WP7 LiveClock - Blue

WP7 LiveClock - Brown

WP7 LiveClock - Green

WP7 LiveClock - Lime

WP7 LiveClock - Magenta

WP7 LiveClock - Orange

WP7 LiveClock - Pink

WP7 LiveClock - Purple

WP7 LiveClock - Red

WP7 LiveClock - Teal

WP7 - Blue

WP7 - Brown

WP7 - Green

WP7 - Lime

WP7 - Magenta

WP7 - Orange

WP7 - Pink

WP7 - Purple

WP7 - Red

WP7 - Teal

WP7 Theme

برای استفاده از تم گزینه های زیر رو تیک بزنید:
    WP7 iAcces Keyboard, Windows Lock, and WP7 Theme

به همراه رنگ هایی که دوست دارید مثلا :

مراحل اضافی: ( اگر دوست دارید انجام بدید)

۱. بعد از نصب برنامه Bytafont از cydia فایل Segoe_WP.font را در مسیر var/mobile/Library/MyFonts کپی کنید و به وسیله برنامه انتخابش کنید:

۲.برای تغییر شکل کیبورد برنامه کرک شده iAcces 4 China را از سورس Mobile4Persian با حجم ۴۰ مگابایت دانلود کنید و تنظیماتش رو به صورت زیر انجام بدید:

درضمن در صورتی که در نصبش مشکل دارید می تونید این ویدیو را هم نگاه کنید.
    امیدوارم ازش لذت ببرید.
    موفق باشید.

نظر

فقط دوستان به این نکته توجه کنند در صورت اشتباه در نصب این تم بی برو برگرد باید ریستور کنید
      خیلی سخته این همه تغییرات رو برگردوند

رضا جان راهی هست که فقط از بخش lock screen این تم استفاده کرد؟
      i-phone.ir
      The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

فکر کنم بشه
        باید فایل Windows Lock.theme رو کپی کنی و بعد فعالش کنی برای برداشتن اون گزینه tap to unlock باید از Lockinfo و برای برداشتن ساعت خود گوشی روی لاک اسکرین هم از clock hide استفاده کرد.

نظر

خیلی ممنون رضا جان آموزشه خوبی گذاشتید ولی کسی که آیفون رو با سیستم عامل فوق عادش ios میگیره دیگه نباید قاعدتا دنبال theme باشه چون آیفون خودش نیازی به تنوع نداره 1 . بعد هم سیدیا برنامه های جالبی داره که خوده من هم دارم استفاده میکنم و واقعا آیفون رو از تنوع و نصب اینگونه theme ها مبرا میکنه

نظر

نوشته اصلی توسط Professional نمایش پست ها
            فکر کنم بشه
            باید فایل Windows Lock.theme رو کپی کنی و بعد فعالش کنی برای برداشتن اون گزینه tap to unlock باید از Lockinfo و برای برداشتن ساعت خود گوشی روی لاک اسکرین هم از clock hide استفاده کرد.
            clock hide تو کدوم سورس هست؟
            i-phone.ir
            The Best or Nothing

نظر

توی سورس خودم موجوده روزبه جون ؛ ماله انجمن رو دقیق نمی دونم.

نظر

یکی شجاعت به خرج بده رو 3g هم امتحان کنه.

نظر

روی 3g فکرش رو نکن
                  اینقدر برنامه رم اشغال کن باید نصب کنی که 3g دیگه بالا نمیاد
                  به نظرم این واسه 3gs هم سنگینه
                  i-phone.ir
                  The Best or Nothing

نظر

منم فکر نمی کنم با نصب این همه برنامه چیزی از ram گوشی 3g بمونه.

نظر

با اجازه رضا جان ، فکر کنم این روش نصب راحت تر باشه !
                      این روش توسط این منبع ذکر شده .
                      موارد مورد نیاز :

• دستگاه جیلبریک شده
                      • دسترسی به Wifi

خوب ابتدا Cydia رو باز کنید و برنامه Backboard رو دانلود کنید !
                      کار این برنامه تهیه نسخه پشتیبان از تم جاری میباشد .
                      حال وارد برنامه شوید و پایین سمت چپ برنامه "+" رو فشار دهید .
                      بر روی لینک بفشارید و http://wyndrepo.googlecode.com/files/OS7Beta.zip رو در تب Safari تایپ کنید !
                      صبر کنید تا دانلود کامل شه !
                      بعد روی OS7 را لمس کنید و گزینه install رو بزنید وصبر کنید تا Respring بشه !
                      تمام

انسانیت خود به تنهایی دینی است که پیروان چندانی ندارد ..

نظر

نوشته اصلی توسط amin_rize نمایش پست ها
                        با اجازه رضا جان ، فکر کنم این روش نصب راحت تر باشه !
                        این روش توسط این منبع ذکر شده .
                        موارد مورد نیاز :

• دستگاه جیلبریک شده
                        • دسترسی به wifi

خوب ابتدا cydia رو باز کنید و برنامه backboard رو دانلود کنید !
                        کار این برنامه تهیه نسخه پشتیبان از تم جاری میباشد .
                        حال وارد برنامه شوید و پایین سمت چپ برنامه "+" رو فشار دهید .
                        بر روی لینک بفشارید و http://wyndrepo.googlecode.com/files/os7beta.zip رو در تب safari تایپ کنید !
                        صبر کنید تا دانلود کامل شه !
                        بعد روی os7 را لمس کنید و گزینه install رو بزنید وصبر کنید تا respring بشه !
                        تمام

اون آدرس رو تو سافاری میزنم قبول نمیکنه.
                        فعلا میرم روش رضا جان رو امتحان کنم.

نظر

دو ساعت وقتمو گذاشتم برای نصبش ولی جواب نداد.
                          آیفون 4 ورژن 4.2.1

نظر

من که عمرا نصب کنم،فکر نکنم آقای هفت هزار هم نصب کنه چون از مخالفان شدید وبندوز در تمامی نسخه هاست.حالا بیایم با هزار مکافات شکل مک به این نازنینی رو به ویندوز تبدیل کنیم؟
                            اما در کل خیلی زحمت کشیدی،خسته نباشی.

نظر

کمکککککککککککککک.
                              من همه برنامه هایی که واسه نصب این تم نصب کرده بودم رو پاک کردم.حالا کل برنامه هام توی دو فولدر apps و games هستن.اونارو چه جوری از اونجا در بیارم.Categories هم نصب میکنم آیمون برنامش نمیاد.
                              آقا رضا به دادم برس.

نظر

صبر کنید ..
                              X