اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

انتشار برنامه بدون اکانت Developer

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• انتشار برنامه بدون اکانت Developer

یکی از مسائلی که اکثرا با اون مواجه هستن انتشار فایل کامپایل شده خودشون هست بدون اینکه اکانت Dev داشته باشن و کد اشون رو Sign کرده باشن . راه حل این مشکل بسیار ساده هست.در مرحله اول شما باید در تنظیمات پروژه خودتون Code Sign رو بردارین .
    حالا بعد از کامپایل شما فایل .APP رو در اختیار دارید و میخواید فایل ipa رو بسازید .

1 - یک فولدر به نام Payload درست کنید و فایل کامپایل شده خودتون در داخل اون قرار بدید .

2 - فایل PNG مربوط به عکسی به عنوان icon برنامه اتون در نظر گرفتین رو در کنار فولدر Payload قرار بدید . اسم این فایل رو به iTunesArtwork تغییر بدید . همونطور که میبینید هیچ پسوندی نداره .

3- این فایل iTunesArtwork و فولدر Payload رو انتخاب کنید و باهم به یه فایل Zip تبدیل کنید . حالا فقط کافیه zip رو به ipa تبدیل کنید .

اما اگر میخواید اطلاعات بیشتری از برنامه خودتون در iTunes نمایش داده بشه باید علاوه بر این دو فایل یک فایل دیگه هم داشته باشید که اسمش iTunesMetadata.plist . این فایل یه XML Based هست و فقط کافیه Tag ها رو دنبال کنید تا به راحتی اطلاعات اتون رو داخلش وارد کنید . برای نمونه شما میتونید یه فایل ipa رو تبدیل به Zip کنید و و بعد از Extract کردن محتویات اش رو نگاه کنید و یک نمونه از این فایل رو در بیارین .

یکی از قسمت هایی که ممکنه در این فایل شما رو کمی سردرگم کنه دسته برنامه هست.چون باید کد مربوط به هر دسته ارو بدونید :

این کد ها به این شکل هستن :

کد:
    Books 	6018
    Business 	6000
    Education 	6017
    Entertainment 	6016
    Finance 	6015
    Games 	6014
    Lifestyle 	6012
    Medical 	6020
    Music 	6011
    News 	6009
    Photography 	6008
    Productivity 	6007
    Reference  	6006
    Social Networking 	6005
    Utilities 	6002
    به این ترتیب بعد از ایجاد این فایل کافیه این فایل رو هم در کنار فایل و فولدری که قبلا تولید کردیم قرار بدید و باهم Zip کنید و در نهایت تبدیل به ipa کنید.
    ویرایش توسط Ali_P : https://i-phone.ir/forums/member/33750-ali_p در ساعت 31-01-2011, 06:44 PM

این code signing رو چجوری غیر فعال کنم؟

نظر

از منوی Groups & Files روی فایل پروژه اتون دو بار کلیک کنید . ( یا در منوی Project قسمت Edit Project Setting ) توی منوی Build برید . قسمت Code Signing identity رو به dont code sing تغییر بدید .

نظر

البته واضحه که با این کار فقط خودتون فایل ipa رو دارید و چون اکانت developer ندارید نمی تونید در App Store قرارش بدید.

نظر

با تشکر از اموزش خوب شما
          میحواستم بدونم فایل ipa که بدست می اید را روی دستگاه جیلبرک نشده نصب کرد

نظر

نوشته اصلی توسط Professional نمایش پست ها
            البته واضحه که با این کار فقط خودتون فایل ipa رو دارید و چون اکانت developer ندارید نمی تونید در App Store قرارش بدید.
            اینکه نمیشه توی AppStore گذاشت که مشخص هست . ولی اینکه فقط خودم دارم ، نه اینطوری نیست . اگر اینطوری بود که من این آموزش رو نمیذاشتم . مسئله دقیقا اینه که شما میتونید ipa رو خودتون پخش کنید بدون اینکه توی AppStore قرار بدید . خیلی از این کارهایی که من انجام دادم به صورت خودکار انجام میشه و خیلی از کسایی که اکانت دارن شاید اصالا متوجه نشن که این اتفاقات میفته .

در مورد گوشی های JailBreak شده یا نشده . راستش من تا حالا امتحان نکردم ولی اگر اشتباه نکنم مشکلی پیش نمیاد . چون شما کد رو Sign نکردی . ولی اگر خواستی امتحان کنی میتونی برنامه خودم رو امتحان کنی

کد:
            http://www.i-phone.ir/forums/thread30322.html

نظر

بعد می رود app store یا نه

نظر

مشکلی نداره روی گوشی های جیلبریک شده کار می کنه.

نه دیگه App Store نمیره گفتم که.

نظر

مرسی از لطف شما

نظر

نست کردم - روی گوشی های غیر جیل کار نمیده - میگه signنیست!*
                    " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
                    TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

من ۲تا برنامه تست کردم یکیش کار داد ولی یکیش میگه sign نشده و نصب نمیشه؟
                      چرا آخه؟

نظر

مشکل sign

سلام
                        از روش شما برای حل مشکل استفاده کردم اما بازهم امکان نصب برنامه را ندارم

یک برنامه ساده در xCode ایجاد کردم،*SignCode را غیر فعال کردم

فایل ipa که را ایجاد کردم

از آیتونز برای نصب روی iPodTouch نسل 3 کهJailBreak هست استفاده کردم اما پیغام
                        Application is not installed on ipod because it is not signed مواجه می شم

XCode version 4.0

اما برنامه وارز شما نصب می شود.

اصلاح: مشکل رو با روشی دیگر حل کردم !!!*
                        ویرایش توسط Behrad3d : https://i-phone.ir/forums/member/17744-behrad3d در ساعت 07-03-2011, 08:49 PM دلیل: رفع مشکل

دیگر برنامه‌ها: بازار، پارسی‌گو، FlappyCar

نظر

سلام

من همه مراحلو طبق اموزش رفتم

اما، زمانی که می خوام نصب کنم با ایتونز به این ارور میخورم :

مشکل چیه؟

چجوری حلش کنم؟

نظر

Appsync رو باید نصب کنید

نظر

اگر باز هم مشکل داشتید به این مسیر برید :

کد:
                              /Developer/Platforms/iPhoneOS.platform/Developer/SDKs/iPhoneOS4.2.sdk
                              اون فایل رو ادیت کنید و CODE_SIGNING_REQUIRED رو به NO تغییر بدید .
                              اگر اجازه ادیت بهتون نمیداد اول کپی کنید یه جا دیگه ادیت کنید و بعد دوباره کپی کنید جای اولش

نظر

صبر کنید ..
                              X