اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در ارسال اس ام اس بیش از یک پارت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در ارسال اس ام اس بیش از یک پارت

باسلام خدمت کلیه دوستان
    من یه چند روزیه که به مشکل عجیب اس ام اس برخوردم ، اونم اینه که اس ام اس اگه دو تیکه بشه ( بیش از 160 کاراکتر در انگلیسی و 70 کاراکتر فارسی ) دیگه اس ام اسم دلیور نمیشه!!
    سیم رو عوض کردم دیدم مشکل حل نشد( با اینکه سیم تو یه گوشی دیگه میتومه اس ام اس 3-4 تیکه هم بفرسته !!! فهمیدم که مشکل احتمالا از گوشیه!!
    دوستان راهنمایی کنین لطفا که من چه کنم!!!
    آیفون 3gs
    OS 4.1

دوستان دقیقا منم چند روزه این مشکلو پیدا کردم و هرکاری میکنم نمیتونم مشکلمو حل کنم گوشی منم 3gs 32 لاکه!! 4.0.1

خواهشا راهنمایی کنین
    ویرایش توسط tidus007 : https://i-phone.ir/forums/member/8548-tidus007 در ساعت 31-01-2011, 05:47 PM دلیل: اشتباه تایپی

نظر

شاید با عوض کردن massage center درست بشه.
      اگر درست نشد پس گوشیه مورد نظر شاید یه موردی داره.
      ویرایش توسط amir_h0ssein : https://i-phone.ir/forums/member/24788-amir_h0ssein در ساعت 31-01-2011, 05:56 PM

نظر

آقا کسی نیست به داد این تاپیک برسه؟!
        کلی از کارامون با اس ام اس است و این مشکل!!!

لطفا مدیر بخش و دوستان به داد این مشکل ما برسن!!
        ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط davidbeckham نمایش پست ها
          شاید با عوض کردن massage center درست بشه.
          اگر درست نشد پس گوشیه مورد نظر شاید یه موردی داره.
          sms center را هم عوض کردم هم 500 گذاشتم هم 501 بازم نشد!!!!

نظر

برنامه Bite SMS را از Cydia نصب کنید . با اون برنامه ارسال کنید . ببینید مشکلتون حل میشه.؟

نظر

نوشته اصلی توسط hamid_2009 نمایش پست ها
              برنامه Bite SMS را از Cydia نصب کنید . با اون برنامه ارسال کنید . ببینید مشکلتون حل میشه.؟
              نشد دوست عزیز
              با bite sms ver.5 هم نشد!!!

نظر

سلام به دوستان عزیز من هم دو سه روزه الان دقیقا همین مشکلو دارم ممنون میشم راهنمایی کنید
                3gs os 4.02

نظر

دیگه فکر می کنم مال سیم کارت های ایران باشه . کسی با ریستور امتحان کرده .؟
                  .
                  من با گوشی نوکیا هم اینجوری ارسال می کنم . یعنی انگلیسی و فارسی . ارسال نمیشه . بعد ار 2 روز دلیوری میده. فکر کنم میکل از سیمکارت های ایران باشه. 

نظر

من با گوشی نوکیا x3 وقتی از حد نصاب کاراکترهای انگلیسی میگذره اصلا تایپ نمیشه...نمیدنم مشکل از کجاست؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط alihps نمایش پست ها
                      من با گوشی نوکیا x3 وقتی از حد نصاب کاراکترهای انگلیسی میگذره اصلا تایپ نمیشه...نمیدنم مشکل از کجاست؟؟
                      داداش سلام
                      بزار این آیفون رو تکلیفش رو روشن کنیم بدا بریم سراغ بقیه لول

ظاهرا اینجور که معلومه مورد واسه بعضی دیگه از دوستان هم رخ داده!!
                      من به 09990 زنگ زدم گفت داریم دیتا بیس اس ام اس رو اصلاح میکنیم اما باید اختلال شما در ارسال باشه نه در چند تیکه نوشتن!!!
                      به هر حال لطفا راهنمایی کنین!!!

نظر

من فکر می کنم کلاً مشکل از اپراتورهای ایران باشه .

نظر

دیگه فکر می کنم مال سیم کارت های ایران باشه . کسی با ریستور امتحان کرده .؟
                          .
                          من با گوشی نوکیا هم اینجوری ارسال می کنم . یعنی انگلیسی و فارسی . ارسال نمیشه . بعد ار 2 روز دلیوری میده. فکر کنم میکل از سیمکارت های ایران باشه. 
                          یه چیز جالب اینه که دلیوری که ریپورتش میاد تاریخ دلیور سال 2065!!!2070!!! مینویسه!!!
                          نمیدونم کمکی میکنه این مورد در پیدا کردن راه حل!!!

نظر

من فکر می کنم کلاً مشکل از اپراتورهای ایران باشه .
                            آخه داداش سیم رو در میارم میزارم رو گوشی HTC و SONY ERICSSON همون اس ام اس ( 3 تیکه ) با این گوشی ها ارسال میشه مثله پلنگ!!!!!

نظر

دقیقا منم ۳gs با ۳.۱.۳ هستم کلا تو اس ام اس های چند پارتی فرصت برای دلیوری نمیده در جا ضربدر می خوره...فک کنم مخابرات برای گوشی های هوشمند باید این کارو کرده باشه.

نظر

صبر کنید ..
                              X