اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پروژه Black Door بهترین fimrware custom برای iPhone 2G

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

با سلام
    میخواستم بدونم نرم افزارهایی که ورژن بالای 4 میخواهند هم تو این کاستوم میشه استفاده کرد ؟ یا باز هم همون 3.1.3 هست؟ هیچ کاری نمیشه کرد ؟
    مثل ibook
    با تشکر
    خیر دوست عزیز. هیچ برنامه ای که iOS4 میخواد ساپورت نمیشه چون پورت کردن iOS4 برای 2جی واقعا خطرناک هستش و احتمال مردن گوشی طبق نوشته های سایت وایتدور وجود داره. 99% گوشی میمیره!
    این فریمور فقط یک کاستوم view از 3.1.3 هستش. البته باید بگم که سرعت فریمور خیلی از سرعت فریمور اصلی اپل بالاتر هستش و اگر گیم خور هستید این فریمور خیلی بدردبخوره!

نظر

آیا امکان داونگرید به ۳.۱.۳ رو داره؟یعنی* اگه خوشمون نیومد میتونیم دوباره به اصلیش برگردونیم؟

نظر

آیا امکان داونگرید به ۳.۱.۳ رو داره؟یعنی* اگه خوشمون نیومد میتونیم دوباره به اصلیش برگردونیم؟
        دوست عزیز این کاستوم فریمور 3.1.3 هستش. به هیچ وجه نمیشه iOS4 رو برای آیفون 2جی پورت کرد!
        دانگرید برای این فریمور مفهومی نداری. در واقع ریستور باید بکنید اگه خوشتون نیاد.
        فریمورهای وایتدور کاستوم 3.1.3 هستند

نظر

اولين مشكل بزرگ!
          يهو پيش مياد كه يه پوشه غيبش ميزنه، برنامه هاي داخلشم ديده نميشه
          يه باز كه يه برنامه ديگه رو باز كني و ببندي ميبيني برنامه هاي داخل اون ريختن بيرون و از فولدر هم خبري نيست!!!
          تا حالا دوبار برام پيش اومده، فولدري كه تو صفحه اول هست اين بلا سرش مياد!!
          حتما بعد از ساختن یک فولدر springboard رو از حالت edit خارج کنید سپس اقدام به ساختن یک فولدر دیگه کنید. یا در حالتی که به iTunes وصل هستید منظورم sync نیست درحالتی که usb وصل هستش اقدام به ویرایش فولدرها نکنید. برای برگردوندن اون برنامه هایی هم که محو میشن فقط کافیه respring یا reboot کنید
          تو اين مدت داشتم با فولدر ور ميرفتم، كلا اگه اعصاب فولادي دارين سراغ فولدر برين!
          نسخه ی جدید iOS3 Folders سازنده ی این برنامه Darlo770 که روی فریمور 4.3 وایتدور قرار داره بسیار پیشرفت کرده.
          من كه دارم برميگردم به همون كاستوم فريموري كه تو صفحه اول،پست اول همين تاپيكه.
          اين ورژن جديدا احتمالا رو 3G خوب جواب بده.
          هنوز وایتدور برای آیفون 3G اقدام به ساخت یک فریمور بر پایه ی iOS4 نکرده و تمامی کاستوم فریمورهای وایتدور بر پایه ی iOS3 ساخته شدن. طبیعتا به خاطر دارا بودن ram بیشتر و cpu قویتر 3G نسبت به 2G این فریمورها بروی 3G سریعتر و کارآمدتر هستند

نظر

سلام

نوشته اصلی توسط freephoenix نمایش پست ها
            ی ios3 ساخته شدن. طبیعتا به خاطر دارا بودن ram بیشتر و cpu قویتر 3g نسبت به 2g این فریمورها بروی 3g سریعتر و کارآمدتر هستند
            خسته نباشی دوست عزیز

ولی من فکر میکردم که ایفون 2 با ایفون 3 هیچ فرقی با هم نمیکنن به غیر از 3جی بودن و جی پی اس همه امکاناتشون یکیه درسته ؟؟؟؟

نظر

خسته نباشی دوست عزیز

ولی من فکر میکردم که ایفون 2 با ایفون 3 هیچ فرقی با هم نمیکنن به غیر از 3جی بودن و جی پی اس همه امکاناتشون یکیه درسته ؟؟؟؟
              عزیز اگه فقط یه 3G بودن بود نمیدونم چرا یک سال طول کشید تا 3G رو ساختن!
              اگر همه چیش یکیه غیر اون چرا 2G فریمور 4.0.1 رو ساپورت نمیکنه؟
              ما (استفاده کنندگان آیفون) اسم 2G رو این گزاشتیم وگرنه apple خودش فقط میگه iPHONE.
              ram و cpu نسخه ی دوم آیفون (3G) حدودا 125% تا 150% قویتر از نسخه ی اول آیفون (2G) هستش
              منم منظورتو از 3جی بودن و gps رو درک نمیکنم، آیفون 2G من با برنامه ی xGPS جی پی اس رو هم ساپورت میکنه، دیگه نمیدونم اونی که شما میگی فکر کنم برای برنامه ی Find my iphone هستش که برا iOS4 هستش
              بعدش هم، گوشی من که لاک سیم کارت 3g انگلیس هستش (اسم اپراتور رو نمیدونم نگید نمیدونه داره چرت میگه!!!) چطور 3g رو ساپورت نمیکنه؟ این مورد برای خودم سوال هستش
              ویرایش توسط FreePHOENiX : https://i-phone.ir/forums/member/48538-freephoenix در ساعت 30-03-2011, 12:10 AM

نظر

با سلام.
                من هم تست کردم و هیچ مشکلی نداره.
                نصب بسیار آسان داره و برای من هیچ گونه ارور ی نداشت.

نظر

ممنم نصب کردم حرف نداره خیلی خوبه

نظر

لطفا راهنمایی کنید که:
                    یه آیفون 2g دارم که 2 سال گم شده بود و الان به دستم رسید خواستم از این فرمور استفاده کننم اما آیتونز این پیغام رو میده : The iPhone "name" Could not be restored because the firmware file is not compataible .
                    حالا گوشی روی Dfu مونده و نمی دونم چه کنم؟
                    ضمنا ورژن گوشیم 1.0.2 هست.

نظر

عزیز شما با چیز پی ان باید ریستور کنید در حالت dfu یا recovery. اگر این عملی نشد و اخطار داد ذکر کنید تا راهنمایی کنیم
                      ویرایش توسط FreePHOENiX : https://i-phone.ir/forums/member/48538-freephoenix در ساعت 05-04-2011, 02:10 PM

نظر

میشه یه راهنمایی کوچیک کنید؟
                        چطوری میشه پوشه درست کرد و اینکه چطور باید اون برنامه خالی کننده رم رو اجرا کرد؟
                        چون چیزی پیدا نکردم که اینکارو انجام بده!
                        ممنون میشم!

نظر

This file is either removed due to copyright claim or is deleted by the uploader
                          اگه میشه یه جا دیگه آپ کنین

نظر

این hacktivated unlock آخرین نسخه:

نظر

نوشته اصلی توسط professional نمایش پست ها
                              این hacktivated unlock آخرین نسخه:
                              سلام

عزیز چه امکاناتی به این نسخه اضافه شده من الان در حال دانلود کردنش هستم ؟؟؟؟

نظر

سلام دوستان من این ورژن جدید رو هم خودم الان تست کردم خیلی خوبه بازیها رو خوب اجرا میکنه و هیچ مشکلی ندارم من که راضی هستم از این نسخه البته اینم به شماها بگم که درست کردن یه همچین فریمو ی واسه خیلی ها اسونه و من خودم هم میتونم درست کنم

اینا ورداشتن یه سری فایل رو از قبل رو گوشیشون نصب کردن ککه ایتونز باهاشون کاری نداره و یک سری فایل برنامه هم به صورت نصب خودکار تو سایدیا گزاشتند که کار ساده ای هست ولی بازم ضحمت کشیدن دستشون درد نکنه

نظر

صبر کنید ..
                                X