اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پروژه Black Door بهترین fimrware custom برای iPhone 2G

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

عزیز از whited00r استفاده کنید. تمامی چیزهایی که blackdoor استفاده میکنه برای ظاهر شبیه به ios4 همگی مال whited00r هستش. و بهتره بدونید الان فریمور 4.4.1 وایتدور حتی mms رو فعال توی قسمت مسیج ها داره! خیلی سریع هستش فریمور جدیدش! شما خودت از سایتش changeهاش رو ببینید

نظر

میشه خواهش کنم لینک قرار بدید همه استفاده کنن؟4.4.1 white door برای 2G

نظر

عزیز تمامی فریمورهای وایتدور روی سرور مولتی آپلود شدند که هیتلرن ولی من لینکش رو اینجا قرار میدم با توجه به هیتلری سایت حتما شما میتونید استفاده کنید
        ویرایش توسط FreePHOENiX : https://i-phone.ir/forums/member/48538-freephoenix در ساعت 20-06-2011, 01:58 PM

نظر

دوستان من تست کردم.blackd00r جالب تر بود.1جورایی سلیقه اییه.چطور میشه از گزینه free ram استفاده کرد؟

نظر

نوشته اصلی توسط black.rose1370 نمایش پست ها
            دوستان من تست کردم.blackd00r جالب تر بود.1جورایی سلیقه اییه.چطور میشه از گزینه free ram استفاده کرد؟
            کار نمیکنه. من قبلا استفاده کردم. بلکدور زیاد باگ داره. مطمئن باش خیلی زود ازش خسته میشی. من برای شما میگم وگرنه وایتدور مال بابم که نیس

نظر

بچه ها این جا جای این سوال نیست ولی وقتی میرم تو لیست تماس ارو n میاد جفت باطریم.مال چی هست؟

نظر

سلام من الان حدود 1 ساله که 2g دارم... تا حالا هم مشکلی نداشتم که بخوام ریستور کنم.... ولی الان دیگه دوس دارم یکم شبیه 4 کنم... همه ی پست ها رو هم خوندم فقط اگه میشه لطفا یه لینک از بلک دور و یه لینک از وایت دور برام بذاریم.... اگه هیلتر نباشه چه بهتر
                بازم ممنون از همه ی شما

نظر

ممنون واقعا

نظر

دوست عزیز همگی این کاستوم ها چه بلکدور و چه وایتدور رو سرور مولتی آپلود شدن و نمیتونی لینکی که قیلتر نباشه پیدا کنی. مگر اینکه مدیران زحمتش رو بکشن

نظر

مرسی اشکالی نداره قیلتر باشه..... هر لینکی رو تو صفحه های قبلی میزم میگه پاک شده

نظر

Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!
                        اینم لینک

نظر

دوستان یه سوالی داشتم الان من یه آیفون 2g دستم رسیده و میخواستم این کاستوم رو روش بریزم چون ایتیونز ورژن آخر دارم نمیتونم ری استور کنم به این کاستوم ؟ همش ارور میده

نظر

کسی نمیتونه کمک کنه؟

نظر

نوشته اصلی توسط daskoor نمایش پست ها
                              دوستان یه سوالی داشتم الان من یه آیفون 2g دستم رسیده و میخواستم این کاستوم رو روش بریزم چون ایتیونز ورژن آخر دارم نمیتونم ری استور کنم به این کاستوم ؟ همش ارور میده
                              چه پیغامی میده؟

نظر

با چه برنامه ای باید این وایت دور رو ریخت رو گوشی؟
                                میشه مراحلش رو به ترتیب با برنامه های مورد نیازش کامل بگید؟

نظر

صبر کنید ..
                                X