اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پروژه Black Door بهترین fimrware custom برای iPhone 2G

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

100 بار این مدلی رفتم با 3.12 و 3.1.3 هر دوش
    تو این قسمت گیر می کنه و نمیشه

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

والا من دفه قبلم که اینجوری شده بود با blackra1n زدم و منو ها اومدن و اوکی شد ولی الان متاسفانه سیم کارت کار نمی کنه وقتی می خوام تو آی تیونز ثبت کنم از شانس ماس دیگه

چه راحی هست بشه تنها سدیا رو نصب کرد و بشه رفت به منو ها؟؟!

موندم چرا blackra1n هنگ می کنه و یچ اتفاقی نمی افته بعد از 10 دقیقه اتومات گوشی خاموش و روشن میشه و هیچی به هیچی

نظر

دوستان آیا میشه این BlackDoor رو روی iPod 2G نصب کرد؟

نظر

نوشته اصلی توسط vafor نمایش پست ها
        دوستان آیا میشه این blackdoor رو روی ipod 2g نصب کرد؟
        نخیر دوست عزیز نمیشه.

نظر

نوشته اصلی توسط gigawarn نمایش پست ها

والا من دفه قبلم که اینجوری شده بود با blackra1n زدم و منو ها اومدن و اوکی شد ولی الان متاسفانه سیم کارت کار نمی کنه وقتی می خوام تو آی تیونز ثبت کنم از شانس ماس دیگه

موندم چرا blackra1n هنگ می کنه و یچ اتفاقی نمی افته بعد از 10 دقیقه اتومات گوشی خاموش و روشن میشه و هیچی به هیچی
          از ورژن ٩.٤ redsnow استفاده كن اگه نشد رو يه سيستم ديگه تست كن.

نظر

Last BlackDoor Release: 4.2.0

با سلام و تشكر از دوستان
            اينم جديدنرين ورژن بلك دور با لينك مستقيم.

1. Download: iPhone 2G - 4.2.0

2. Restore:

3. After Restore, start Cydia, Reload it and then restart iPhone. It's all.
            (If displays warning "Erroratabase" nothing happens click on Okay and continue.)
            This manual is for beginners, described in detail:
            After Restore turn on iPhone after load LockScreen unlock.
            Now see "Sim Locked" click on Unlock and write your PIN and click on OK,wait around 30sec.
            About after 30 seconds the message appears again "Sim Locked" unlock and then start Cydia,
            click on Reload,after Reload Restart iPhone. It's all.
            Proceed exactly step by step. And should not be receive Error.Database in Cydia

Publishing direct link is not allowed out of this website.

CHECKSUM Release 4.2.0
            File: iPhone1,1_3.1.3_7E18_BlackDoor_4.2.0.ipsw
            Size: 277.749.054 B
            Hash: 65F96A06AF5A1A9DE8796A654C587531

CHANGELOG Release 4.2.0
            Archive Old Releases (Download,Changelog)

Tested on Windows 7 32bit,64bit
            Tested on Mac OS X SnowLeopard 10.6.5
            Tested with iTunes 10.1.2
            Compatibility with iDroid
            (Android for iPhone using dualboot)

لينك دانلود

نظر

من هر كاري كردم اين برنامه نيومد بالا؟؟؟
              http://www.blackdoorproject.wz.cz/images/cleaning.jpg

نظر

توضيحات

با سلام
                يه توضيح كه مي تونم خدمت دوستان بعد از نصب اين فروم ور كاستوم بدم اينكه در كل بدرد نمي خوره به جزء يه ظاهر قشنگ اصلا سرعت قابل قبول به نصبت فروم ور اصلي نداره جوري كه من نيم ساعت هم نتونستم تحملش كنم و فرم ور اصلي رو نصب كردم.

نظر

نوشته اصلی توسط gigawarn نمایش پست ها

سلام

دوست عزیز انقدر به آب و آتیش نزن یکم خونسردیتو حفظ کن

بعد برو با همون blackra 1 ببرش تو حالتی که آیتونز و usb رو نشون میده بعد آیتونز رو بیار بهت اجازه میده دوباره ریستور کنی*

نظر

سلام دوستان
                    من نسخه پورت شده رو تست کرده بودم اصلا خوب نبود ولی امروزبا این ورژن ریستور کردم واقعا عالیه
                    ومشکل خاصی داخلش ندیدم وبازی های سنگین که تو 3.1.1قبلی اجرا نمیشد به راحتی اجراشد
                    از آقای Professionalممنون ومتشکر

نظر

سلام .
                      من اینو با چه نرم افزاری ریستور کنم .
                      با آیتونر که میریزم دقیقا در آخرین مرحله گیر میکنه و دیگه پیشرفتی نداره ؟
                      اینو میتونم با نررم افزار دیگه ای هم بریزم ؟

نظر

نه باید با itunes ریستور کنید چه پیغامی میده؟

نظر

نوشته اصلی توسط arefff نمایش پست ها
                          خوب تستس کردم کاملا
                          هیچ مشکلی نداره
                          بخوبی کار میکنه
                          یه زره رو مصرف باتری بخاطر sb setting و backgrunder تاثیر داره که شما میتونی اونو راحت از سیدیا پاک کنین اگه نخواستین
                          فقط تئ بازی gangstar 2 که میرم گوشی رمش نمیکشه دیگه و هنگ میکنه
                          ولی در کل بسیار جالب و خوب هست
                          پیشنهاد میکنم استفاده کنین
                          سلام
                          من پروژه whited00r رو تست كردم اينجا
                          http://www.i-phone.ir/forums/showthread.php?p=322637
                          چنگي به دل نميزد، درواقع بزرگترين مشكلش اين فولدر ها بودن،
                          اين blackd00r چجورياست!؟
                          از اون بهتره!؟
                          فولدراش كارآمدترن!؟
                          چند تا عكس بزارين لطفا البته اگه مقدوره!

نظر

يه سري عكس سايت سازنده اينجا گذاشته ولي بهتر بودنشو خبر ندارم!!

http://blackdoorproject.wz.cz/features.html

البته اين white با black رقابت دارن حالا كار كي بهتره بايد يكي باشه كه جفتشون رو تست كرده باشه :دي

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

بهترین کاستوم قریمور 2g! نسخه ی 4.3 whited00r

دوستان من هر دو رو تست کردم و واقعا میگم بزرگترین اشتباه اینه که با blackdoor کار کنید!
                              به هیچ عنوان قابل قبول نبود!
                              من از نسخه ی 4.1.1 با WHiTED00R همراه هستم و واقعا عالی بود و وقتی به این انجمن اومدم نسخه ی 4.2.1 رو روی دستگاهم داشتم. به این خاطر که جناب Professional گفته بودند بهترین کاستوم فریمور 2g ماله بلکدور هستش من رفتم و و دانلودش کردم و واقعا میگم فقط 260 مگابایت ضرره شارژ adsl کردم! دیگه بماند که دردسرهای ریستور رو هم قبول کردم!
                              الان هم نسخه ی 4.3 وایتدور بیرون اومده که واقعا از نسخه ی قبلی شونم سرعتش بیشتره! واقعا خوراک گیم هستش!
                              جالب در مورد بلکدور اینه که تو وبسایتش نوشته این یک کپی از وایتدور نیست اما داره از پکیج هایی استفاده میکنه که وایتدور و کارکنانش ساختن!
                              مثلا فولدربندی، مولتی تسکینگ و حتی هوم والپیپر کار Darlo770 هستش که از کارکنان یا همکاران وایتدور هستش که میتونید تو فروم وایتدور ببینید که داره فعالیت میکنه و برای رلیزهای بعدی از اعضای انجمن ایده میگیره اما بلکدور میگه کپی نیست!!! من میگم کاملا کپی شده از وایتدور هستش و هیچ شکی درش نیست و باید بدونید که وایتدور به غیر از اینکه برای 2g فرومور ساخته برای آیپد های 1g و 2g و حتی آیفون 3g نیز کاستوم فریمورهای خیلی قوی ارائه داده! که پیشنهاد میکنم حتما از اونا استفاده کنید!
                              یوزر من در فروم وایتدور PHOENiX هستش که اگه به اونجا اومدید اگر سوالی داشتید در خدمتم.
                              به هر حال من از نسخه ی 4.3 یه پستی داده بودم در قسمت فریمور 4 پورت شده برای 2g که اینجا کپیش میکنم تا بخونید!
                              PM #46 (permalink)
                              WHiTED00R فریمور جدید 4.3 رو هم رلیز کرد! واقعا عالیه. سرعتش از نسخه ی قبلی هم بهتره
                              فولدر بندی، قابلیت والپیپر برای home اسکرین، سایه داشتن iconها، شیشه ای بودن dock، اشتراک گذاری اینترنت توسط کابل و بلوتوث (کار نمیکنه البته درایو رو نمیتونه نصب کنه ویندوز وگرنه شناسایی مشیه، شاید با مک کار کنه)، مولتی تسکینگ با سه ثانیه گرفتن HOME، داشتن respring در داخل setting>general، داشتن TTY یا ماشین تایپ از راه دور () در setting>phone، جیلبریک و آنلاک شده، قابلیت فیلمبرداری. بدون نصب بودن afc2add سازگاری داره با آیفون باکس و پی سی سویت!
                              میتونید واسه شبیه تر شدن به iOS4 از سورس خود سایت که در زیر نوشته شده پکیج WDFakeGameCenter رو دانلود کنید که یک ایکون اضافه میکنه به شکل و شمایل GameCenter که البته کار نمیکنه. اینم از سورس: http://whited00r.com/repo
                              حتما به همین شکل وارد کنید و www اضافه نکنید چون با www یه سورس دیگه ی سایت هستش که update نمیشه

چند نکته قبل از سینک با آیتونز (حتما سینک نکنید قبل از این نکات!):
                              1. بعد از نصب شدن فریمور یکبار برای راه اندازی مولتی تسکینگ و فولدر بندی و دیگر قابلیت های iOS4 یکبار گوشی رو ریبوت (خاموش و روشن) کنید.
                              2. بازهم میگم قبل از سینک با آیتونز یکبار به سیدیا برید و بگذارید که refresh data خودش رو انجام بده و update ظاهر شده مربوط به cydia رو انجام بدید و یکبار دیگه ریبوت کنید
                              3. backup قبلی خودتون رو از آیتونز پاک کنید و گوشی رو به سیستم متصل کنید و set as new رو حتما بزنید. حتما! چون اگه اینکار رو نکنید کل فریمور قاطی میکنه!
                              دوستان توجه کنند که من گفتم سینک! بگزارید بعد از نصب فریمور، گوشی بوت شه و آیتونز اون رو شناسایی کنه. بعد از شناسایی از کابل جدا کنید و نکاتی که گفتم رو انجام بدید

من لینک دانلود این فریمور رو قرار میدم که نسخه ی full هستش و همه چیز هایی که گفتم رو داره و توسط خود سایت WHiTED00R در اونجا آپلود شده البته باید هیتلر شکن یا چیز پی ان داشته باشید چون هیتلره.
                              این دو لینک قابلیت resume داشتن واسه این فقط اینا رو میزارم.

MEGAUPLOAD - The leading online storage and file delivery service

zSHARE - iPhone1_1_whited00r43FU.zip - Free File Hosting Service | Audio and Video Sharing | Image Uploading | Web storage
                              ویرایش: قابلیت MMS داره! البته باید بگم که getway رو باید دستی وارد وارد کنید. settings>general>network>cellular data network>mms
                              ویرایش توسط FreePHOENiX : https://i-phone.ir/forums/member/48538-freephoenix در ساعت 29-03-2011, 09:53 PM

نظر

با سلام
                                میخواستم بدونم نرم افزارهایی که ورژن بالای 4 میخواهند هم تو این کاستوم میشه استفاده کرد ؟ یا باز هم همون 3.1.3 هست؟ هیچ کاری نمیشه کرد ؟
                                مثل ibook
                                با تشکر

نظر

صبر کنید ..
                                X