اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش تصویری کنترل کامل از راه دور کامپیوتر با آیفون و آیپاد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش تصویری کنترل کامل از راه دور کامپیوتر با آیفون و آیپاد

یرای کنترل کامل کامپیوتر بوسیله ایفون و ایپاد احتیاج به دو نرم افزار و یک اکانت Gmail دارین ساده ترین روشی که امکان داره

این آموزش هم برای مک و هم برای ویندوز انجام میشه که من آموزش ویندوزش و میزارم مراحل زیادی و رو کامپیوتر طی نمی کنیم

برای شروع نرم افزار های زیر را دانلود کنید

دانلود نرم افزارi Teleport برای ویندوز

دانلود نرم افزارi Teleport برای مک

نرم افزارi Teleport برای آیفون / آیپاد ( وارد این صفخع بشین و از سرور دلخواهتون دانلود کنید)

پس از نصب بر روی کامپیو تر و ایفون ایتدا مراحل کامپیوتر را دنیال می کنیم

برنامه را باز کنید و ای دی جیمل و پسورد خود را وارد نمایید.

نکته : به دلیل اینکه برنامه یه صورت گلوبال ریموت اقدام به کنترل سیستم میکند برای راحتی کاربر و استفاده از ای پی ولید از سرویس گوگل تاک استفده می کند. شما می تونید یه جیمیل درست کنید و ایدی اصلی خود را ندهید

سپس بر روی کانکت بفشارید
    پس از کانکت شدن کار ما با کامپیوتر تمام است

حالا نرم افزار را برا روی ایفون نصب کنید و وارد محیط برنامه شوید. وارد تب دوم Internet شوید

کافیست ای دی جیمیلی که وارد کرده اید را نیز در این قسمت نیز وارد کنید

در این مرحله در حال اتصال به جی میل هستید

پس از انکه اتصال بر قرار شد نام کامپیوتر شما نمایان میشه که با تاچ روی اسم میتوانید متصل شوید

در حال اتصال و اوردن محیط دسکتاپ

محیط دسکتاپ و پایان کار

شما کنترل های خاص مثل کیبورد و دیگر چیز ها را در قسمت مشخص شده در تصویر می توانید به دست بگیرید

تشکر فراموش نشه
    ویرایش توسط kill3rd : https://i-phone.ir/forums/member/28496-kill3rd در ساعت 24-01-2011, 05:49 AM

سلام ضمن تشکر
    من این برنامه رو نصب کردم همه چیزش خوبه بجز اینکه موس نداره و کلیک سمت راست نمیشه کرد همچنین اینتر رو صفحه کلید نداره و سخته با انگشت تو صفحه بجای اینتر کلیک کنیم

نظر

مهمترین مشکل این برنامه این هست که باید اکانت Gmail داشته باشید و با برنامه ی Teamviewer هم این کار رو میشه کرد :
      باید این برنامه هم روی دستگاه و کامپیوتر شما نصب باشه :d
      ویرایش توسط STala : https://i-phone.ir/forums/member/6273-stala در ساعت 24-01-2011, 07:58 AM

نظر

نوشته اصلی توسط civil123 نمایش پست ها
        سلام ضمن تشکر
        من این برنامه رو نصب کردم همه چیزش خوبه بجز اینکه موس نداره و کلیک سمت راست نمیشه کرد همچنین اینتر رو صفحه کلید نداره و سخته با انگشت تو صفحه بجای اینتر کلیک کنیم
        برنامه ی Teamviewer هم اینتر داره و هم کلید سمت راست :d

نظر

این برنامه telekinesis - Project Hosting on Google Code فقط کافی روی مک اجرا بشه و بعدتوسط Web Browser میشه کنترل کرد مک را.
          برنامه ساده و خوبی هست - اما چون تمام ارتباط با Web Browser هست . سرعت کمی داره.
          " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
          TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

نوشته اصلی توسط haamid نمایش پست ها
            مهمترین مشکل این برنامه این هست که باید اکانت gmail داشته باشید و با برنامه ی teamviewer هم این کار رو میشه کرد :
            باید این برنامه هم روی دستگاه و کامپیوتر شما نصب باشه :d
            به نظر من یکی از خوبیاش اینه که اکانت حیمیل می گیره شما بابتش پول که پرداخت نمی کنید یکی بسازسن اگه شک دارین. از این حیص می گم خوبه که مشکل سر و کله زدن با ای پی و پورت از بین میره

نظر

نوشته اصلی توسط civil123 نمایش پست ها
              سلام ضمن تشکر
              برنامه ریموت رو موبایله باید یه سری محدودیت نسبت به کیبرد 10n تایی داشته باشه ولی این برنامه نداره شما اگه روی موبایل تو تب اول Home وارد منوی دوم controls بشین لیست کاملی از کنترل ها رو بهتون میده از کلیک دابل کلیک راست کلیک بگیر تا زوم اسکرول تسک سوییچ

نظر

نوشته اصلی توسط kill3rd نمایش پست ها
                به نظر من یکی از خوبیاش اینه که اکانت حیمیل می گیره شما بابتش پول که پرداخت نمی کنید یکی بسازسن اگه شک دارین. از این حیص می گم خوبه که مشکل سر و کله زدن با ای پی و پورت از بین میره
                من خودم اکانت Gmail دارم
                برنامه ی teamviewer خودش اکانت با اجرا شدن برنامه اکانت بهت میده بدون اینکه دیگه بری جایی ثبت نام کنید

نظر

صبر کنید ..
                X