اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بوت سه گانه مکینتاش ( بصورت اورجینال )، لینوکس ( اوبونتو ) و 7

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط iEdris نمایش پست ها
    هم من و هم دوستم میخواهیم مک رو رو پی سی نصب کنیم

اون گزینه رو که گفتی من ندارم دوستم رو نمیدونم اگه اون داشته باشه مراحل نصبش چه جوریه ؟

حالا منی که ندارم مراحل نصبش واسه من چه جوری میشه ؟؟؟
    برای تو سخت، برای دوستت هم سخت .... ( ). ولی اگر هر شخصی توی بایوسش، این گزینه رو داشته باشه، میتونه با همین آموزش نصب کنه.

برای خودت هم بزودی یه آموزش ساده میزارم، برای کسانی که میخوان روی Asus Rampage ll Extreme نصب کنن، مشکلی نداشته باشن.

نظر

• من تو عکس زیر گزینه ahci رو در فلش دوم که گذاشتی دارم ولی گزینه ای رو که با فلش اول مشخص کردی ندارم

راستی Asus Rampage ll Extreme واسه دوستمه

کلا وقتی با iboot دی وی دی مک رو اجرا میکنم میره تو نصب اول نصب که زبان رو انتخاب میکنم continue میزنم مینویسه که مک نمیتونه رو این سیستم نصب بشه

البته تو بایوس هم هیچ تغییری ایجاد نکردم 
      ویرایش توسط iEdris : https://i-phone.ir/forums/member/12688-iedris در ساعت 08-05-2011, 02:57 PM

نظر

• سلام siwa ی عزیز من دی وی دی retail 10.6.3 اورجینال خریدم با iboot مشکلی ندارم ولی دی وی اورجینال رو که می گذارم مراحل اولیه نصب رو پیش می ره ولی به محیط گرافیکی پارتیشن بندی و نصب که میرسه پیغام میده : can not install on this computer میده لطفا راهنمایی کنید چی کار کنم 

نظر

• اینم عکسش :
          مشخصات سیستم
          cpu : cori 3 550 3.20
          VGA : Ati 5450 1G
          Ram : 4G
          Motherbord: Gigabyte H55M-USB3

نظر

• سلام.
            مال من هر دو گزینه ی منوی انتجرتد .. رو نداره.
            موقع نصب تو همون صفحه سفید با علامت اپل علامت ورود ممنوع میاد!(/)

نظر

• نوشته اصلی توسط sirouss نمایش پست ها
              سلام siwa ی عزیز من دی وی دی retail 10.6.3 اورجینال خریدم با iboot مشکلی ندارم ولی دی وی اورجینال رو که می گذارم مراحل اولیه نصب رو پیش می ره ولی به محیط گرافیکی پارتیشن بندی و نصب که میرسه پیغام میده : can not install on this computer میده لطفا راهنمایی کنید چی کار کنم 
              نوشته اصلی توسط sirouss نمایش پست ها
              اینم عکسش :
              مشخصات سیستم
              cpu : cori 3 550 3.20
              VGA : Ati 5450 1G
              Ram : 4G
              Motherbord: Gigabyte H55M-USB3
              دوست عزیز، مشخصات سیستم شما، به جز گرافیک با مشخصات سیستم من یکی هستش. و چون من بدون مشکل تونستم نصب کنم، شما یا اگر میتونی یکبار گرافیک رو عوض کن ببین بازم همین مشکل رو داری ؟ یا اگر نمیتونی، DVD ات رو عوض کن به نسخه Retail 10.6.0 . مشکلت باید از یکی از این دو مورد باشه. ( البته مشکل گرافیک خیلی احتمالش کمتره. )

نظر

• نوشته اصلی توسط undead نمایش پست ها
                سلام.
                مال من هر دو گزینه ی منوی انتجرتد .. رو نداره.
                موقع نصب تو همون صفحه سفید با علامت اپل علامت ورود ممنوع میاد!(/)

وست عزیز، شما احتمالا قطعه IDE دارید که در هنگام بوت نمیزاره بوت کامل انجام شه و با هاردها تون تداخل ایجاد میکنه.

شما باید دستگاه های IDE تون رو با Jumper بصورت Master و Slave تنطیم کنید تا مشکل تون حل بشه.
                ( برای تهیه Jumper میتونید به اولین مغازه خدمات سخت افزاری نزدیک محل سکوننتون برید و بگید Jumper میخواید. )

(*اگر نتونستید خودتون تنظیم کنید، کل سیستم رو پیششون ببرید و بهشون بگید این کار رو برای شما انجام بدن. )

(*تنظیم Jumper هم خیلی ساده است. یکبار از رو دستشون نگاه کنید، خودتون یاد میگیرید. )

البته اگر شما گزینه های AHCI رو روی سیتمتون ندارید، پس نمیتونید اصلا از این روش مک رو نصب کنید و باید از گزینه ای دیگه ایی مثل HAZARD یا iAtkos یا iPC یا Universal یا ... استفاده کنید.
                ویرایش توسط siwa : https://i-phone.ir/forums/member/25144-siwa در ساعت 13-05-2011, 10:40 AM

نظر

• سلام
                  من لپ تاپ acer دارم
                  با کارت گرافیک intel GMA 4500
                  روی لپ تاپ من نصب میشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sokooot نمایش پست ها
                    سلام
                    من لپ تاپ acer دارم
                    با کارت گرافیک intel gma 4500
                    روی لپ تاپ من نصب میشه؟
                    دوست عزیز، اگر در ماردبرد لپ تاپ شما گزینه ahci برای نوع خواندن اطلاعات از روی هارد وجود دارد، پس میتونید نصب کنید.

نظر

• راستی این آموزش رو که قرار بود از طریق مک و usb برای نصب مک رو پی سی بزاری به کجا رسید ؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
                        دوست عزیز، اگر در ماردبرد لپ تاپ شما گزینه ahci برای نوع خواندن اطلاعات از روی هارد وجود دارد، پس میتونید نصب کنید.
                        از کجا باید بفهمم؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط iedris نمایش پست ها
                          راستی این آموزش رو که قرار بود از طریق مک و usb برای نصب مک رو پی سی بزاری به کجا رسید ؟؟؟؟
                          ادریس جان دارم روش کار میکنم، شاید تا آخر هفته آماده بشه. ( ولی قول نمیدم چون الان فصل امتحانات هستش. )

نوشته اصلی توسط sokooot نمایش پست ها
                          از کجا باید بفهمم؟؟
                          دوست عزیز، ببینید در بایوس مادربردتان گزینه ایی که تنظینات آن ahci داشته باشد، وجود دارد یا خیر.

نظر

• سوال من اینه، تو این روشی که گفتین بعد از اتمام کار اولویت بوت با کدوم سیستم عامل هاست؟
                            اول مک بعد ویندوز بعدش لینوکس؟
                            من در مورد gptsync چیزی نمی دونم ولی امکانش هست ویندوز رو بیخیال شم و بعد پارتیشن بندی guid مستقیم لینوکس رو نصب کنم؟ در این حالت بعد از نصب مک هنگام بوت سیستم می شه grub رو بالا آورد؟ یعنی grub بالا میاد؟

نظر

• بله. اول مک. بعد ویندوز سون. بعد لینوکس اوبونتو
                              عزیز تو آموزش ذکر شده که میتونید از لینوکس بگذرید ولی از 7 نه!
                              gptsync هم فقط به خاطر اینه که بعد از نصب لینوکس بوتلودر ویندوز خراب میشه و اون درستش میکنه و ربطی به پارتیشن بندی guid نداره. بوتلودر مک هم فرق داره. شما حتما باید chameleon یا هر بوتلودر دیگه ای رو نصب کنید.

نظر

• سلام دوستان

تویه پست اول در مورد لپ تاپ چیزی نوشته نشده بود.این آموزش روی لپ تاپم عملیه؟!

نظر

صبر کنید ..
                                X