اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بوت سه گانه مکینتاش ( بصورت اورجینال )، لینوکس ( اوبونتو ) و 7

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
    دوست عزیز، کمی خودتونو کنترل کنید. ( ). خب این دوستمون حتما چون خیلی از آموزش های دیگه رو امتحان کرده بوده، و به نتیجه نرسیده، فکر کرده، ممکنه این هم نتیجه نده، احتمالا فقط برخی نکات آموزش رو خونده. ( شما به خودت مسلط باش عزیز )

دوست عزی، مشکل این نسسخه اینه که فقط و فقط در محیط مک باید رایت بشه. شما یا باید از مغازه دارها، یا از دفتر انجمن یا از دوستان دیگری که این نسخه رو دارن، این DVD رو تهیه کنید.

در ضمن حجم این DVD دقیقا 6.3 گیگ هستش که 5.4 گیگ آن برای خود OS هستش و 900 مگ باقی مانده برای برنامه Bootcamp هستش که در محیط ویندوز در داخل این DVD دیده میشود. ( در محیط ویندوز، فقط این برنامه دیده میشه، و برنامه های دیگه و قسمت بوت DVD دیده نمیشود. )

دوست عزیز، میشه بگید CPU تون پی بود ؟ و مادربرد. ( چون میتونم احتمالا مشکل ریست شدن شما رو در نسخه های دیگه حل کنم. )
    نه سالار جان اون فقط شکلکه واسه توجه بیشتر
    سی پی شون corei7 و مادربرد asus rampage formula III یچی اینوجوری بود

نظر

• نوشته اصلی توسط FreePHOENiX نمایش پست ها
      نه سالار جان اون فقط شکلکه واسه توجه بیشتر
      سی پی شون corei7 و مادربرد asus rampage formula III یچی اینوجوری بود
      ممنون، ولی مدل CPU رو دقیق میخوام.

Core i7 ؟؟؟ sandybridge هستش دوست عزیز ؟

نظر

• Corei 7 950 3.06 GHz 8Mb

نظر

• راستی نسخه ی اورجینالی رو که من دارم در محیطه ویندوز حجمش 986 مگابایت نمایش داده میشه!
          و 5 فایل هم داخلش قرار داره!
          همون طور که در عکگس مشاهده می کنید:

نظر

• من از کجا می تونم بفهمم که چه ورژنی هست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط moein92 نمایش پست ها
              Corei 7 950 3.06 GHz 8Mb
              دوست عزیز، شما در هنگام بوت شدن DVD های هکینتاش، با زدن دکمه F8 به صفحه بوت وارد میشید. در این صفحه عبارت زیر رو تایپ کنید :

f cpus=1 busratio=23-

با این کار، هکینتاش ها میتونن با CPU ی شما ( البته فعلا فقط با یک هسته از آن ) تعامل ایجاد کنن.

امیدوارم با این کار مشکل ریست شدن تون حل بشه.

نظر

راستی نسخه ی اورجینالی رو که من دارم در محیطه ویندوز حجمش 986 مگابایت نمایش داده میشه!
                و 5 فایل هم داخلش قرار داره!
                همون طور که در عکگس مشاهده می کنید:

دقیقا همینه. این DVD نسخه اصلی نصب مک هستش، ولی نسخه های مختلفی داره. ( 10.6.0 و 10.6.3. که فقط با 10.6.0 میتونید با این آموزش مک رو نصب کنید. )

نوشته اصلی توسط moein92 نمایش پست ها
                من از کجا می تونم بفهمم که چه ورژنی هست؟

متاسفانه من راهی نمیدونم که بشه از داخل ویندوز ورژن DVD رو چک کرد.

مگر اینکه شما برنامه MacDrive رو نصب کنید. ( در قسمت نرم افزار ها آخرین نسخه رو قرار دادم ) بعدش با کمک این نرم افزار، سورس DVD Drive رو به سورس مک تغییر بدین، ببینید مییتونید اونجا ورژن رو ببینید یا نه ؟!!!

نظر

• http://www.i-phone.ir/forums/thread31008.html
                  این یه تاپیکه که اولین بار که برای حله مشکله نصب اونو خیلی وقته پیش باز کردم!
                  توی این تاپیک یکی از دوستان این راهو پیشنهاد کردن اما کار ساز نبود!
                  شما اگه صفهاته قبله این تاپیک رو مشاهده کنید من تمامه اطلاعاتم رو در اختیاره دوستتون freePHONEX گزاشتم!
                  راستی من فکر کنم یه راه واسه فهمیدنه ورژن داشته باشم ! نتیجشو میگم!

نظر

http://www.i-phone.ir/forums/thread31008.html
                    این یه تاپیکه که اولین بار که برای حله مشکله نصب اونو خیلی وقته پیش باز کردم!
                    توی این تاپیک یکی از دوستان این راهو پیشنهاد کردن اما کار ساز نبود!
                    شما اگه صفهاته قبله این تاپیک رو مشاهده کنید من تمامه اطلاعاتم رو در اختیاره دوستتون freephonex گزاشتم!
                    راستی من فکر کنم یه راه واسه فهمیدنه ورژن داشته باشم ! نتیجشو میگم!
                    نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
                    دوست عزیز، شما در هنگام بوت شدن dvd های هکینتاش، با زدن دکمه f8 به صفحه بوت وارد میشید. در این صفحه عبارت زیر رو تایپ کنید :

F cpus=1 busratio=23-

با این کار، هکینتاش ها میتونن با cpu ی شما ( البته فعلا فقط با یک هسته از آن ) تعامل ایجاد کنن.

امیدوارم با این کار مشکل ریست شدن تون حل بشه.

این رو تست کردی ؟

نظر

• سلام pc من با AMD کار میکنه میشه روش مک نصب کنم ؟

نظر

• عزیز میشه ولی نه بدین صورت. شما باید با iDeneb. iAtkos یا Hazard نصب کنید
                        ویرایش توسط FreePHOENiX : https://i-phone.ir/forums/member/48538-freephoenix در ساعت 09-04-2011, 05:26 PM

نظر

• نشد که بشه !

من تو همون مرحله ی اول گیر میکنم ! تنظیمات ذکر شده برای بایپس جدید رو هم رفتم ولی نشد*!
                          iboot و snow leopard رو هم میزارم ولی نمیخونه !؟

نظر

• نوشته اصلی توسط davidbeckham نمایش پست ها
                            نشد که بشه !

من تو همون مرحله ی اول گیر میکنم ! تنظیمات ذکر شده برای بایپس جدید رو هم رفتم ولی نشد*!
                            Iboot و snow leopard رو هم میزارم ولی نمیخونه !؟
                            دوست عزیز، مدل مادربردتون چیه ؟

همینطور مدل cpu تون رو هم بنویسید.

نظر

• سلام اون دی وی دیه اورجیتاله مکی که گفتم نمی دونم چه ورژنیه!
                              حجمه دی وی دیش 7.24 G است.
                              با توجه به عکس تازه شاید فهمیده باشین چطور میشه از طوی ویندوز حجمه دی وی دیه مک رو فهمید!

نظر

• به نظره شما چه ورژنی هست!
                                تازه دوسته عزیز اون ترفنده بای ریت جواب داد اما هنوز نصب نکردم و حدس می زنم در نصبه پچ ها به مشکل بر بخورم که بازم باید مزاحمتون بشم!
                                با تشکره فراوان از زحمات شما و دوستتان!

نظر

صبر کنید ..
                                X