اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

قیمت آیفون

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تبریک
    جمهوزی Iphone 4 16GB Factory Unlocked
    1،100،000

پایتخت
    1،150،000

Iphone 4 32GB Factory Unlocked
    جمهوری
    1،230،000
    پایتخت
    1،280،000

نظر

• قیمت آیفون - امروز 30/5/1389

تهران-بازار موبایل ایران-

iPhone 3GS 8GB-770000
      iPhone 3GS 16GB-900000
      iPhone 3GS 32GB-1000000
      --------------------------------
      iPhone 4 16GB-1290000
      iPhone 4 32GB-1390000
      --------------------------------
      مشکی - آنلاک فکتوری

نظر

• امروز علائدین بودم. آیفون 4 32 گیگ آنلاک فکتوری 1230 بود!

کسی هم احیانا آدرس خواست بهم پ خ بده،اینجا چیزی نگید.

نوسان قیمت ها از 1350 تا 1230 هستش(البته بماند کسانی که رو دستشون باد کرده و هنوز 1700 قیمت میدن و منتظر افزایش دوباره ی قیمت هستن).
        ویرایش توسط novia : https://i-phone.ir/forums/member/9908-novia در ساعت 22-08-2010, 01:40 AM

نظر

• 89.6.1

دفینه:

آیفون 4 حافظه 16 گیگ : 1070 (فکتوری)
          آیفون 4 حافظه 32 گیگ : 1140 (فکتوری)

روبه روی دفینه (دالون روبه رویی):

آیفون 4 حافظه 16 گیگ : 1035 (فکتوری)

* فکتوری = آنلاک فکتوری

----------------------------------------------------------
          ویرایش توسط ahriman : https://i-phone.ir/forums/member/215-ahriman در ساعت 24-08-2010, 12:46 PM

نظر

• شیراز
            3gs 16GB - 780000

نظر

• امروز زنگ زدم دفینه ۱۶ تموم کرده بود ۳۲ رو میداد ۱۳۵۰
              فریمور ۴/۰/۱

نظر

• نوشته اصلی توسط ahriman نمایش پست ها
                89.6.1

دفینه:

آیفون 4 حافظه 16 گیگ : 1070 (فکتوری)
                آیفون 4 حافظه 32 گیگ : 1140 (فکتوری)

روبه روی دفینه (دالون روبه رویی):

آیفون 4 حافظه 16 گیگ : 1035 (فکتوری)

* فکتوری = آنلاک فکتوری

----------------------------------------------------------
                نوشته اصلی توسط papiyoon نمایش پست ها
                امروز زنگ زدم دفینه ۱۶ تموم کرده بود ۳۲ رو میداد ۱۳۵۰
                فریمور ۴/۰/۱
                چه جوری ؟ تو 2روز 200 تومان فرق کرده؟؟؟؟
                ویرایش توسط rainboy07 : https://i-phone.ir/forums/member/17117-rainboy07 در ساعت 25-08-2010, 03:45 PM

نظر

• قیمت امروز دفینه 88/06/03
                  iphone4-16-1.060.000

نظر

• نوشته اصلی توسط rainboy07 نمایش پست ها
                    چه جوری ؟ تو 2روز 200 تومان فرق کرده؟؟؟؟

جون مادرتون از این پستا ندین!!!!!! اینا جاش اینجا نیست.تو پیغام خصوصی باید مطرح شه.

این تایپیک فقط برای قیمته. ببینم میتونید کاری کنید که دوباره بسته شه یا نه!!!!!!

به نظرم هر صفحه 1 بار مدیران پستی مبنی بر این قضیه بدن که رعایت کنن بقیه.

گرچه تو این صفحه پست اول واسه مدیریته!!! لطفا اول اونو نگاه کنید بعد پست بدین.

البته من از مدیران معذرت میخوام چون پست خودم هم ربطی به قیمت نداره.ولی الان قیمتا واقعا جنجالیه و روز به روز داره میاد پایین و من و خیلی از دوستان منتظر پایین اومدن بیشتر برای خرید هستیم و دوست نداریم که تایپیک بسته شه.
                    ویرایش توسط novia : https://i-phone.ir/forums/member/9908-novia در ساعت 25-08-2010, 05:11 PM

نظر

• سلام
                      من امروز (3/6/89) هم پایتخت رفتم هم علاءالدین
                      پایتخت
                      16 گیگ آنلاک 1200
                      32 گیگ آنلاک 1300 اینها بدون برنامه هستند یعنی گوشیو همین طوری تحویل میدند با برنامه 100 تومن کم میگن ولی به جاش پوله برنامه میگیرن که زوریه
                      علاءالدین
                      16 گیگ یه جا1080 گفت رفتم آمارشو در آوردم دیدم کارکرده تمیز میخرن آکبند میکنند میفروشن
                      32 گیگ 1150 هم میگفتند که اونم مثله بالایی بود
                      در کل قیمتها 1200-1300 هست به هیچ وجه پایین نیومده

نظر

• دوست عزیز هم تو پایتخت هم علاءالدین چیزی که زیاده گرون فروش و آدم قابل در ماهی گرفتن از آب گل آلوده . یه سری هم هستن که بدشون نمیاد یه دستی به آب بزنن گل آلودشه!
                        یکم خریدارتر بگردی قیمت های دیگه هم گیرت میاد .
                        lمن دنبال 16GB i هستم آخرین قیمت متمعنی که امروز داشتم 1060 بود 32GBشم با توجه به قیمت 16GB نباید فرقی با قیمت قبل کرده باشه . جون خریدار هستم از اینکه لاک رو جای آنلاک بندازن بهم و ... هم ترسوندنم برای همین همه اینا رو چک کردم و قیمتی که گفتم مال آکبند unlocked factory ... است .
                        این تاپیک برای اعلام قیمت ه تو بازارجم که نمیشه غر زد شاید بهتر باشه مدیران یک تاپیک دیگه بازکنن یکم درباره قیمت کاذب Iphone4 بحث بشه. بنظر من مشکل فقط از فروشنده ها نیست که قیمتش اینطوریه خریداران هم نقش بسزایی بازی کردن.
                        در ضمن طبق قوانین اینجا نمی تونیم فروشگاه معرفی کنیم ولی اگه کسی خواست شماره هایی رو که دارم می دم.
                        شاید بهتر باشه ازشون بخریم بییایم اینجا گرونتر بفروشیم تا مال خودمون مجانی در بیاد!!

نظر

• مرکز اپل ایران

89/06/04

3gs 8 gb 770
                          3gs 16 gb 899
                          3gs 32 gb 1m

i4 16 gb 1290
                          i4 32 gb 1390

همه آنلاک فکتوری

نظر

• امروز ۸۹/۶/۴ پایتخت

iphone 4 32GB unlock 1350
                            iphone 4 16GB 1200 ta 1250

نظر

• نوشته اصلی توسط nulloxide نمایش پست ها
                              دوست عزیز هم تو پایتخت هم علاءالدین چیزی که زیاده گرون فروش و آدم قابل در ماهی گرفتن از آب گل آلوده . یه سری هم هستن که بدشون نمیاد یه دستی به آب بزنن گل آلودشه!
                              یکم خریدارتر بگردی قیمت های دیگه هم گیرت میاد .
                              lمن دنبال 16GB i هستم آخرین قیمت متمعنی که امروز داشتم 1060 بود 32GBشم با توجه به قیمت 16GB نباید فرقی با قیمت قبل کرده باشه . جون خریدار هستم از اینکه لاک رو جای آنلاک بندازن بهم و ... هم ترسوندنم برای همین همه اینا رو چک کردم و قیمتی که گفتم مال آکبند unlocked factory ... است .
                              این تاپیک برای اعلام قیمت ه تو بازارجم که نمیشه غر زد شاید بهتر باشه مدیران یک تاپیک دیگه بازکنن یکم درباره قیمت کاذب Iphone4 بحث بشه. بنظر من مشکل فقط از فروشنده ها نیست که قیمتش اینطوریه خریداران هم نقش بسزایی بازی کردن.
                              در ضمن طبق قوانین اینجا نمی تونیم فروشگاه معرفی کنیم ولی اگه کسی خواست شماره هایی رو که دارم می دم.
                              شاید بهتر باشه ازشون بخریم بییایم اینجا گرونتر بفروشیم تا مال خودمون مجانی در بیاد!!
                              تاپیک مربوطه ایجاد شد
                              http://www.i-phone.ir/forums/thread1...tml#post195559
                              بنابراین هر پستی به غیر از اعلام آخرین قیمت در این تاپیک = با توقیف کاربر به مدت ۴ روز

نظر

• آخرین قیمت آیفون

آخرین قیمت آیفون
                                ..................
                                تاریخ: 6/6/89
                                _________________________________________________
                                iphone 3Gs

iphone 3Gs 32gig (unlock factory) 980.000 toman

iphone 3Gs 8gig(NEW) (unlock factory) 750.000 toman
                                __________________________________________________ __

iphone 4G

iphone 4G 32gig (unlock factory) 1,270,000 toman

iphone 4G 16gig (unlock factory) 1,090,000 toman
                                __________________________________________________ _______
                                منبع: (فروشگاه اینترنتی گوگامل) محصولات اپل
                                سپاس یادت نره!
                                ویرایش توسط Vive : https://i-phone.ir/forums/member/14455-vive در ساعت 28-08-2010, 09:58 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X