اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Unity3d 3.1

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• Unity3d 3.1

یکی دیگر از بهترین ابزار های بازی سازی در زمینه ios می باشد
    UNITY: Game Development Tool

از داخل سایت دانلود کرده

اینم لینک WINDOWS LICENSE CRACK

Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!

[COLOR="rgb(46, 139, 87)"]اینم لینک WINDOWS MEMORY PATCH
    [/COLOR]
    Free File Hosting, Online Storage &amp File Upload with FileServe
    or
    Free File Hosting and Online Backup Storage.

[COLOR="rgb(46, 139, 87)"]اینم طریقه استفاده از کرک و patch
    [/COLOR]

Instructions for Memory Patch:
    1. Download Unity 3.1 and activate with a free "Indie Licence" (you can select Internet Activation).

2. Download the patch and extract it from the zipped archive (um3_b94.exe)

3. Start um3_b94.exe - it will sit in your system tray. (it can be run from any directory)

4. Start unity3d as normal, or from Monodevelop - it should come up in "Pro" mode. (Dark Grey GUI)

Patched to -> Unity Pro, Asset Server and Android Advanced (Android Advanced needs Registered Android SDK from Google)
    With Unity running ...Go to Help>About Unity...bottom right corner of pop-up window shows you what is currently licensed.

*note: If you had a previous installation of Unity (even if you uninstalled it) and you don't see the option to load the Bootcamp Demo in Unity 3.1 on start-up, you can find it in the following Directory (it's a installation glitch)

Vista or Windows 7 C:\Users\Public\Documents\Unity Projects\Bootcamp Demo

XP C:\Documents and Settings\All Users\Documents\Unity Projects\Bootcamp Demo

Move the folder to My Documents\My Unity Projects

[COLOR="rgb(46, 139, 87)"]اینم MAC OS PATCH
    [/COLOR]
    Free File Hosting, Online Storage &amp File Upload with FileServe

Free File Hosting and Online Backup Storage.

دوست عزیز ورژن آیفون فقط رو مک نصب میشه و کلا یه برنامه جدا هست ، و جدید ترین نسخه اش 1.7 هست این نسخه فقط مال ویندوز هست

نظر

نوشته اصلی توسط kont_200
      دوست عزیز اگر اول یک نگاهی به سایت برنامه بندازید بد نیست و بعد پست بدهید لطفا
      UNITY: Download and Start Creating Games
      خب یعنی چی ؟ ! این ورژنی که شما دادی واسه ساخت بازی ios نیست !!! تازه از کرکش هم معلومه مال ویندوز هست . یعنی با این نسخه iمیشه برای ویندوز گیم ساخت نه ios
      واسه آیفون همونطور که گفتم یه برنامه مخصوص داره unity

نظر

نوشته اصلی توسط kont_200
        دوست عزیز اگر اول یک نگاهی به سایت برنامه بندازید بد نیست و بعد پست بدهید لطفا
        UNITY: Download and Start Creating Games
        این همه خشانت چرا؟ ایشون سوال پرسیدن چه طرز پاسخ دادنه؟ ایشون ناسلامتی هم مدیرن هم برنامه نویس اونم در حد جهانی!!!!

نظر

چرا برای ویندوز و آیفون می شود برنامه ساخت و اولین برنامه را هم خو من دارم می سازم با این برنامه و
          درسته که این شرکت برای آیفون هم برنامه ای داده است ولی بهترین کار این است که شما با خود این برنامه که کاملتر از آن است اول کار نمایید سپس بروید سراغ نسخه آیفون
          من نسخه آیفون آن را نیز قرار می دهم
          ویرایش توسط kont_200 : https://i-phone.ir/forums/member/18503-kont_200 در ساعت 16-01-2011, 09:36 AM

نظر

نوشته اصلی توسط kont_200 نمایش پست ها
            چرا برای ویندوز و آیفون می شود برنامه ساخت و اولین برنامه را هم خو من دارم می سازم با این برنامه و
            درسته که این شرکت برای آیفون هم برنامه ای داده است ولی بهترین کار این است که شما با خود این برنامه که کاملتر از آن است اول کار نمایید سپس بروید سراغ نسخه آیفون
            من نسخه آیفون آن را نیز قرار می دهم
            می تونم سوال کنم وقتی از نسخه ویندوز استفاده می کنیم، امکان تست روی گوشی رو داره یا نه؟
            در ضمن من فکر می کنم نسخه آیفون رایگان نیست؛ نسخه ای که شما استفاده می کنید کرک شده؟

نظر

بله کرک شده است و برا یآی فون احتیاج به xcode و ios sdk می باشد بع د از نصب به صورت کامل در help برنامه موجود می باشد

نظر

جالبه من پارسال یه تاپیک راجبه این زدم کلی هم روش بحث شد ولی الان گشتم دیدم نیست پاک شده !

نظر

نوشته اصلی توسط kont_200 نمایش پست ها
                  بله کرک شده است و برا یآی فون احتیاج به xcode و ios sdk می باشد بع د از نصب به صورت کامل در help برنامه موجود می باشد
                  خیلی جالب. یعنی اگر sdk رو داشته باشیم و نسخه یونیتی آیفون رو نصب کنیم می تونیم از شبیه ساز sdk استفاده کنیم و فایلهایی رو که در این محیط ایجاد می کنیم؛ روی گوشی تست کنیم؟
                  چطور می تونم نسخه کرک شده یونیتی آیفون رو دانلود کنم؟

نظر

چرا اینجا بحث ادامه داده نشده ؟

نظر

صبر کنید ..
                    X