اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

"MacBook Air 11

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• "MacBook Air 11

من از مک بوک ایر 11 اینچ خیلی خوشم میاد میخواستم بدونم cpu ضعیفی که داره مشکل ساز نیست؟ یعنی فقط بدرد گشتن تو نت میخوره ؟ یا کلا نرم افزارهای مک سبک هستن؟

کی گفته سی پی یو ضعیف داره؟
    عالیه
    من خودم دارم محشره بخداااا
    نمایندگی انحصاری شرکت نقش در سه استان خراسان 
    مدیر فروش وبسایت BlackApple.Me
    --------------------------------------------------------
    فقط آن وقت است که پای کارمان را امضا می کنیم.
    طراحی شده توسط اپل در کالیفرنیا

نظر

دقیقا منم می خواستم بخرم ولی بین air و pro گیر کردم که کدوم بخرم

نظر

نوشته اصلی توسط f_khashayar نمایش پست ها
        دقیقا منم می خواستم بخرم ولی بین air و pro گیر کردم که کدوم بخرم
        بستگی داره چه استفاده ای بخوای بکنی
        من ایر خریدم چون سبکه و همیشه باید حملش کنم
        قدرت پرو بیشتره ولی واسه من سبک بودن یه ملاکه
        درضمن بگم که من ای مک دارم چون ایر توانایی انجام همه کاری رو نداره
        نمایندگی انحصاری شرکت نقش در سه استان خراسان 
        مدیر فروش وبسایت BlackApple.Me
        --------------------------------------------------------
        فقط آن وقت است که پای کارمان را امضا می کنیم.
        طراحی شده توسط اپل در کالیفرنیا

نظر

خوب پرو قیمت بالاتری هم داره و 100% قوی تر از ایر هست

بستگی داره چقدر بخوای ازش کار بکشی

البته سبکی و کوچک بودن ایر رو در نظر بگیر که حمل کردنش خیلی راحت تره

نظر

مثلا نرم افزار یا گیمهایی که تو mac app store هست رو باز میکنه؟ و تو محیط سیستم عاملش کند نیست؟

نظر

سلام من فکر کنم بازی های appl store را اجرا میکند و سرعتش هم بالا تر است چون از هارد استفاده نمیکند و و از فلش استفاده میکند.

نظر

اگر کاستوم بگیری و هاردش رو افزایش بدید دیگه خیلی خوب میشه من الان دارم با رم 4 میگیرم و از بابت کم آوردن هم خیالم راحت هست
                ویرایش توسط amir_h0ssein : https://i-phone.ir/forums/member/24788-amir_h0ssein در ساعت 15-01-2011, 04:18 PM

نظر

منم اتفاقاً موندم كه چيكار كنم ١١ بگيرم با قيمت ١٣٠٠ و ٦٤ يا ١٣ بگيرم با قيمت ١٩٠٠ ايا تفاوت cpu اندازهاي هست كه ادم ٦٠٠ بالاتر بده؟ايا با اين cpu1.4 ميتونم برنامه هايي مثل اتوكد يا بقيه برنامه ها رو روش راحت اجرا كنم؟سوال اخر اين كه ايا تو اير ٦٤ گيگ يا ١٢٨ ميشه ويندوز هم به صورت بوت كمپ ريخت؟ من چون هارد اكسترنال دارم رو هارد لپ تاپم زياد چيزي نميريزم نهايتاً ١٠ گيگ ايا ٦٤ واسه نصب ويندوز و مك و يسري برنامه كم مياره يا خوبه؟

نظر

نوشته اصلی توسط markokopol84 نمایش پست ها
                    منم اتفاقاً موندم كه چيكار كنم ١١ بگيرم با قيمت ١٣٠٠ و ٦٤ يا ١٣ بگيرم با قيمت ١٩٠٠ ايا تفاوت cpu اندازهاي هست كه ادم ٦٠٠ بالاتر بده؟ايا با اين cpu1.4 ميتونم برنامه هايي مثل اتوكد يا بقيه برنامه ها رو روش راحت اجرا كنم؟سوال اخر اين كه ايا تو اير ٦٤ گيگ يا ١٢٨ ميشه ويندوز هم به صورت بوت كمپ ريخت؟ من چون هارد اكسترنال دارم رو هارد لپ تاپم زياد چيزي نميريزم نهايتاً ١٠ گيگ ايا ٦٤ واسه نصب ويندوز و مك و يسري برنامه كم مياره يا خوبه؟
                    پیشنهاد میکنم 13 اینچ بگیرید 128 و رم 4 گیگ که بیشتر از 2150 هم نمیشه!

نظر

نوشته اصلی توسط arybahal نمایش پست ها
                      خوب پرو قیمت بالاتری هم داره و 100% قوی تر از ایر هست

بستگی داره چقدر بخوای ازش کار بکشی

البته سبکی و کوچک بودن ایر رو در نظر بگیر که حمل کردنش خیلی راحت تره
                      قیمت پرو از ایر جدید ها کمتره. من توی پایتخت مدل 503 ایر (پایین ترین کانفیگ ایر های 2011) رو کمتر ار یک و هشتصدو هشتاد پیدا نکردم. منم خودم گیر کردم بین پرو و ایر. من ارشد کامپیوتر می خونم و حمل و نقلش خیلی برام مهمه همین طور هم سرعتش و قیمتش. الان میشه پروی 374 رو با سی پی یو 2.4 خرید با یک و چهار صد و پنجاه اما وزنش دو کیلوه

نظر

نوشته اصلی توسط omidkk نمایش پست ها
                        مثلا نرم افزار یا گیمهایی که تو mac app store هست رو باز میکنه؟ و تو محیط سیستم عاملش کند نیست؟
                        نه عزیز اصلا تو تو اینجور کارا کم نمی آره

نظر

نوشته اصلی توسط shahravesh_66 نمایش پست ها
                          قیمت پرو از ایر جدید ها کمتره. من توی پایتخت مدل 503 ایر (پایین ترین کانفیگ ایر های 2011) رو کمتر ار یک و هشتصدو هشتاد پیدا نکردم. منم خودم گیر کردم بین پرو و ایر. من ارشد کامپیوتر می خونم و حمل و نقلش خیلی برام مهمه همین طور هم سرعتش و قیمتش. الان میشه پروی 374 رو با سی پی یو 2.4 خرید با یک و چهار صد و پنجاه اما وزنش دو کیلوه
                          دوست عزیز قیمت هارو برات گذاشتم چک کنی تو بازار ایران همه قیمتی می پرونن

مدل و قیمت رو از سایت ها بگیر و مطمئن یاش تو بازار اختلاف قیمت بیشتر از 300 هزار تومان پیدا نمی کنی

فقط مدل 13 اینچ ایر با 13 پرو می تونن هم قیمت باشن ، در تمامی مدل ها ایر ارزون تره

ویرایش توسط arybahal : https://i-phone.ir/forums/member/34307-arybahal در ساعت 15-01-2011, 04:39 PM

نظر

نوشته اصلی توسط arybahal نمایش پست ها
                            دوست عزیز قیمت هارو برات گذاشتم چک کنی تو بازار ایران همه قیمتی می پرونن

مدل و قیمت رو از سایت ها بگیر و مطمئن یاش تو بازار اختلاف قیمت بیشتر از 300 هزار تومان پیدا نمی کنی
                            شما یه سر به بازار بزنید لطفا !!

کمترین تفاوت بین این قیمت ها و قیمت سایت اپل 350 تومان هست که برای مک پوک پرو های قدیم هستند ( منظورم آخرین مدلی هست که معرفی شده )
                            و اگر کسی ایر بخواد کمتر از 500 تومان اختلاف نداره اما من بزودی این اختلاف رو برای تعدادی میشکنم.

نظر

نوشته اصلی توسط davidbeckham نمایش پست ها
                              شما یه سر به بازار بزنید لطفا !!

کمترین تفاوت بین این قیمت ها و قیمت سایت اپل 350 تومان هست که برای مک پوک پرو های قدیم هستند ( منظورم آخرین مدلی هست که معرفی شده )
                              و اگر کسی ایر بخواد کمتر از 500 تومان اختلاف نداره اما من بزودی این اختلاف رو برای تعدادی میشکنم.
                              یه سر به این سایت بزن

نظر

صبر کنید ..
                              X