اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

globalnav pro از عالتیرین برنامه های GPS

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• globalnav pro از عالتیرین برنامه های GPS

با سلام

میخوام برنامه ی globalnav رو واستون معرفی کنم با قابلیت آفلاین مپ و روتیبل بودن نقشه و صدای راهنما

به علاوه اینکه این برنامه برای استفاده از قابلیت آفلاین مپ احتیاج به جیلبریک دستگاه نداره و شما میتونید با آیتونز به راحتی نقشه های مورد نظرتون رو با فرمت sqlitedb به برنامه اضافه کنید و ازشون در قسمت آفلاین مپ برنامه استفاده کنید .

برای تهیه نقشه های مورد نظرتون هم میتونید از برنامه Mobile Atlas Creator استفاده کنید و با فرمت rmaps sqlite

دانلود mobile atlas creator :
    http://www.mediafire.com/?wsrjgn4ft68pl3x

لینک آیتونز globalnav pro
    Global Navigator Pro for iPhone, iPod touch, and iPad on the iTunes App Store

لینک کرک برنامه

http://hotfile.com/dl/98419242/438ee...k.Com.ipa.html

لینک برنامه کرک شده توسط خودم :
    GlobalNav-v2.4-Amirsardari.ipa - 4shared.com - online file sharing and storage - download

آموزش اضافه کردن مپ به برنامه

آموزش استفاده از Mobile Atlas Creator

Map Creation

برنامه رو باز کنید

1. map source رو روی Google Maps بزارید

2. با چپ کلیک ناحیه ای رو که میخواید نقشه رو دانلود کنید مشخص کنید با راست کلیک میتونید نقشه رو جا به جا کنید و دکمه وسط موس(ویل) میتونید رو نقشه زوم کنید

3. مقدار زوم نقشه دانلودی خودتون رو تیک بزنین زوم های بالاتر دقت بیشتر رو نشون میدن پیشنهاد میکنم همه ی زوم ها رو تا 15 انتخاب کنید

4. بعد دکمه "Add Selection" رو بزنین

5. از قسمت "Atlas Settings فرمت Rmaps SQlite رو انتخاب کنید

6. روی "Create Atlas" کلیک کنید تا شروع به دانلود نقشه کنه

7. وقتی تموم شد فایل نقشه تو فولدر Atlas داخل پوشه ی برنامه Atlas map creator با فرمت SQlitedb وجود داره

بعدش واسه انتقال نقشه دانلود شده دستگاه رو به پی سی وصل کرده طبق عکسهای بالا تو آیتونز از قسمت app دستگاه در قسمت پایین پنجره برنامه GlobalNav رو انتخاب کرده رو Add بزنین و نقشه رو اضافه کنید

برای کار با نرم افزار دانلود نقشه بالا باید حتما جاوا ران تایم زیر رو نصب کنید

WIN 32 bit

WIN 64 bit

این فایل هم برای رفع ارور برنامه Atlas map creator دانلود کنید و تو پوشه اصلی برنامه کپی کنیدhttp://files.zentus.com/sqlitejdbc/sqlitejdbc-v056.jar

ویرایش توسط amirsardari : https://i-phone.ir/forums/member/23846-amirsardari در ساعت 08-03-2011, 11:27 AM

دوست عزیز میشه لینک کرک برنامه رو جای دیگه آپ کنید ممنون میشم

نظر

نوشته اصلی توسط ben نمایش پست ها
      دوست عزیز میشه لینک کرک برنامه رو جای دیگه آپ کنید ممنون میشم
      GlobalNav-v2.1-sharmanhall.ipa - 4shared.com - online file sharing and storage - download

نظر

ممنون

نظر

map source رو خودتون هرچی دوست داشته باشین در نرم افزار atlas map creator میتونین انتخاب کنین اما من Google Maps رو توصیه میکنم

نظر

سلام با تشکر از برنامه عالیتون اگر امکان داره نقشه های تهران و اگر شد ایران رو اماده شدش رو بگذارید

نظر

بله اگر امکان داره نقشه تهران رو اماده بزارید . چون ما هر کاری کردیم نتونستیم نقشه درست کنیم

نظر

منم نتونستم باهاش کار کنم با اینکه جاوا رو هم نصبیدم نشد که بشه اگخ لطف کنید نقشه اهوازم بذارید ممنون میشم

نظر

اگر میشه یکم بیشتر راجع به ساختن دقیق نقشه توضیح دهید
                  ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط haamid نمایش پست ها
                    اگر میشه یکم بیشتر راجع به ساختن دقیق نقشه توضیح دهید
                    ممنون
                    آموزش دقیق فارسی به همراه Java runtime لازم برای اجرای نرم افزار Atlas map creator در انتهای پست اول قرار داده شد

نظر

این ارور چیه ؟؟؟

ویرایش توسط STala : https://i-phone.ir/forums/member/6273-stala در ساعت 14-01-2011, 03:30 PM

نظر

فایل مورد نیاز برای رفع ارور بالا در انتهای پست اول قرار داده شد

نظر

نوشته اصلی توسط haamid نمایش پست ها
                          این ارور چیه ؟؟؟

دوست عزیز این همون ارور مربوط به sql lite hast...برنامه در پست اول موجوده،اونو دانلود کن و در پوشه ی atlas creator بریز...برنامه را یکبار ببند و دوباره باز کن،ایندفه ارور نمیاد برات

نظر

خيلي ممنون

نظر

سلام
                              ممنون از برنامه

من نقشه تهران رو ساختم و آپ کردم تو گوشی
                              ولی چجوری باید انتخاب کنم
                              پیغام میده که باید بخری نرم افزارو تا بتونی آفلاین استفاده کنی!!!

ممنون میشم از راهنمایی

نظر

صبر کنید ..
                              X