اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

MyWi 4.12.5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• MyWi 4.12.5

برنامه MyWi به شما اجازه به اشتراک گذاشتن اینترنت سیم کارت توسط اتصال وایرلس و یا بلوتوث و یا اتصال usb به دیوایس های دیگر را میدهد .

امکانات اضافه شده در این نسخه عبارتند از :
    • اضافه شدن تنضیمات tethering برای بلوتوث
    • فیکس شدن ارور Not Initialized/Rebood Required بعد از چند روز
    • اضافه شدن آلارم یا ویبره بعد از ساختن کانکشن جدید

مطمئن نیستم که نسخه روی سورس به صورت کرک شده کار کنه . در صورت کار نکردن برای دستی نصب کردن از روش زیر استفاده کنید :

قبل از نصب فایل دب مطمئن شید که فایل com.intelli.statusbaricons رو نصب کردید.
    Intelliborn قبل از نصب لایسنس شما را چک خواهد کرد. پس ابتدا نسخه اریجینال را از Cydia نصب کنید . سپس کرک این نرم افزار را بطور دستی نصب کنید.

فایل دب را از طریق Cydia/Autoinstall نصب نکنید !
    بعد از نصب یکبار گوشی یا آیپد را حتما ریبوت کنید .

کد:
    Important Note: Make sure You Install com.intelli.statusbaricons before you Install this Crack.
    IMPORTANT !!
    Intelliborn now checks wether license request comes through Cydia, if not they will not send a license, the workaround:
    Install the Original from Cydia keep it installed , Install this Crack over the Original!

Important !!
    Installation with /Cydia/Autoinstall will NOT work
    (app needs internet connection during install connection is broken during reboot!)
    install with iFile (free version will do)
    Respring AND Reboot after install. Only works otherwise if you still have Old Lisence

قابل دانلود از سورس اصلی انجمن :

کد:
    apt.i-phone.ir/username:password
    فایل دب :

سلام

می*خواستم بدونم آیا می*شه از طریقه بلوتوث iphone4 و ipad2 را کانکت کرد و از gprs iphone4 به عنوان اینترنت ipad2 استفاده کرد؟

من هر کاری کردم با بلوتوث به هم کانکت نمیشن .

نظر

قاعدتا باید بشه البته با بلوتوث سرعت کم هست.

نظر

ممنوم

سرعت خیلی* برام مهم نیست

می*شه ببینی* که آیا با بلوتوث کانکت میشن یا نه؟

نظر

نوشته اصلی توسط hreza66 نمایش پست ها
          ممنوم

سرعت خیلی* برام مهم نیست

می*شه ببینی* که آیا با بلوتوث کانکت میشن یا نه؟
          بله تست شد
          ولی از نسخه اصلی که 20$ هست استفاده بشه بهتر جواب می ده
          در کل برنامه خوبی هست

نظر

این بهتره یا personal hotspot؟

نظر

Personal Hotspot که تو ایران کار نمیکنه شبکه 3G نیاز داره که تو ایران نیست.

نظر

روی 4.3.4 و 4.3.5 هم جواب میده ورزنهای قبل کار نمیکرد
                ممنون از شما
                ویرایش توسط aryasalahi : https://i-phone.ir/forums/member/52564-aryasalahi در ساعت 11-09-2011, 12:24 PM

نظر

نوشته اصلی توسط soroushhp32 نمایش پست ها
                  این بهتره یا personal hotspot؟

100% برنامه اورجینال خود فریمور اپل personal hotspot بهتره من طی این مدت که مسافرت بودم اینترنت gprs ایرانسل رو از طریق همین personal hotspot خود آیفون share کرده بودم رو مک بوک فوقالعاده جواب میداد حتی آیفون در حالت sleep تو کیفم بود و به راحتی داشتم از اینترنت share شده رو مک بوک استفاده میکردم

نظر

دوستان من روي ٤.٣.٤ نصب كردم راحت نصب شد و كار كرد اما وقتي گوشيو روشن خاموش كردم رو safe modرفت و خارج نشد تا مجبور شدم پاكش كنم آيا همين برنامه يا برنامه شبيه وجود نداره كه بدون مشكل رو ٤.٣.٤ نصب بشه؟
                    با تشكر

نظر

من که قبلا رو آیپد 5 بتا 1 تا 5 ریختم، دیگه هیچ برنامه ای باز نمی شد.

نظر

روی 4.3.4 نصب کردم بعد روشن خاموش کردن رغت رو safe mod مجبور شدم پاکش کنم

نظر

میشه اینترنت کامپیوتر خونرو از طریق یو اس بی به آیفون دارد ارتباط وای فای ندارم میخوام از کابل یو اس بی بگیرم دیتارو آیا شدنی هست یا نه؟

نظر

ورژن 5 کرک شده اش رو کسی داره. من خیلی بهش نیاز دارم

نظر

نوشته اصلی توسط angrybird s نمایش پست ها
                              میشه اینترنت کامپیوتر خونرو از طریق یو اس بی به آیفون دارد ارتباط وای فای ندارم میخوام از کابل یو اس بی بگیرم دیتارو آیا شدنی هست یا نه؟
                              سلام دوباره//// جواب نداشت یا کسی بلد نیست؟

نظر

صبر کنید ..
                              X